PDA

View Full Version : Идва лятото идва и момичето.



NeverBack
06-14-2011, 18:51
Здравейте.Ами харесах си едно момиче от село,харесвам си го и от преди де.Ще нарека момичето "куклата".Какво да направя русичките са ми слабост. :D С "куклата"бяхме приятели,дори може да се каже и ,че бяхме нещо повече.Обаче замина за чужбина.Наскоро се чухме,чаткахме по Skype ,но аз тия неща не ги признавам.В момента в ,който се появи нещо се промени в мен , не мога да го обясня. Верно ме кефи , ама. Много съм се променил от тогава. :X Преди бях едва 50 килограма сега съм 86 на 180 ръст - не в сланина де. :x Сериозно тренирам , колкото и да го пазя в тайна се вижда - не обичам да се хваля и да се надувам , нито да ме знаят какво правя.Минаха 3 години от когато не сме се виждали на живо. :X Аз съм доста старомоден тип. Какво имам под предвид старомоден тип ли ? Ми не пия , не пуша , рядко псувам , забавен , джентълмен-че съм ,рядко се надувам , уча си уроците , верен приятел съм , добър слушател , трудно се отказвам , срамежлив съм - доста вреден навик но.. , спортувам редовно без никакви помощни вещества . И най-вече съм добър - не съм лошото момче. Изобщо доста хора ме имат за задръстен , защото мисля трезво или поне така са ми казвали хората ,който ме познават истински.Не знам какво да правя , има ли смисъл момиче като нея да тръгне с кретен като мен? Може и просто да се е шегувала с мен , не знам.Тя от тези момичета с самочувствие до небето,дано ме разбирате. :) Има ли смисъл да пробвам ? Спомням си ,че преди даже не отделяше поглед от мен .Малко съм изморен и объркан.Извинявам се за правописните грешки.Благодаря за вниманието. :oops: :P

MojoJojo88
06-14-2011, 19:01
Що реши, че си кретен?! НА мен ми звучиш като пич :grin:

kpuckyy
06-14-2011, 19:15
Пробвай се нищо не губиш, занеш ли може пък точно тези качества да търси въпросното момиче, нещо различно от днешните "гъзарчита".Може да не е поредната кифла която търси пари и т.н Успех ти пожелавам :P

ymca
06-14-2011, 19:22
Според мен си твърде добър за нея. Все пак- пробвай. Нищо не губиш.

FuCKkK13
06-14-2011, 19:27
от прочетеното разбирам че може би няма да си нейния тип..но знае ли човек... ние не можем да предположим..защото всички са различни..може да е надута само външно..ако си пада по теб може с теб да е по-различна и да не е ''надута кифла'' ..за това опитай, излез с нея.. ако нищо не стане - нищо не губиш.. а и + това като гледам от кога не сте се виждали..ако не се получи поне няма да ви е неловко :D :)

badsector
06-14-2011, 20:09
И на мен ми изглежда, че си прекалено добър за нея. Но със сигурност би те треснала, така че ако търсиш това, действай. Само не се вкарвай във филми и в никакъв случай не си позволявай да изпитваш чувства към нея, още повече пък в началото.

NeverBack
06-14-2011, 20:24
Нали знаете ,че не ми е за секса. Търся нещо друго. :)

djipsito
06-14-2011, 20:26
Тва на аватара ти тя ли е ? ;р

NeverBack
06-14-2011, 20:35
м не.

peace95
06-14-2011, 20:43
човек не избира в кого да се влюби. Аз не разбах обаче дали тя си идва в България въобще , защото дори и да се получи , ако се видите , връзка от разстояние не е удачен вариант :)

NeverBack
06-14-2011, 20:50
Идва си след 1-2 седмици . :X Аз тряя съм готов до тогава. :X :D

ThatsMe
06-14-2011, 21:13
ако има нещо между вас ще се получи !

NightGuardian
06-15-2011, 01:11
Бъди себе си , винаги ще има някой до теб!

bogzfaggot
06-15-2011, 10:53
Имай самочувствив,бъди уверен и ще я спечеилш.Жените харесват джелнтълемни,но все пак трябва да има и нещо мистериозно и привличащо

Ssummerjam
06-15-2011, 12:23
Свали малко акциите. 8-)

Markuss
06-15-2011, 13:38
'ко и тя те харесва, действай. Ако не ти хареса, приключи взаимоотношения. И не мисли толкова много за това. Толкова е просто.

NeverBack
06-15-2011, 15:48
Бая бакпулвер има маи вътре :? :?
Никъв бакпулвер няма. :) Всичко си е истина , извинявайте ,че не можах по-рано да отговоря бях на тренировка.Мерси на всички. :) (happy)