PDA

View Full Version : ,,,,



Anonimen05
06-15-2011, 20:21
Може ли темата да се изтрие?

SuperBadSuperFresh
06-15-2011, 20:25
Знаеш ли,ако се върнеш в една от първите ми теми,ще откриеш "писмо" на абсолютно същата тематика.Даже бях и колкото теб.Е,сега 3 години по-късно,нещата са коренно различни.Не,че съм го забравила.Просто си го спомням като първата любов,тръпка...както искаш,така го наречи.Не казвам,че не съм го обичала сега като се върна назад.Напротив,просто след време ми останаха само хубавите моменти.
Времето лекува.Клише,но сама ще се убедиш :)

Anonimen05
06-15-2011, 20:28
Благодаря. Никога няма да му призная. :D Успя ли отново да се влюбиш?

Goddess
06-15-2011, 21:45
След време ще си четеш писмото и ще си се смееш може би с умиление на наивността. :) Всичко минава...
Малко е странно в момента и аз да говоря така, защото изживявам и аз най-тежката си и определено окончателна раздяла, но поне си се самонавивам...Животът е пред тебе. :)

peace95
06-16-2011, 13:06
не слушай как ще го забравиш , а му го дай .. какво губиш ?

NambyPamby
06-16-2011, 13:15
не слушай как ще го забравиш , а му го дай .. какво губиш ?
достойнството си, сигурно.

Надали ще оцени писанията ти, най-много да си купи лютив спрей и да се озърта като мишка, когато се прибира вечер или минава покрай някой храст. 8-) Наистина е мх... трогателно, че вярваш, че го обичаш и ще го обичаш "до гроб", но си го дръж за себе си, най-добронамерено ти го казвам.

van1
06-16-2011, 13:28
И защо НИКОГА няма да му кажеш, след като го ОБИЧАШ толкова много :?

Anonimen05
06-16-2011, 13:40
Точно, защото може да ми се подиграе. Той не е за мен, но сърцето не избира кой да обикне. :(

Anonimen05
06-16-2011, 13:41
Вече незнам какво да правя. Казах на една приятелка, че вече е късно, а тя ми отвърна, че ако продължавам да чакам наистина ще стане. :(

badsector
06-16-2011, 13:54
...Той не е за мен, но сърцето не избира кой да обикне. :(
Сърцето в случая няма никаква роля. Влязла си в пубертета, тялото ти е започнало да изработва хормони, а понеже мозъкът ти все още е беден откъм представа за света и не знае как да тълкува тези хормони, то постъпва по единствения известен начин, а именно, мислиш си, че си супер-хипер-мега влюбена. Разбира се това е типично за 99,5% от тинейджърите на твоята възраст. Но понеже жените имате нек'ва отвратителна нужда да си мислите за ГОЛЯМАТА любов, която просто е фантазии в главите ви, то отиди и му признай какво чувстваш към него. Тогава може да проумее, че си навита да му пуснеш и да се съгласи да те тресне. Тогава ще се усетиш, че е последният тъпанар. В противен случай има сериозна опасност ЦЯЛ живот да си фантазираш, че той е бил ГОЛЯМАТА ти любов и така НИКОГА няма да бъдещ щастлива, както и човека до теб.

Grommash
06-16-2011, 15:16
"Едва на 14 и половина съм, а чуствам, че загубих всичко в любовта."

:lol: ..

againstyou
06-16-2011, 16:26
"Едва на 14 и половина съм, а чуствам, че загубих всичко в любовта."

:lol: ..
Хах .. и аз прочетох дотук и се отказах. ^^

kalpazanka
06-16-2011, 17:11
Може да се заключи.