PDA

View Full Version : Напълняване?



xfakexsmilex
06-15-2011, 11:45
Има ли някакъв начин да напълнея в рамките на 1-2 седмици с 3-4-5кг., без да взимам добавки? :-o

Ashkroft
06-15-2011, 12:54
Маай бахур и стой пред компа на мене ми помогна :-D

nescafecool
06-15-2011, 13:20
Колкото и да не ми се идка да ти препоръчвам но яж на корем пържен картоф пици мици ;д шоколади квото ти се яде и по много :Д чипсовете също помагат :Д

nescafecool
06-15-2011, 13:22
и за 1-2 седмици не мисля че има начин.. според мене трябва да си постоянна с преяждането / така да го наречем ;д/ поне месец, ако не и повече .. а защо ти е да напълняваш ? пусни снимка да те видим : ))

yeeee
06-15-2011, 13:27
Ядене на корем+спорт (ако не спортуваш ще се отпуснеш и ще имаш ,,тлъстинки" Но ми е малко трудно да преценя..няма да е лошо да пуснеш някоя снимка да те видим :-o :)

Rebirthing
06-15-2011, 14:06
За какво ти е да напълняваш ?!

Впрочем, НЕ яж на корем, това ще е възможно най-голямата ти грешка !

pitbullxx
06-15-2011, 14:52
Ако гена ти е такъв ,че като ядеш да не напълняваш .. няма как !

xfakexsmilex
06-15-2011, 17:08
Генът ми е такъв, да, ама мога малко да кача. Относно спорта, споруваЛА съм лека атлетика, тенис, малко плуване, преди играех баскет за удоволствие. Сега ходя на фитнес 2-3 пъти седмично. Ям нормално, по 3-4 пъти на ден. Ама не качвам, апък искам.. :/ Малко режима си не го спазвам, може да е от това. Все пак ще опитам да се тъпча, дано стане. :(

SpirituallyAbused
06-15-2011, 17:12
Генът ми е такъв, да, ама мога малко да кача. Относно спорта, споруваЛА съм лека атлетика, тенис, малко плуване, преди играех баскет за удоволствие. Сега ходя на фитнес 2-3 пъти седмично. Ям нормално, по 3-4 пъти на ден. Ама не качвам, апък искам.. :/ Малко режима си не го спазвам, може да е от това. Все пак ще опитам да се тъпча, дано стане. :(


Ти като ходиш по 3-4 пъти на фитнес в седмицата , как искаш да надебелееш ?! :lol: :lol:

xfakexsmilex
06-15-2011, 17:38
Генът ми е такъв, да, ама мога малко да кача. Относно спорта, споруваЛА съм лека атлетика, тенис, малко плуване, преди играех баскет за удоволствие. Сега ходя на фитнес 2-3 пъти седмично. Ям нормално, по 3-4 пъти на ден. Ама не качвам, апък искам.. :/ Малко режима си не го спазвам, може да е от това. Все пак ще опитам да се тъпча, дано стане. :(


Ти като ходиш по 3-4 пъти на фитнес в седмицата , как искаш да надебелееш ?! :lol: :lol:

^ Не 3-4, а 2-3 (различно е); пък и така качвам мускулна маса..

bReAk3R
06-15-2011, 19:37
Няма да е зле да пуснеш някоя снимчица твоя каквато и да е да видим как си и тогава съветите :)

LoveChocolate
06-15-2011, 20:03
хаха :D да стане както винаги в тоя форум .. момичето пуска снимка и вие всички я оплювате .. мацко по-добре не дей .. тук е пълно с комплексари и сигурно цял месец ша те опсъждат :D

П.Т - аз пия бирена мая за да имам по-голям апетит :) и качвам :) преди няколко седмици бях 42 кг .. а съм 1,65 висока :shock: :D и сега съм 49 кг :) искам да стигна до нормалното тегло за моя ръст .. - 55 кг :D

xfakexsmilex
06-16-2011, 07:39
Няма да е зле да пуснеш някоя снимчица твоя каквато и да е да видим как си и тогава съветите :)
^ Не снимка няма да пусна : )
********************************************
А, LoveChocolate, тази бирена мая къде се продава? :-o

DA0Trooper
06-16-2011, 08:28
У аптекътъ се продава таз мая! Почни да ядеш хляб+ ориз + картофи!

FuckingFreak
06-16-2011, 08:36
Каква мускулна маса бълнуваш ? На уредите, които не са като пътека, колело и тнт, които трябва да вдигаш някакви кг ти колко вдигаш? 10? Ако искаш мускулна маса трябва да вдигаш поне 20, и нагоре.. Ходих и аз на фитнес и знам как стоят нещата, инструктура ми каза за много неща. Също така приемай много протеини, мускулната маса няма да ти падне от небето.. :)

xfakexsmilex
06-16-2011, 09:19
Еми аз вдигам 20 и нагоре. И под протеини какво имаш предвид?

FuckingFreak
06-16-2011, 09:21
Яйца, месо, мляко... Ако се храниш 5 пъти на ден (което е препоръчителното) трябва да приемаш от 2 до 3 пъти храни, богати на протеини.

vivito
06-16-2011, 09:27
И аз искам да напълнея.. от колко време се опитвам и не става :( 41 кг. и 163 съм :(

badsector
06-16-2011, 09:32
Ти като ходиш по 3-4 пъти на фитнес в седмицата , как искаш да надебелееш ?! :lol: :lol:
Ти като нямаш представа какво се случва в тялото на човек при хранане и при спорт, защо пишеш глупави и подвеждащи коментари?
Ако искаш да качиш мускулна маса, ти трябва правилна диета. Ако искаш да качиш сланина, просто се тъпчи с долнокачествена храна, съдържаща яко бързи въглехидрати, като скорбяла, примерно. Най-бързият начин е да си вземеш чиста глюкоза от магазина и да нагъваш. Само да те предупредя, че е изключително нездравословно и спокойно можеш да хванеш диабет.