PDA

View Full Version : потребителски имена и пароли



Red_Devil
06-16-2011, 15:52
Имам проблем със запаметяването на потребителски имена в различни сайтове. Най-вероятно е нещо от настройките на сигурността, но не знам точно.
Към конкретните проблеми... Влизам всеки месец в сайта на e.on за проверка на сметката и всеки път въвеждам 2 10-цифрени номера. Преди ми се запазваха и само като натисна в полето за въвеждане ми излизаха, а сега трябва да си ги въвеждам ръчно, което ме дразни.
Друго-има един сайт за шах- gameknot.com и когато влизам там натискам на тикчето keep me loged in for a month, но още на втория ден трябва наново да си пиша потребителското име и паролата :-x
Дори и тук понякога съм отписан, въпреки че съм дал отметка да влизам автоматично с всяко посещение.
Та ще съм доволен, ако ми кажете откъде да си променя настройките, така че да няма повече такива проблеми.

badsector
06-16-2011, 16:26
Пробвай да изчистиш бисквитките на браузъра.

Alekssandyr
06-17-2011, 12:32
Инструменти>Настройки>Лични Данни>Помни историята ;) (Тва във мозилата)

Red_Devil
06-17-2011, 18:25
Проблемът при сайта на eon www.eon-bulgaria.com е, че винаги влизам със сигурната връзка https и винаги когато въвеждам някакъв номер ми излиза съобщението Security Warning: Do you want to view only the content of the webpage that was delivered securely ? и два пъти трябва да натискам Yes или No, а резултатъ е един и същ. Има ли начин да си влизам с нормална връзка и номерата да ми се запаметяват и тези глупави съобщения за сигурността да не ми излизат по 100 пъти ?