PDA

View Full Version : Какво да правя?



missmee
06-15-2011, 20:15
Такаа, от скоро си пиша с едно момче и ми допада като характер и външен вид, не може да се каже че чак го харесвам но.. Та и той е така към мен, може би малко повече и ме кара все да излизаме и аз все отлагам, нз защо..Просто се притеснявам, че нищо няма да стане. Освен това той се събира с хора, които на мен не ми допадат и мисля, че и те нямат особено добро мнение за мен и се притеснявам, че може да му наговорят някои неща за мен и всичко да отиде по дяволите.. Друг е въпросът, че не искам особено да се задълбочавам с отношенията ни, а просто да си прекарвам добре. (достатъчно ми бяха за сега задълбочаванията, винаги задънена улица) Та искам да попитам какво да правя да изляза ли с него или нз и аз.. А и забравих да спомена, че на скоро е скъсал с приятелката си и тя още има чувства към него... Много объркано стана да, но..

Rolezzz
06-16-2011, 04:22
Щом не искаш задълбочени отношения - по добре си стой така.
Ако искаш връзка - излезте...може заради теб да се промени и да смени компанията :)

badsector
06-16-2011, 07:54
Излезте, лошо няма. Просто ако видиш, че нещата тръгват в интимна насока, му сподели опасенията си. Може да си останете приятели.

Ssummerjam
06-16-2011, 11:14
Хаха, противоречиш си 8-) уж не го харесваш, пък се притесняваш, че "нищо няма да стане"? Щом ти допада - излезте, няма какво да губиш. Ако познатите му му наговорят някакви не особено ласкави неща за теб и той им се върже, вместо сам да прецени каква си, значи просто не си заслужава да се занимаваш.

Luci
06-16-2011, 11:31
Излезнете сами ? Без неговата компания, щом не се имате много много... Ако нещата почнат да се задълбочават говори с него, както казаха по-горе :)

Josefinne
06-16-2011, 14:30
Не излизайте.

kloely
06-16-2011, 15:13
Малко е кофти така. От една страна, ако излезете, това може да ти помогне да си малко по-наясно какво искаш. Можеш освен това да разбереш наистина, дали му говорят някакви неща за теб. Според мен, обаче, не говорят глупости по твой адрес, или той не се връзва, щом настоява да се видите. Отрицателната страна на евентуално излизане, е че има шанс той да си извади грешните изводи и да храни напразни надежди. Не знам какво да те посъветвам. Трябва да си помислиш дали те кефи и дали би искала нещо да се получи между вас и просто сама да си прецениш.