PDA

View Full Version : Да се обръсна ли ?!



tanniii
06-15-2011, 17:40
Здравейте! Нов съм във форума и съм на 12. На 2 другия месец (юли) заминавам на един лагер до Охрид. Обаче аз се притеснявам много, защото там ще се наложи да се събличаме по бански, а аз съм адски окосмен...!! По краката, по лицето, по ръцете, че дори и по гърдите.. Няколко пъти ходих на училище с къси панталони и... съсипаха ме от подигравки! Бил съм много окосмен, не знам си какво, не знам си що... Таа да си дойда на думата: искам да си махна космите поне по краката, защото наистина не се чувствам добре с тях, но ... страх ме е да си ги махна сам, по-скоро не знам как, а ако накарам майка ми .. тя няма да иска, много е консервативна. Едвам я накарах да ми махне космите над горната устна.. Кажете ми, сам ли да си ги махна, майка ми ли да накарам и ако да, как ?! Моля ви сее, помагайте !! :)

xfakexsmilex
06-15-2011, 18:00
Отиди на козметик. Няма как да няма козметик в града ти. Там ще ти ги махнат с кола маска за няколко минути и после ще си спокоен..

Не знам друго решение.

Claymore
06-15-2011, 18:16
Просто се обръсни. Купи си една еднократна и това е. Ако не знаеш как и в интернет има примери за много начинаещи.

xfakexsmilex
06-15-2011, 18:19
И като се обръсне, да стане като таралеж? ;дд

Claymore
06-15-2011, 18:33
Не си ли чувала, че при епилацията се получава същото? Вдигни си горнището и си епилирай мъхченцата от пъпа към пубиса да видим дали няма да станеш като мъж.

neLiii
06-15-2011, 20:29
А защо просто не се опитваш да се бръснеш?Не мислиш ли,че е по-мъжествено да си окосмен?Ако някой ти се подиграва просто му кажи,че завижда и това е :)

gab4ooo
06-15-2011, 21:48
ако си супер рунтав в краката с една малка ножичка можеж да си ги подстрижеж . особено по гърдите . много си малък за да си ги махаш на гърдите смисъл че като по пораснеш ще осъзнаеш че така е по - мъжествено .

tanniii
06-16-2011, 12:16
За обикновена ножичка ли става на въпрос?

Claymore
06-16-2011, 18:45
За обикновена ножичка ли става на въпрос?

С обикновена ножичка ще станеш на петна от косми и ще е неравномерно. Просто си вземи бръсначка и леко без да натискаш се обръсни.

NAPAST94
06-17-2011, 08:48
А защо не пробваш с 1ви или 2ри номер на машинка за подстригване. Ако имате вкъщи или си купи някоя евтина.

notlike
06-17-2011, 12:58
Супер! Обръсни си всичкото на 12 и след 10-15 години ела гледай какво става - китайската стена. По-скоро се подигравай на тея, които нямат грам тестостерон и след време не те ще са полови атлети (прочети за тестостерона и влиянието му върху космите. Аз също имам доста по краката и по ръцете, не са убийци, но все пак не са и малко - честно да ти кажа, през оная ми работа е кой какво мисли за тях. Готините хора не ги интересува колко косми имаш, а какъв човек си. Хайде със здраве!

gab4ooo
06-18-2011, 11:00
говорех ти за малка ножичка като такива с които преди са си рязали ноктите . няма да се личат толкова .

yamaha436
06-19-2011, 21:53
12г. има на лицето ?? :shock: и на гърдите :shock:

vankata5555555
06-20-2011, 20:05
Ти откъде падаш...майка ти ще ти маха мустака...земи си една машинка и ги мини(краката) така че да останат малко(да не си като ПУ^КА).

whoare
06-21-2011, 16:02
Пич, наистина за 12 год. имаш бая, ама според мен недей по краката, ръцете и гърдите, за мен тва е педе*раска работа, някои си ги махат де, но казвам според мен.

OneInMillion
06-21-2011, 19:16
Ааа по-добре ги махни..... и аз 3 години не ходих с къси панталони ама накрая се престраших и ги махнах! На никой няма да му направи впечатление ,че нямаш! А ако ги оставиш..... ще ти се подиграват! Космите не определят дали си гей или не! Има толкова много обратни които са като мечки..... Днешните момичета предпочитат обезкосмени момчета,а не маймуни.... Ако те притесняват космите,махни ги!!! Не ти слушай тия тук! Как да ги махнеш - с бръснач е най-лесно.... И това че ще мязаш след 20 г на горила не е вярно!!! А и ще ги махаш само лятото! Споко братле! Ще видиш колко по комфортно ще се чувстваш без храсти...... :)

vankata5555555
06-22-2011, 15:48
Сложи си и червило да са ти мекички устничките,намажи се с кремче иди на козметик да ти прави маски те момиченцата обичат нежните момчета,ама жените обичат мъже.