PDA

View Full Version : За тези, които носят лещи



malka_sladkka
06-14-2011, 20:03
Има ли проблем дълги нокти и лещи? Искам да си пусна ноктите дълги, до сега виднаги съм си ги поддържала къси, защото мисля, че ще ми пречат :) При вас как е?

Seducti0n
06-14-2011, 20:11
:) Зависи. Аз в момента съм с доста дълги нокти /ноктопластика/ и честно казано нямам никакъв проблем с лещите. Разбира се, трябва да бъдеш една идея по-внимателна, но не е чак толкова сложно. Все пак ще си махаш и поставяш лещите с възглавничките на пръстите си,а не с ноктите. :)

LipSy
06-14-2011, 20:22
Отначало може да ти е малко трудно, но зависи все пак и от дължината на ноктите. Като цяло се свиква! :)

pressiana
06-15-2011, 04:07
Моите са средни, засега нямам проблеми. Просто ги пусни и ако в даден момент те притесняват, ги отрежи. :)

bebchoOoOoOo
06-15-2011, 07:17
:) Зависи. Аз в момента съм с доста дълги нокти /ноктопластика/ и честно казано нямам никакъв проблем с лещите. Разбира се, трябва да бъдеш една идея по-внимателна, но не е чак толкова сложно. Все пак ще си махаш и поставяш лещите с възглавничките на пръстите си,а не с ноктите. :)
+1

Rebirthing
06-15-2011, 07:56
Аз лично нямам проблеми !

nescafecool
06-15-2011, 11:57
Свиква се. Трябва да си внимателна и да не бързаш, защото можеш да надраскаш лещата и да ти е неудобна на окото. Иначе когато ноктите са ми по къси става много по-бързо слагането ;д

bebygirl
06-15-2011, 12:19
не обаче внимаваи да не я одереш аз при ваденето я прибутвам с клечка за уши да не я хвана с нокът

lisi4ety
06-15-2011, 13:01
Има ли проблем дълги нокти и лещи? Искам да си пусна ноктите дълги, до сега виднаги съм си ги поддържала къси, защото мисля, че ще ми пречат :) При вас как е?
Най-добрата ми приятелка има сууууупер дълги нокти (даже са като изкуствени) И носи лещи. В началото е трудно, но се свиква. Даже казва, че по-добре си ги слага сега с дългите нокти :D