PDA

View Full Version : Против Ваксинациите



scrooper
06-15-2011, 10:00
Ако според вас задължителните ваксинации са ненужни, опасни или просто нарушават правото на избор на човека, можете да подпишете петицията :) http://svobodenizbor.bg/node/4

GrindBlardian00
06-15-2011, 11:06
Хм, не знам за друго, но е направена кадърно петицията. И по-точно писмото.

Ще се въздържа от коментари и подписки обаче, защото не се чувствам достатъчно запознат, нито достатъчно засегнат.

Очевидно авторът обаче е. Ееевала.

Едит: След като е Анкета, защо в темата е написано само "Против"?

iziskan88
06-15-2011, 14:23
реално к'во ше ви стане ако ви боцнат с иглата ?

shadow4e
06-15-2011, 14:34
За основните съм, но например за рак на шийката на матката трябва да е по желание.

Decu
06-15-2011, 14:52
^ Ами тя не е задължителна...даже не е и особено евтина, доколкото знам.
Аз пък и за тази ваксина съм 'за' да я направят задължителна.

BrainDamage
06-15-2011, 18:16
На нас сега от училище ни предлагат именно такава.. за рак на шийката на матката. И е безплатна уж, но явно е няк'во експериментално лекарство или не знам.. щото баш ваксината преди време знам, че беше сравнително скъпичка.

amk933
06-15-2011, 18:51
Никакви ваксини. Единият от докторите, които се грижи за мен от малък, е републикански консултант по педиатрия и е казвал на наще никога, ама никога да не се съгласяват да ми се бият каквито и да е било ваксини освен задължителните по закон. Според нея ваксините натоварват организма излишно (нещо с протеини ала бала не мога да обясня точно) и ефектът им изобщо не е толкова сигурен и убедителен.

Аз съм ваксиниран точно една година с някаква експериментална ваксина и след като се разболях два пъти от грип (а принципно не боледувам), от тогава никога не ми е бита повече.

Та така. Ще подпиша. :)

shadow4e
06-15-2011, 19:09
^ Ами тя не е задължителна...даже не е и особено евтина, доколкото знам.

Знам, същото казах и аз. В момента се работи по въпроса да се отпуска от държавата за желаещите, но не и да е задължителна. Не мисля, че скоро ще стане задължителна за всички, тъй като е доста скъпа и е трудно да се отпусне толкова голяма сума.
Аз лично нямам конкретно мнение по въпроса дали са опасни или не и доколко. Има статии както за едното, така и за другото. В единия случай пропаганда с една цел, в другия разгневени родители, загубили децата си. Факт е, че има признати и смъртни случаи и парализи и какво ли не друго, а все още ефектът от тези ваксини не е ясен. А може би съм прекалено подозрителна. Нямам ясна позиция..

scrooper
06-15-2011, 20:49
Аз лично съм против, защото братовче ми винаги след ваксини, каквито и да са, се разболява и то не леко!!! Тук има някои неща, за които само можем да се надяваме да не са верни, но поне на мене ми се изясниха много "незнайни" (д)ефекти след ваксинации.
Единствено съм ЗА при малките деца, чийто имунитет не е изграден и има опасност да се разболеят твърде тежко. И нямам нищо против съществуването на тея ваксини, но да са задължителни
http://www.parallelreality-bg.com/statii/alternativa/334-2011-06-10-22-49-43.html :?

amk933
06-15-2011, 21:26
За малките деца е още по-вредно, защото товарят организма, а обикновено не помагат. Защо? Защото ваксините се за вече установени вируси, а този, който те поваля или е мутация, или е нов вирус. Файдата? Нула.

GrindBlardian00
06-16-2011, 08:01
Те са средство за контрол върху човешката воля!

Инструмент на Новия ред!

CanisDirus
06-16-2011, 08:33
Ваксните са поредното средство на юдейско-масонската конспирация за контрол над населението и умствените възможности на индивида.
Доказано е, че ваксините държат гоите покорни, а неупотребяващите ги избранници на NWO са по-здрави и запазват независимото си мислене!

Просто си сверете източниците!

reoffender
06-16-2011, 09:02
Мразя да ми забиват игли, особено във вените.

GrindBlardian00
06-16-2011, 09:33
^И аз така.

Къде по-добре е сам да си го правиш в някоя мазА в знак на протест срещу NWO.

CanisDirus
06-16-2011, 10:34
^И аз така.

Къде по-добре е сам да си го правиш в някоя мазА в знак на протест срещу NWO.

Agreed!

Анти-NWO парти тази вечер в мазата на нашия блок. Лимонтозуто е от мене 8-)