PDA

View Full Version : Lost - Изгубени



StolenBliss
06-16-2011, 12:24
Почнах от снощи да го гледам за втори път и се сетих нещо, което ми стана интересно.
Как реагирахте накрая? Какво мислите за развоя на събитията?

Аз лично знаех как свършва още преди да почна да го гледам. Да, тъпо ама ми казаха. И все пак ми беше много интересен 8-)

vankovvv
06-16-2011, 14:26
МРАЗЯ ТЕ УБИ МИ КЕФА ДА СИ ГО ДОГЛЕДАМ

mlakniwe2
06-16-2011, 14:47
Гледал съм само 1-ви сезон и се отказах :D казват, че бил много психарски

Colouring
06-16-2011, 18:20
До средата на четвърти сезон някъде ми беше интересен,след това го гледах просто защото бях свикнала с него.Иначе хубаво тръгна,първият сезон много ми хареса,а вече накрая го прецакаха.Аз лично не харесах финала,не знам.Първите сезони в повечето случаи са най-добри,така е и при "Изгубени".
Иначе любими персонажи ми бяха Кейт и Сойър! :smt049

Insomnique
06-16-2011, 22:28
spoilers.... едитни си мнението поне да знаят хората,които не са гледали края да не го четат.

naviacha
06-17-2011, 00:59
Свършва бая тъпо. За тия дето още не сте го гледали, ако се надявате накрая да ви кажат какъв всъщност беше тоя остров, каква е тайната му, къде се намира, откъде се появил и защо е толкова специален, зарежете всякакви надежди от сега, защото това просто няма да се случи(и това е само една миниатюрна част от въпросите които остават без отговор). Бозава история :?

RoSKo0o0
06-17-2011, 05:38
!!!!!SPOLER!!!!!

Еми насълзих се накрая, наистина ми стана кофти, защото нещата, които му каза Крис... бяха наистина много добре измислени. Джак изигра страхотно своята смърт. Бях свикнал с всички персонажи и нормално да ми стане кофти за този развой на събитията, но нямаше как просто да завърши по друг начин. Наистина тъпото беше, че не се дадоха въпроси на много от отговорите, но...

Надявам се всички един ден да построим нашата църква, където да се намерим.

SorrowEyes
06-17-2011, 08:47
СПОЙЛЕР !!!


Абе, те не умряха всички заедно в катастрофата, а всеки си умря поотделно, Джак на о-ва, Kate, Sawyer и там другите в самолета по-късно и така всички от групата докато накрая се събраха в църквата (мъртви вече).

Абе глупава работа, надявах се за нещо по-смислено.

whiteterror
06-17-2011, 12:02
Сериала е един от най-добрите, които съм гледал, да не кажа най-добрия. Яд ме е, че тотално го осраха накрая...

SorrowEyes
06-19-2011, 08:45
Сериала е един от най-добрите, които съм гледал, да не кажа най-добрия. Яд ме е, че тотално го осраха накрая...

+1
Абсолютно подкрепям, много точно казано 8-)

StolenBliss
06-21-2011, 12:36
Хора, сори за спойлера, ама не знам мислех, че вече всички, които са искали са го изгледали до сега.

Иначе да, 6 сезона им се проследява живота на тоя остров и накрая такъв край..Но той сериала верно си е психарски и за тва такъв край не може да се каже, че не е в границите. За това и предполагам много въпроси останаха без отговор. Сигурно ако бяха направили още един сезон да си изясним всичко, щеше да е по-добре.