PDA

View Full Version : Преместена: Как да отслабна в раменете ?



suNnykaty96
06-15-2011, 19:58
Здравейте, искам да ви попитам как мога да отслабна в раменете ? Миналото лято, след като свалих доста килограми, сега харесвам фигурата си, но само раменетe ми са леко.. дебелички ли, как да го кажа. Та ако знаете някакви упражнения за отслабване в тази област, ще съм ви благодарна да ги споделите. Само много ме е страх да не направя мускули, че тогава положението ще стане още по - зле ( знам, че мускули не се правят ей така, но все пак... ) Мерси предварително ((:

Грешен раздел.
kalpazanka

yeeee
06-15-2011, 20:00
Темата е за раздел ,,Козметика и диети" :)

suNnykaty96
06-15-2011, 20:03
Ох, да сега видях че съм объркала раздела... ще помоля някой модератор да я премести или да изтрия тази и да направя нова ? Извинявам се за грешния раздел (:

djipsito
06-15-2011, 20:07
Помоли да я преместят..

Иначе по темата, не знам... само знам да не вдигаш гирички, щото аз вдигам за да кача малко, да понаедреят..

badsector
06-16-2011, 08:06
Щом си с нормално тегло, няма какво да направиш за раменете. Това е ген. Между другото сигурно ще ти се отдават спортове като акробатика, примерно ;)

lovenewyork
06-19-2011, 20:43
Аз съм същата ! :x Чувала съмм от онзи пластичния хирург Енчев (може би го знаеш ,, прави всички поп - фолк певици :-D )) , че големите рамене изглеждат нормални / малки с голям бюст .. :-D И е вярно! При мен след малко порастването на бюста проблема се реши .. :)

badsector
06-19-2011, 20:47
Енчев е шарлатанин и некадърник. Просто рекламата му е голяма. Пък и как няма да каже такова нещо, нали слага цици? За протокола - имам позната с доста сериозен по размери естествен бюст, но си личат силните й и здрави рамене.

w0sh
06-19-2011, 20:48
Ръгайте силикон, аз няма да се оплаквам.

FuckingFreak
06-20-2011, 08:58
Ако си с по-едри рамене, най-вероятно се дължи на ген, и по-скоро на костите. Мисля, че знаеш, че костите няма как да ги смалиш, разместиш, отслабнеш и тнт. Ако си с мъжки рамене родена, така си оставаш..

koshtramba
06-20-2011, 09:03
Енчев е шарлатанин и некадърник. Просто рекламата му е голяма. Пък и как няма да каже такова нещо, нали слага цици? За протокола - имам позната с доста сериозен по размери естествен бюст, но си личат силните й и здрави рамене.

На всичкото отгоре нарушава медицинската етика. В нея изрично пише, че един лекар няма право да се рекламира !