PDA

View Full Version : ПОМОЩ!



gummybear
06-15-2011, 17:05
Опитвам се да си кача снимки от фотоапарат на лаптоп, но ми излиза че имам някакъв проблем с hardware .. КАКВО ДА НАПРАВЯ?Сорри за тъпите въпроси просто съм много зле с тез фотоапарати :oops:

JDeel
06-15-2011, 17:37
Давай през Memory картата

gummybear
06-15-2011, 17:46
Давай през Memory картата

много съм зле .. може ли малка помощ? как става точно :oops: :oops:

gummybear
06-15-2011, 17:57
НЯМА ДА СТАНЕ ТАКА.. ДРУГИ МНЕНИЯ ?!!? :-x :oops:

JDeel
06-15-2011, 18:03
Няма да стане така ли? В някои вече редки случаи е наистина трудно да стане точно така, защото:
- лаптопа е старичък или особено евтин модел и няма никакъв слот за карти памет
- фотоапарата е Sony, и неговия Memory Stick е от тия късите дето колкото и да ги набутваш в слота на лаптопа, най-много да заседне. За тях трябва една дъълга приставка, но не знам дали върви с всяка такава карта, защото никога не съм имал фотоапарат Sony

Иначе най-често картите са SD в нормален размер, лаптопите имат слот... отваря се капачето на фотоапарата, вади се картата, пъха се на лаптопа и тръгва веднага.

Но ако ти не можеш да ми кажеш дори дали имаш слот за карти памет и какъв тип ти е картата... май не мога да ти помогна по никакъв начин :)

gummybear
06-15-2011, 18:12
Няма да стане така ли? В някои вече редки случаи е наистина трудно да стане точно така, защото:
- лаптопа е старичък или особено евтин модел и няма никакъв слот за карти памет
- фотоапарата е Sony, и неговия Memory Stick е от тия късите дето колкото и да ги набутваш в слота на лаптопа, най-много да заседне. За тях трябва една дъълга приставка, но не знам дали върви с всяка такава карта, защото никога не съм имал фотоапарат Sony

Иначе най-често картите са SD в нормален размер, лаптопите имат слот... отваря се капачето на фотоапарата, вади се картата, пъха се на лаптопа и тръгва веднага.

Но ако ти не можеш да ми кажеш дори дали имаш слот за карти памет и какъв тип ти е картата... май не мога да ти помогна по никакъв начин :)

Няма слот за карти памет .. ко ще прая ся :smt119

JDeel
06-15-2011, 18:22
А фотоапарата има ли поне някаква марка или модел?

gummybear
06-15-2011, 18:25
А фотоапарата има ли поне някаква марка или модел?

sony 8-)

JDeel
06-15-2011, 18:37
Понеже пазиш модела си в тайна, дири тук някъде драйверите http://support.sony-europe.com/main/index.aspx?site=odw_bg_BG
Свали ги, инсталирай ги, па виж какво ново ще се случи :)

straus
06-15-2011, 19:15
Аз направо се чудя на колегата от къде намира нерви....

gummybear
06-18-2011, 13:19
ЗАКЛЮЧЕТЕ ТЕМАТА! :)