PDA

View Full Version : Какво се прави в такъв случай



clariss
06-16-2011, 16:01
Имам един въпрос.С приятеля ми се скарахме и скъсахме,но това не ме тревожи особено тъй като на нас това ни е редовен номер и в последствие винаги се събираме.Така този път разбрах едни неща,което не е за първи път,но сега тотално ми кипна и знаех,че ще ми е трудно но въпреки това реших този път да е за последно!Одрязах го и се скарахме още повече!Въпреки,че ще мине време аз съм сигурна,че той няма да издържи и ще ме потърси отново,да не казвам голяма дума,но дано да е така...Какво да направя ако ми звънне или пише?Трябва ли да му затварям и да не му отговарям при положение,че съм много обидена и наранена,но от друга страна си мисля,че ако му вдигна от първия път ще бъде много лесно и няма да осъзнае грешките си!Размислих,ще му дам още един шанс,но така се скарахме,че накрая излезе ядосаният той и заради гордостта си известно време ще се прави на интересен,знам...Как да постъпя в този случай,не искам веднага като ми звънне и айде хоп простено ти е...Или да му дигна и да чуя какво ще ми каже?Незнам,много съм объркана вината е повече негова отколкото моя според мен,защото разбрах,че ме е излъгал и естествено си поисках сметка и след това му казах,че приключваме.Мисля,че ме обича... дайте съвет :( Едвам заспивам,като легна чак усещам на матрака толкова силно биещото си сърце,не мога да правя нищо,постоянно съм в очакване телефонът ми да звънне или да влезе във фейса да ми пише,не са ми интересни нито телевизора нито компа нито някакви други занимания,нямам желание да излизам,защото съм била така и преди и знам,че дори и да изляза това ще е безполезно,защото нищо не може да отвлече мислите ми от тази случка и от него,дори не ми се яде,само пуша,чувствам се изключително зле не мога да ви опиша.Искам само да ме посъветвате кой ще е най-правилният подход,благодаря ви предварително!

bebeemalko
06-16-2011, 16:26
Ти не си наред. Щом се обичате толкова защо се карате подяволите не ви разбирам бе :booooomb:

clariss
06-16-2011, 16:28
Ти не си наред. Щом се обичате толкова защо се карате подяволите не ви разбирам бе :booooomb:

ами аз вече споменах-защото го хващам да лъже !! а това най го мразя,а той не си взима поука и не спира

Neverm0re
06-16-2011, 16:57
Ти не си наред. Щом се обичате толкова защо се карате подяволите не ви разбирам бе :booooomb:

ами аз вече споменах-защото го хващам да лъже !! а това най го мразя,а той не си взима поука и не спира


Ми сама си напарави извода дали те обича или не :-o ... ЕЙ БОГУ

landofdeath97
06-16-2011, 18:16
ами как очакваш да спре като постоянно му прощаваш !!! накарай го да се поизпоти малко и гледай как ще спре 8) :P

neeDaBosS
06-17-2011, 08:10
Щом те лъже не мисля,че чак толкова те обича..Колко време мина от както сте скарани? Е? Той потърси ли те? Тормози го малко,после му прости.

Josefinne
06-17-2011, 12:49
За мен цялата тази ситуация с карането и късаното е супер грешна и супер ненормална. Като се скарате, давайте си пространство, помислете в това време за собствените си грешки, за грешките на другия, успокойте се и когато вече имате какво да кажете и да обобщите, извинете си се взаимно за това, което сте си казали под пара и си изяснете спокойно ситуацията.