PDA

View Full Version : не ме оставя на мира



pokerdjiq
06-15-2011, 14:31
На скоро пак писах в форума за едно момиче, което ме харесва, а аз нея-не. Просто не знаех какво да направя, няколко души ми казаха да и кажа че между нас няма да стане и го направих, казах й. Спря се за известно време, но преди около 1 седмица пак се почна. Ако можете да ми кажете какво бих могъл да направя ще сам много благодарен. Мерси предварително.

Markuss
06-15-2011, 14:35
Нищо не можеш да направиш повече. Казал си й, че не искаш нищо да има м/у вас. Просто не й отговаряй, скоро ще спре сама. А и ти да не си някакъв малоумник.. има си игнори, блокове и прочее. Всякакви анти-спам хави.

GD
06-15-2011, 14:37
Имал съм подобен случай и не завърши много добре.Казах че неискам да има нищо с нея тя мрънкаше и ме изнерви до краен предел.Тогава се наложи да й зашлева шамар.

Markuss
06-15-2011, 14:41
Имал съм подобен случай и не завърши много добре.Казах че неискам да има нищо с нея тя мрънкаше и ме изнерви до краен предел.Тогава се наложи да й зашлева шамар.
Глупендер прост, следващия път си забий главата в стената, като не си достатъчно компетентен, че да контролираш СЕБЕ Си.. аман от идиоти. Ела пред мен да я зашлевиш.. МЪЖ :-D . "Войните действат, глупаците реагират" разтълкувай си я сам, нищожество.

Josefinne
06-15-2011, 14:52
Кажи й в прав текст да те остави намира и че не че харесва, не искаш да имаш нищо общо с нея. Малко е грубо, но може да свърши работа и да се усети, че е станала за посмешище.

4o4ina
06-15-2011, 15:21
Съгласна съм с горното мнение кажи и го в прав текст,дори и да е грубо,явно тя не разбира от дума!

filmimilmi
06-15-2011, 15:41
Колко жалко, сигурно е грозна. :(

onestar
06-15-2011, 16:30
Кажи й го пак. Но този път бъди по-груб.

AnnieW
06-15-2011, 16:43
понякога момчетата сте толкова самовлюбени... не мислиш ли, че иска да запази някви отношения с теб,приятелски.Може да не те натяга сеш се 8-)

IseeDEADbodies
06-15-2011, 17:20
Люсни и един шамар бе.. И това ми било мъж :?



едит - чак сега прочетох другите коментари.. първоначално се ебавах, но пробвай да вземеш пример от колегата



Имал съм подобен случай и не завърши много добре.Казах че неискам да има нищо с нея тя мрънкаше и ме изнерви до краен предел.Тогава се наложи да й зашлева шамар.

Явно върши работа... :lol: :lol:

П.П. - не знам колко тре'а си прост, че да удариш момиче, но whateva' :lol:

qkakukla2
06-15-2011, 21:16
Отиваш при нея и казваш, че искаш да те остави намира и, че ти не я харесваш. Ако има нещо да казваш казвай го в очите на човека, а недей така да криеш все пак това е живота отрежи я и готово. Тя ако продължава така да те преследва бъди нахален с нея както тя е с теб и постоянно и натяквай че не желаеш да те преследва. Другия вариант е да не и обръщаш внимание (този вариант зависи от човека) .