PDA

View Full Version : Отслабване



maxstyl33e
06-15-2011, 15:24
Зна4и имам проблем с килограмите на 14 и половина съм висок около 165 незнам то4но там някъде.. Преди ядох сутрин попара(хляб 1-2 филиики,прясно мялко,1 лъжица тахън,1 л. захар), на у4илище бани4ка или саламка и вечеря манджи например картофена,фасул,ориз с пиле и др.(с по 1,2 филии хляб), (и след това понякога вафла престиж) ,преди месец спрях този режим и запо4нах да не ям благо,хляб,тестено,газиран , а новият режим беше сутрин мюсли около 200гр(сега забелязах 4е са 780 kcal :shock: ) с прясно мляко нз то4но колко около 200гр също и 1 лажица мед, после като се върна от у4илище някаква супа (пилешка,зелен4укова,супа топ4ета или фасул и др) ве4ер пак манджа оба4е без хляб. (пия само вода) и имах пове4е движение спрямо стария режим и измина 1 месец без видима промяна просто се 4уствам малко по добре никаква друга промяна, ако може да ми предложите нов режим на хранене ще съм ви много благодарен сега свършихме у4илище и по цял ден съм свободен :)

DownloadVirus
06-15-2011, 15:28
Направи си едно режимче с 5-6 хранения и ще ти кажем какво точно да направиш ! Или не знам направи си нещо като дневник :D

maxstyl33e
06-15-2011, 15:50
всеки ден с разли4ни храни или едни и същи?

DA0Trooper
06-15-2011, 15:50
вирус ако не си усетил кой съм ся е време да ти кажа , май ше се сетиш сам! Луд ли си на 14 режимче ве :D яко зоб :D
майтап все пка тря стаа..
та
- колко тежиш?
-яж на закуска 2-3 яйца цели и малко сирене ИЛИ (свиньо само едното от тея двете) извара с кисело мляко/плод.
- яж в училище носи си от вкъщи пържоли, яйца извара или си купувай кисело мляко НЕ активия.
-на обяд вкарвай извара супата не повече от 350мл.
- следобяд пак нещо с повече протеин- месо , яйца извара.
- на вечеря една пържола и зелена салата без олио.
ако ти се дояде между храненетата ядеш една шепа ядки, най-добре сурови! Тва е успех и почни да тренираш нещо!

DownloadVirus
06-15-2011, 15:54
вирус ако не си усетил кой съм ся е време да ти кажа , май ше се сетиш сам! Луд ли си на 14 режимче ве :D яко зоб :D
майтап все пка тря стаа..
та
- колко тежиш?
-яж на закуска 2-3 яйца цели и малко сирене ИЛИ (свиньо само едното от тея двете) извара с кисело мляко/плод.
- яж в училище носи си от вкъщи пържоли, яйца извара или си купувай кисело мляко НЕ активия.
-на обяд вкарвай извара супата не повече от 350мл.
- следобяд пак нещо с повече протеин- месо , яйца извара.
- на вечеря една пържола и зелена салата без олио.
ако ти се дояде между храненетата ядеш една шепа ядки, най-добре сурови! Тва е успех и почни да тренираш нещо!

Е просто да си разпредели храненията не му казвам да изчислява до грам протеини мазнини и въглехидрати , ОКБ-та и ала бала , ама не тряя да яде по 3 пъти само :D

иии НЕ ! Не знам кой си :D

DownloadVirus
06-15-2011, 15:55
Да не си ония на НВД-то :D ъЪъъЪММъмм фатрат ? xaxxa :D

DA0Trooper
06-15-2011, 15:55
вирус ако не си усетил кой съм ся е време да ти кажа , май ше се сетиш сам! Луд ли си на 14 режимче ве :D яко зоб :D
майтап все пка тря стаа..
та
- колко тежиш?
-яж на закуска 2-3 яйца цели и малко сирене ИЛИ (свиньо само едното от тея двете) извара с кисело мляко/плод.
- яж в училище носи си от вкъщи пържоли, яйца извара или си купувай кисело мляко НЕ активия.
-на обяд вкарвай извара супата не повече от 350мл.
- следобяд пак нещо с повече протеин- месо , яйца извара.
- на вечеря една пържола и зелена салата без олио.
ако ти се дояде между храненетата ядеш една шепа ядки, най-добре сурови! Тва е успех и почни да тренираш нещо!

Е просто да си разпредели храненията не му казвам да изчислява до грам протеини мазнини и въглехидрати , ОКБ-та и ала бала , ама не тряя да яде по 3 пъти само :D

иии НЕ ! Не знам кой си :D
баннаха ми стария профил заради дет бях напсувал модераторка дебелия плъх съм 8-)

DownloadVirus
06-15-2011, 15:57
Къв дебел плъх бе ? :D

DA0Trooper
06-15-2011, 16:18
Къв дебел плъх бе ? :D
omg ftw wtf,bbq sql, msn fatrat ве! :( :? 8-)

DownloadVirus
06-15-2011, 17:08
Къв дебел плъх бе ? :D
omg ftw wtf,bbq sql, msn fatrat ве! :( :? 8-)

Отговори ли ми с Да или Не:

Фатрат ли си ?


(Ако да коя седмица от НВД-то караш :D)

DA0Trooper
06-15-2011, 17:12
да . карам втора и последна седмица, после минавам на кетоза за 2 седмици, и почвам цикъл! 8)

DownloadVirus
06-15-2011, 17:13
За кво си напсувал модератора е :D Хахаха :D

awerw
06-15-2011, 17:28
Ехее, Лъве къф е тоя голям подпис :D Да не си ти ? ;дд Защо се е снимал до кенефите поне да беше затворил вратичките :lol:

DownloadVirus
06-15-2011, 17:30
Ехее, Лъве къф е тоя голям подпис :D Да не си ти ? ;дд Защо се е снимал до кенефите поне да беше затворил вратичките :lol:

xaaxax (rofl) Споко бе не вони много ! :D :D

Naik1
06-15-2011, 17:50
http://www.skype.com/intl/en/get-skype/on-your-computer/windows/

Много съм доволен от програмата, що не я пробвате и вие, а?

DownloadVirus
06-15-2011, 17:53
Имам скупе ;)

awerw
06-15-2011, 17:56
Аз му го знам: greek.warrior_94 бзк :-D

DownloadVirus
06-15-2011, 17:58
Я пробвай с:

da_vi_eba_maikite_vsi4kite_kele6i_ot_teenproblem.n et_i_ba6tite_da_gledat_i_da_se_spermq_na_vejdite_i m

Малко дълго ама трябва си направите труда ако искате да ме намерите ;)

Naik1
06-15-2011, 18:49
Мале мале, човек с такова мислене ми казва келеш :х

DownloadVirus
06-15-2011, 18:52
Мале мале, човек с такова мислене ми казва келеш :х

Не беше за теб бе , впрочем за никой не беше :D Просто скайп 8)