PDA

View Full Version : Държи се отвратително !



OnlyGirlInTheWorld
06-15-2011, 20:36
Не знам какво му става напоследък.. държи се отвратително. В скайп постоянно се караме за най-дребните неща, а и на живо също само, че малко по малко. Постоянно ми казва, че го дразня, че трябвало да се променя, че съм била лигла, че съм била любопитна ...ако е ходил някъде и се прибере и го питам къде е бил ..той казва къде и после обяснява какво е правил и допълва -да ти обясня преди да си ме питала, защото знам, че ще го направиш. Kато се скараме ми говори на "бе", отговаря ми, казва, че ще си прави каквото си иска, а когато аз му кажа нещо с "бе" започва да ми викаа и тн. (дори и в предното изречение той да ми е казал така) ... Днес ми заяви, че той ще ми отговаря, а аз ще си мълча, че не можело винаги моята да става .. возим се в колата казвам, че ми е студено и да се пусне парното, пък на него му било жега .. (и в действ. е жега, но На мен ми е студено и нямам с какво да се облеча - какво да правя не си го избирам аз..) .. Каза ми, че ще си правел каквото иска, че ще си пие кафе с ония тъпачки, че ще си се шегува с тях и винаги излиза с това, че с/у мен да тича не можел да ме стигне ...
Използва някакви неща като .. "Гледай си работата", Ще си правя,к'вото искам, Дразниш ме, Аре чао, Не си ми интересна, Ще те блокирам .... и още мнмнн .. и накрая ми каза "Аре скасвай" ..пф това даже не е в неговия речник, каква простотия е това да му се не знае бре ....

Адски много се промени .. променихме се и двамата - аз към по-добро, той към по-лошо. Може би защото много започнах да му правя кефа, когато се скараме аз да се извинявам, като сме в добри отношения да му казвам, че не мога без него, че не знам какво ще правя ако се разделим, че е всичко за мен .... не мисля, че в една връзка не трябва да се казват още повече когато ги чувстваш и когато връзката е дълга.

Дразня го за всяко нещо, което попитам или направя или ддз. ... Как се превърнах в такъв -боклук- за него (преди беше толкова различно) ..пък скапаната му приятелка .. оо тя е толкова забавна пффф .....

А не мисля, че не ме обича вече, защото пък когато сме си в добри взаимоотношения си се държи добре, както трябва.
Но за най-малкото и ... го дразня, заплашва ме, че щяло да му писнее, че как ме търпял, че щял да скъса с менн ...
и аз като чуя и пак млъквам и Край .. и едва ли не пак почвам да се извинявам.

Кажете моля ви, какво да правя. Не искам да е така ...

Supernaturalfan
06-15-2011, 21:12
Скъсайте. Не заслужаваш такова отношение.

tanch3t093
06-15-2011, 21:36
Скъсайте. Не заслужаваш такова отношение. +1
Абсолютно позната история. Може да ти е гадно, но заради едно момче да изпадаш до там да се извиняваш когато не си виновна ... Не знам, прецени си сама - дали искаш това да продължава и дали има шанс той да се промени (макар, че силно се съмнявам) или да прекратиш всичко сама и да започнеш начисто.

AntiFashionGirl
06-15-2011, 21:38
През цялото това време си му била донор за кавали в неговото свободно време. Спести си оправданията.

MaLkaTa_LaDy
06-16-2011, 03:42
Леле ама ти много жестоко си му позволявала да се държи така с теб... Такива подобни на "не мога без теб" няма. Мога, ама не искам!
"Ти си всичко за мен" :-o Не, той ти е приятел, с който правиш секс. Демек той е повече от приятел за теб. Не всичко!
И аз да бях ако ми ги беше казала тези неща, щях да ти се качвам на главата, ама постоянно... Докато не се осъзнаеш и не започнеш да си отстояваш своето.

Markuss
06-16-2011, 07:09
Прочети си заглавието и сама реши, дали ще си с него. "Нз какво му тава напоследък", ама май май много добре знаеш, след като вече си формирала заглавието. Човек е това, което прави. Толкова е просто.

Niakoitam
06-16-2011, 08:30
Бях написал един дълъг пост, но тока спря, а не ми се пише пак толкова.
С няколко думи. Ти сама си си го направила като си си извоювала статуса придатък. Показала си му и си му доказала че каквото и да прави с теб вечно ще му тичаш по-гъза. Много хубаво е да показваш любовта си като я чувстваш, но трябва да го има и от отсрещната страна, защото нали си чувала фразата: "Понякога лесното не е интересно." Така че и по зле ще става. Единственият вариант е да се стегнеш, да обединиш самочувствие(което може би не ти е толкова голямо поне в любовта), воля, решителност и т.н и да не му се държиш като изтривалка. Трябва и двамата да се съобразявате един с друг не само ти с него. Оттам нататък ако не му харесва бай бай и The next please.Жалкото е че не си единствена.Има много като теб. А като се замислиш кой знае колко хора те желаят и няма да си им досадна, но има и една друга мисъл, която се получава понякога в подобни ситуации:"Тичаме по тези, които бягат от нас, а бягаме от тези, които ни обичат. :)

LoveMnmL
06-16-2011, 08:43
Доколкото помня точно ти беше пускала тема тук не много отдавна,когато с гаджето ти пак имахте проблем,но тогава ти беше сгрешила.Е,повечето от нас ти казаха,че дори и да се оправите няма да е същото и наистина така е станало.Явно след онази твоя постъпка момчето ти е загубило доверие в теб,а и като гледам не му пука особено вече,а ти продължаваш с моленето и т.н. , по тоя начин се унижаваш.Щом продължават проблемите ви едва ли нещата ще се оправят.

fenkaaa
06-16-2011, 09:06
Другия път не му се извинявай.Остави го да видиш какво ще направи.Ще те зареже и след 1,2,3 дни ще те потърси.. и аз понякога се държа така с моя приятел (не е за хвалба), постоянно му казвам че ме дразни,че ще го зарежа и той започва да ми се извинява.. но вътрешно знам,че и да го зарежа го казвам само да го сплаша и на другия ден ще го потърся.. Това,че понякога се държа с него така,не означава,че не го обичам.. Обичам го адски много.. но той понякога ме кара да правя и говоря такива неща.. може би и твоят приятел те обича,но е свикнал да му тичаш след гъза.. спри малко и ще видиш той как ще тичка след твоя ;)

Niakoitam
06-16-2011, 09:26
Това си е риск. Или ще тичка или не ако не му пука особено. А на теб fenkaaa ти трябва един точно такъв като теб. И внимавай на твоя един ден да не му писне че да не разбереш после какво означава репликата на един виден български политик: "Много като тебе вече плакаха!" :D

П.П. Като се върнах на старата тема на авторката забелязах че тя вече си има опит с подобни на твоите сплашвания. Грешката е че продължава да търчи по него. Тя е сложила край, а след това се оплаква че нещата не вървели. Ами почти невъзможно е да се залепи нещо счупено без да личи следата.При втора раздяла ако има още повече.
Авторке просто приеми че всичко е приключило и давай напред поучавайки се от грешките си в миналото.
Което не значи че трябва да си траеш постоянно и да те мачкат цял живот понеже те е страх че няма други мъже на света. :)

gerilovedani
06-16-2011, 09:43
Все едно аз съм го писала...Ще ти кажа от моя гледна точка,не заслужават такива момичета като нас,да им се молим и да се страхуваме да не ни оставят..попринцип има много момчета,но аз като се привържа към някого и край :(
Много рядко се срещат такива човеци като тях :D те са човеци но със малко ''ч''
На братовчедките ми,на приятелките или познати на всички им се струва ужасно това да се моля на момче..лоша работа
Говори ми абсолютно същите неща-ще те блокирам:писна ми от теб:и подобни.. :shock: Само дано да не говорим за едно и също момче :booooomb:

FuCKkK13
06-16-2011, 10:04
Все едно аз съм го писала...Ще ти кажа от моя гледна точка,не заслужават такива момичета като нас,да им се молим и да се страхуваме да не ни оставят..попринцип има много момчета,но аз като се привържа към някого и край :(
Много рядко се срещат такива човеци като тях :D те са човеци но със малко ''ч''
На братовчедките ми,на приятелките или познати на всички им се струва ужасно това да се моля на момче..лоша работа
Говори ми абсолютно същите неща-ще те блокирам:писна ми от теб:и подобни.. :shock: Само дано да не говорим за едно и също момче :booooomb: ау това последното .. дано да не е така че пича от два стола ще падне на земята :D ...та сега сериозно ... знаеш ли .. и моя приятел се държи понякога така..когато не му е на кеф и всички го дразнят..само че проблема е че с мен се държи така, а с приятелите си добре...и ми каза че тъй като съм му близка само на мен може да покаже какво му е..а пред др. се прави че му е хубаво..и аз като теб...така се държи и се извинявам..но понякога като ми писне и си седна на ината..и не му пиша 1-ва в скайп ..не му звъня 1-ва и се сеща за мене ...пробвай..ако сега не можеш все един ден ще ти писне и ще му се разсърдиш..не винаги трябва да скъсаш с човека когото обичаш само и само да му покажеш, че те боли..просто му се разсърди 1 път и ти...без да се чувстваш виновна, че го правиш..припомняш си как се държи и си седиш на ината..ако му пука ще те търси ще иска да пишете,говорите..ако не му пука..ще чака пак да почнеш с извиненията за държанието си и т.н. ...а кога разбираш че не му пука ти си знаеш .. защото ти го познаваш по-добре..при мен крайния ден е 4-5 ден..ако до тогава не потърси не му пука..тогава му казваш 2-3 изречения в очите..не злобни, ами да разбере какво ти е и го режеш..не си заслужава да си с него..ако когато му се сърдиш и ти е гадно и си наранена не те потърси няколко дена..ти си знаеш според твоите принципи до колко дни можеш да изтърпиш...не ти говоря глупости защото съм в изцяло същата ситуация..и повярвай..колкото повече им ходим след дупетата :D толкова повече ни се качват на главите..за това ме послушай..малко трудно е да не го търсиш -повярвай ми знам...но си припомняй как се държи и ше ти е по-лесно...аиде успех миличка :-)

Ssummerjam
06-16-2011, 10:14
Позволяваш му да ти се качва на главата. Ако проявяваш достойнство, вместо да му търпиш дебилните изпълнения, със сигурност ще започне да те уважава повече и нещата ще се променят, защото ще осъзнае, че във всеки един момент може да те изгуби. Това в случай, че все още му пука. Другият вариант е да е изстинал тотално и да се държи така, за да го скъсаш. 8)

ymca
06-16-2011, 10:38
И двамата ми изглеждате елементарни. Както и да е, повече от ясно е, че трябва да се разделите. Едва ли някой друг ще те посъветва нещо различно.

OnlyGirlInTheWorld
06-16-2011, 10:59
Точно преди една седмица се бяхме скарали .. защото видях, че носи в портмонето си до моята снимка, снимка на една негова приятелка ... направо полудях :booooomb: (и все пак не махна снимката)... (а преди време пак носеше нейна снимка и много проблеми имахме, карахме се и той я махна, сега излезе с обяснението, че майка му чистила и я намерила, питала го коя е и той я прибрал да не го пита).... та Не му писах, той също не ми пишеше, започна да пише на една моя 'приятелка' а тя леко технично всичко ми разказваше уж не нарочно.. той го правеше, за да ме дразни (много пъти двамата сме се бъзикали с нея по скайп). След 3 дни ми написа в скайп "и кво" и аз попитах "какво, какво?" и той започна "ми ти ми кажи", не знам си каквоо .. и някакви такива неща, но ми се дърпаше..
И сега се скарахме, защото виждам аз снимки с негова приятелка .. снимката как тя го целува по бузата :shock: .. изписах му 100 неща, адски много се ядосах и накрая той започна да се заяжда и пак той ме отряза. Ок няма да му пиша, ще чакам той да го направи, ще напише и пак ще ми се дърпа, ако се дръпна и аз ще спре и ... какво става.

Мислех си да му предложа да се разделим временно за 1, 2 седмици. Обаче знам той какво ще каже и как ще го изкара - че искам да си излизам с моите приятелки, да си намирам нови запознанства, да излизам с други момчета, да си подновявам старите връзки ...... Така че го изкл. като вариант.

Кажете какво да правя, как да се държа?? Нямам и много опит-първата любов ми е ... не искам да се разделяме, но не искам и да е такъв, а все си мисля, че не е изстинал към мен (все пак и аз съм му 1-та)

Niakoitam
06-16-2011, 11:47
Ясно защо си мислиш че е единственият на света. Защото ти е ПЪРВИ.
И като чета предишната и тази тема и ти не е като да не правиш често от мухата слон. Доверие трябва да има в една връзка. ДОВЕРИЕ. :)

OnlyGirlInTheWorld
06-16-2011, 12:02
Ясно защо си мислиш че е единственият на света. Защото ти е ПЪРВИ.
И като чета предишната и тази тема и ти не е като да не правиш често от мухата слон. Доверие трябва да има в една връзка. ДОВЕРИЕ. :)


Е, добре .. може ли да носи на някаква пикла снимката и да и дава да го целува и да и се кефи :booooomb:

и отгоре на всичкото да се държи ^^ както описах нагоре, с мен ...

FuCKkK13
06-16-2011, 12:37
Ясно защо си мислиш че е единственият на света. Защото ти е ПЪРВИ.
И като чета предишната и тази тема и ти не е като да не правиш често от мухата слон. Доверие трябва да има в една връзка. ДОВЕРИЕ. :)


Е, добре .. може ли да носи на някаква пикла снимката и да и дава да го целува и да и се кефи :booooomb:

и отгоре на всичкото да се държи ^^ както описах нагоре, с мен ... щом го е оставила да носи снимката, да си излиза с нея и нз какв още..значи му има доверие..ама извинявай няма да ти е последния.. като гледам как се държи..+ това като сте си и двамата 1-ви може би той не знае как да се държи..а ти не знаеш, че не трябва да го търпиш толкова..или му изнеси едно конско..с което да му пкажеш как се чувстваш и т.н. .. питай го защо се държи така..тя ли е по-важна като приятелка за него, не като гадже...и го питай длаи мисли да продължава да се държи така..ако вземе да ти вика..да ти се отваря..режиш на момента..не трябва да търпиш такова поведение...ако му пука ще те потърси след 1-2 дена.. :) .. и пак ти казвам ..не заслужаваш да се държи така с теб..

NambyPamby
06-16-2011, 12:48
'Що ли си мисля, че ти сама си го подтикнала към такова държание? Вярно, че той пък, ако си тежеше на мястото, щеше директно да ти каже какъв му е проблемът, а не да тропа с краче и да прави напук, обаче понякога идва момент, в който ти изгърмяват бушоните и най-последното нещо, за което мислиш е дали се държиш разумно, или не. Само докато ти четях постовете ме издразни, пък за момчето не знам. Спри да истерясваш постоянно, да повдигаш тон и да чоплиш постоянно една и съща тема. Внася напрежение не само в околните, но и в теб самата. Ако спреш да мрънкаш за момент и започнеш повече да мълчиш и да наблюдаваш, само ще спечелиш и ще си изясниш най-сетне какво да правиш.


Обаче знам той какво ще каже и как ще го изкара - че искам да си излизам с моите приятелки, да си намирам нови запознанства, да излизам с други момчета, да си подновявам старите връзки ...... Така че го изкл. като вариант.
Ами, прав му път тогава. Държиш се като подлога. Лепка си и си досадна, съжалявам. Ако продължаваш да му ходиш по свирката, да си залепена като гербова марка за него и отново заради него да си прекъсваш контактите с важни за теб хора, един ден много ще съжаляваш. Мъжете са си мъже, приятелствата, хобитата и социалният живот - съвсем друго. Време е да си подредиш приоритетите.

Niakoitam
06-16-2011, 12:49
Попринцип си зависи много от хората.
Не оправдавам твоя за държанието му макар че не знам каква е точно ситуацията.
Но какъв е проблема само в носенето на снимката например.
Ето аз например с две съученички. На завършването ни преди около пет години карахме бала ни в Турция.Там си направихме една снмка .Аз между тях двете прегърнати и те с две тениски на плей бой. На тази снимка и двете и се радваха, защото аз тогава бях много по стеснителен и това да се види си беше изключителна рядкост. И двете си имаха сериозни гаджета тогава. Едната още ходи със същото момче, а другата вече пък е омъжена и има дете. Преди една или две години на една сбирка тази съученичка, която не е омъжена се беше снимала на сбирката на випуска ни как един съученик я целува по бузата. По всяка вероятност не го е скрила от гаджето и само че той и има доверие и е много печен тип. Казала му е на сбирки с нас да не идва. Аз лично избягвам да се държа по свободно с обвързани момичета особено когато гаджетата са им наоколо, защото незнам какво ще си помислят. Е, преди някой и друг ден се поразтанцувахме с едно момиче, но пък аз откъде да знам че си има гадже и е точно до мен. :D Макар че нищо лошо не сме правили. Просто си се забавлявахме, даже и с този, който и се оказа гадже, но иначе щеше да ми е доста по неудобно. Също и това. Той не те изчакал ти си му се развикала, той се разсърдил и ти казал да не му говориш пък ти си го скъсала. не знам леко детски ми звучи.Не може да сте постоянно залепени един за друг.Рано или късно наединият поне му писва.Ревниви,ревниви, колко да сте ревниви. От цялата работа стигам до извода че нито ти му имаш доверие нито той на теб и по всяка вероятност колкото повече го търсиш толкова повече му помпаш самочувствието пък и понякога може и леко да му досаждаш или просто се прави на велик. Но аз си държа на тезата. Щом е имало една максимум две раздели всичко натам вече си е....извинявам се за тази дума една клизма. Ти сама го написа в този коментар преди предишният ми че само си ги мерите. :)

Josefinne
06-16-2011, 14:13
И на мен ми се е случвало връзката ми да стигне до такъв момент. Един ден просто му казах, че или трябва да спрем да се караме или да се разделим. Той каза, че може би трябва да се разделим. Да, плаках. Обаче ми мина доста бързо, защото след около седмица видях колко е хубаво и приятно да няма кой да ти скофти настроението всеки ден с някаква глупост. В момента сме приятели и не се караме.

OnlyGirlInTheWorld
06-16-2011, 15:13
Ох, не знам какво да правя ...
май ще чакам да ми напише (въпреки, че цял ден се появява за помалко, но не пише ..и аз няма да го направя - пък може да си вика последния път като се скарахме аз й написах, сега тя да го направи...)

Дали да не се опитаме за последно .. и аз ще си взема забележка да се променя още малко, да не разпитвам толкова и да не го дразня :(
..но стане ли пак нещо такова .. ще му кажа всичко, което искам .. АКО ме изслуша де .. защото много обича да става от компютъра или да си тръгва ...

уфффф НЕ Знамм, не знам, не знам ;(((
дайте някакво предложение, но без да се разделяме :(

Grommash
06-16-2011, 15:14
Какво правиш още с него?

OnlyGirlInTheWorld
06-16-2011, 15:34
Какво правиш още с него?

- ми .. Обичам си го :cry:


Някой по-нагоре беше казал, че съм лепка, че постоянно с него искам да съм. Не е така .. има дни в които изобщо не се виждаме и съвсем не сме постоянно заедно.
И си мисля, че си има чувства към мен, защото преди около месец, когато се бяхме пак скарали .. ми казва, че се бил нещо сдухал, лежал си, баща му го питал какво му е (демек му личало), после казва, че когато слушал една песен ...трудно преглъщал (сещате се). Когато сме някъде навън и се скараме се сдухва и ..ддз.

:( :( :(

anonymous708973
06-16-2011, 18:53
Внимавай, защото сега си градиш мирогледа и правилните и грешни представи за една връзка.
НЯМА право да се държи така с теб. (Е, да, много е глупаво да му се сърдиш за такива снимки.)
Следващият път, когато се скарате, директно се врътваш и си тръгваш.
Да се научи да те уважава, няма да стане иначе.

ddeennyy
06-16-2011, 19:17
Съжалявам че ти го казвам, но според мен нямате бъдеще :( .. Ако едно момче свикне да те командва то никога няма да отвикне. Не е трябвало изобщо да му даваш да се държи с теб по този начин, а сега вече е късно. По-добре да се разделите и да се опитате да останете приятели или всеки да тръгне по собствен път и да не се измъчвате повече..

neeDaBosS
06-17-2011, 07:35
На колко години сте? Намираш си всякакви причини,само и само да останеш с него..увърташ.Не бях виждала момиче да пада толкова ниско.Ако момче ми се стресне дори по-лек начин се е случвало веднагически блок и от скайп и от всякъде,после звани ли звани ама кой да вдигне.Веднъж разсърдят ли ме няма оправия.Ти си жена,мъжете трябва да ходят след теб,не ти след тях.И какво като еди кой си ти казал,че се сдухвал като те нямало..Или му казваш,че ако за няколко дни не си оправи поводението го режеш или дирекшън му теглиш чертата..много ме дразнят такива мъжки изчадия! Бъди решителна..

cwetyyy
06-17-2011, 07:46
Зарежи го .. щом се отнася така с теб значи не те заслужава :)

OnlyGirlInTheWorld
06-18-2011, 01:53
И сега да ви разкажа завършека ...
Тази вечер ми пише да ме пита дали ще излизам и да ми каже в колко ще мине да ме вземе. Казах му, че ще излизам, разбрахме се и така (не сме се сдобрявали). Дойде, излезнахме и по пътя ме пита какво, смее ми се (усмихва де), закача ме - неговите номера когато се скараме (винаги прави така). Уж бяхме в добри взаимоотношения вече гоооре-долу, говорехме си и тн. Но той се заяждаше на базик .. все намекваше нещо за моите приятели, за колите им, за прическите,за това, за онова (има в предвид две момчета, с които преди имах....ами имах някакви неща, докато бях с него, но още не бяхме много сериозно). Намекваше например, че си излизам с тях и аз отговарях все положителното ..че да излизам си и тннн ..а преди винаги се обяснявах,че не излизам, да престане със тия детинщини. После се премести до мен, закачаше ме, държахме се за ръце, топлеше ми ги иии и тн. След това всички си разотидоха и си останахме само ние двамата и .. ии сещате се .........
Естествено сдобрихме си се и всичко о'кей.. но мен не ме стърпя и започнах уж просто му споделях и от 1 2 неща .. станаха 100 200 .. казах му всичко, което ми беше, само че му го говорех така забавно,за да е под формата на весел разговор, а не конско. Той също ми каза, че правел някои неща нарочно, за да се дразня .. Попитах го дали си мисли, че винаги като се скараме и все аз, глупавата, пак ще тичкам да му пиша, и му обясних, че това вече няма да е така..и той не,това са глупости,не си мисля така .... каза, че бил голям инат (и то си е така) като се заинатил за нещо, например да не ми пише, нямало да ми пише и тъкмо се замислял да ми напише и се сещал за всички гадни неща които съм правила и почвал много да се ядосва и тн.
Обеща ми, че няма да ми отговаря, да се държи гадно и да си го изкарва на мен.
...........

LoveMnmL
06-18-2011, 09:37
Вие и двамата май не знаете какво искате.Поне тоя път дано да не са просто обещания.

CanisDirus
06-18-2011, 09:44
Приятеля ти е пич, а ти си тъпа патка. Затова ще ти го пуща между филиите докато може и после ще ти бие шута!