PDA

View Full Version : Може ли да храня кучето с това?



fatcat
06-15-2011, 12:49
вчера хванах без да гледам едно пликче готови макарони, но се оказаха със сос от гъби, а аз не ям такова. Може ли да си нахраня породистото куче с това или да го метна на някой пумияр?

CherryBell13
06-15-2011, 13:02
Щом е породисто и не искаш да напълнее го дай на някое улично, но моето също е породисто, но не го водя по състезания и му давам да яде всичко, даже и каквото аз ям, не надебелява и нищо не му става (но аз му давам защото не иска да яде гранули). Ти си преценяваш, но аз мисля че нищо няма да му стане :D

Rorschach
06-15-2011, 13:11
Можеш да си блъснеш главата в ръба на марковата си маса или в някой обикновен бордюр навън...

iziskan88
06-15-2011, 13:19
защо просто не му дадеш краставици и марули от Германия ?

Bokonon
06-15-2011, 13:22
Можеш да си блъснеш главата в ръба на марковата си маса или в някой обикновен бордюр навън...



+ !

най-доброто нещо, което можеш да направиш за кучето си ?!?

cherinka
06-15-2011, 15:09
Teстесни изделия и гъби - не. Гъбите са отрова за него.

идея: at google.com => куче хранене => търси => ЧЕТЕШ

Joc
06-17-2011, 14:15
абе глупосте, нищо нема му стане... то не се знае дали ше ги яде даже

fatcat
06-27-2011, 08:29
Teстесни изделия и гъби - не. Гъбите са отрова за него.

идея: at google.com => куче хранене => търси => ЧЕТЕШ

аз за това питах. да не би коремът да е чувствителен, а не дали ще надебелее та после да не мога да го водя на състезание :shock:

bloodyF
06-27-2011, 12:44
да, от един пакет макарони всички надебеляват с около 11 кг и 468 грама. Не му ги давай, да не надебелее.. :o


*много тъпанари в тоя форум, бе...

millmii
06-27-2011, 20:25
Божеееее !! ;ххххх Естествено, че може .. А до това,че ти е породисто кучето.. кучетата ии порода "коктейл" да са и всякакви "маркови" там, отвътре са еднакви и е се тая . Няма лошо да се грижиш за кучето си а това е прекалено (това е едно малко пакетче, бе хора, не знам дори дали има 200 грама .. : || )

jghgh
06-28-2011, 13:08
Божеееее !! ;ххххх Естествено, че може .. А до това,че ти е породисто кучето.. кучетата ии порода "коктейл" да са и всякакви "маркови" там, отвътре са еднакви и е се тая . Няма лошо да се грижиш за кучето си а това е прекалено (това е едно малко пакетче, бе хора, не знам дори дали има 200 грама .. : || )
Е и? 200 гр, 200гр, ама важното е, че не е полезно за куче и сигурно може да му затормози органите. Да, породата няма значение. Да, едно куче може да се научи да яде и картофи, и зеле, и всичко, особено ако гладува (уличните пред блока бабите им дават буквално всичко и те си го изяждат). Друг е въпросът дали това е полезно за кучето, така че да си имаме малко разумно отношение.

Rorschach
06-28-2011, 13:25
Да ти дам едно малко пакетче с лайна да си хапнеш... то няма да има и 200 грама, обещавам!

GrindBlardian00
06-28-2011, 13:43
Самият факт, че се чудиш, означава, че един тъничък гласец в главата ти пита:

"Месоядните животни в природата хранят ли се с полуфабрикатни макарони със сос от гъби?"

или

"Породистото куче и фактът, че съм му господар, променят ли това, че кучето си е куче?"

Трябва ли друг да отговори, вместо теб или всичко опира до умствен багаж?

StolenBliss
06-29-2011, 12:17
*Kill me now..*