PDA

View Full Version : физическото



tear
06-15-2011, 17:58
как мога да се осводя от часовете по физическо (за цялата година) , и има ли някав шанс след като нямам здравословни проблеми ??
ПП:моля без обидни коментари , просто си имам причини да не искам да жлизам в тоя час :)

aleks98
06-15-2011, 18:00
Мисля, че с някаква бележка можело, един от нашия клас не може да играе никакъв спорт и затова са го освободили чрез бележка.. :)

mlakniwe2
06-15-2011, 18:06
оф и аз искам голяма тъпня е тва ФВС пък и ме мързи да се преоблиичам всеки час и ме мързи да се мръднааааа и не съм само аз-мисля, че тряя да ти има нещо за да си освободен-наример може да си счупиш крак или ръчичка или нещо си там незнам

tear
06-15-2011, 18:25
за счупена ръка/крак дават само 1 - 2 месеца а аз искам за цялата година :-# :)

Force_bladeR
06-15-2011, 18:42
за счупена ръка/крак дават само 1 - 2 месеца а аз искам за цялата година :-# :)

Чупи си ръката на всеки два месеца... :lol:

BlackEyedPeas
06-15-2011, 19:26
Убеди личния ти лекар да ти напише там бележка. Не знам точно каква е, но с нея можеш да не влизаш цяла година.

Lucho
06-15-2011, 19:57
Няма да минеш само с бележка от личен. За да те освободят от часовете за цялата година ще ти трябва бележка от ТЕЛК-комисия в състав 3 лекаря + лекуващ лекар (доколкото помня), които да се разпишат на тази бележка и да те освидителстват като лице, което не може да взима участие в провежданите часове по ФВС.

В случай, че това премине в края на годината за оценка в графа ФВС се вписва съответно:
- "Освободен" - ако е за цялата година
- или се оставя оценката от първия срок (ако имаш такава - т.е. си освободен само за вторият срок).

Не съм сигурен обаче дали директорът на съответното учебно заведение трябва да бъде уведомен за това, че си освободен от час и респ. той да се подпише на документ, че те освобождава.

ccdesigns
06-15-2011, 22:08
Счупи си ръката :D Едно момче го бяха накарали да не играе целия втори срок, че и отгоре, защото я счупи, а иначе и следващата година (счупи я в пети, а сега в 6ти) в началото госпожата го предупреждаваше да внимава с тази ръка.

nimfea85
06-16-2011, 09:14
Няма да минеш само с бележка от личен. За да те освободят от часовете за цялата година ще ти трябва бележка от ТЕЛК-комисия в състав 3 лекаря + лекуващ лекар (доколкото помня), които да се разпишат на тази бележка и да те освидителстват като лице, което не може да взима участие в провежданите часове по ФВС.

В случай, че това премине в края на годината за оценка в графа ФВС се вписва съответно:
- "Освободен" - ако е за цялата година
- или се оставя оценката от първия срок (ако имаш такава - т.е. си освободен само за вторият срок).

Не съм сигурен обаче дали директорът на съответното учебно заведение трябва да бъде уведомен за това, че си освободен от час и респ. той да се подпише на документ, че те освобождава.

+ 1
Налага се да минеш през специална комисия!