PDA

View Full Version : ах тази страст-липсва ми



mackataa
06-16-2011, 16:53
как да събудя отново страстта в нашата връзка,в началото беше различно и някак си имаше страст,а сега не ,или пък съм в грешка..
До сега не сме правили секс,заедно сме от почти година няма си друга,сигурна съм,просто искам като сме само 2-та някак си да се върне онази страст от началото,и без да ме нападате..
Очаквам съветчета :-)

MojoJojo88
06-16-2011, 16:55
Ами започнете да правите секс...
То в една връзка ако това липсва, рано или късно и страстта умира, а и връзката след това.

mackataa
06-16-2011, 17:05
аз все мисля,че той не иска а той иска някой неща позволявам му но се притеснявам не знам ,защо..но не мога да се отпусна,не че съм готова..
Искам го но,се притеснявам не знам защо,мисля ,че няма да стане от 1-я път и ще го разочаровам по-вече :(

onestar
06-16-2011, 17:17
На колко години сте?

mackataa
06-16-2011, 17:20
на 18 той на 22

Goddess
06-16-2011, 17:31
Не че има някакво правило на колко може да се почне със секса, но вече си достатъчно зряла, имаш си сериозен приятел...за какво разочарование говориш ? Той да не пада от Марс...едва ли очаква от 1-ия път да се получи някакъв невероятен секс. Но все отнякъде се почва, нали ?

onestar
06-16-2011, 17:46
Мхм, ако те притеснява това че няма да се получи от първия път, просто не тръгвай с нагласата, че всичко ще е перфектно, защото тогава ще останеш наистина разочарована.
С всеки следващ път секса ще става все по-добър... стига да го правите с желание.

Плюс това смятам, че сте в етап от връзката си (след една година заедно на по 18 и 22), в който е нормално да задълбочите отношенията си.

mrazqkindergarten
06-16-2011, 18:08
Ооо ти си на 18, той на 22.. и сте заедно от толкова вреве... Правете секс бе, не го мисли толко как ще е първият път, ако се обичате особено няма страшно. :)

OnlyGirlInTheWorld
06-16-2011, 18:21
Щом сте 1 година заедно значи те обича и следователно няма да се разочарова от каквото и да било по отношение на това. И няма какво да се притесняваш, че няма да стане от първия път .. както моят приятел казваше ..като не стане от първия, ще опитаме втори, трети .. за никъде не бързате ;)

mackataa
06-16-2011, 19:34
Благодаря...ще видим как ще се развият нещата

MojoJojo88
06-16-2011, 19:49
Aми не искам да те стресирам, но има два варианта (първоначални имам предвид) да се развият нещата.
Единя е да не правите секс изобщо и той просто да ти тегли една майна накрая. Защото ти не си на 15 години, а той на 16, че да седи и да те чака. В крайна сметка е мъж и те е чакал цяла година.
Втория е, да му пуснеш, да се научиш да правиш секс, да ви е готино и нещата при вас да се задълбочат.
И сори, но не виждам вариант, в който ти да продължаваш да му отказваш секс, а той да си кротува и да си те чака....

DarkTemplar
06-16-2011, 20:00
^Колежката е много права, послушай я.

mackataa
06-16-2011, 20:04
да благодаря ,ами аз все мисля,че той не иска и не знам :o

MojoJojo88
06-16-2011, 20:11
да благодаря ,ами аз все мисля,че той не иска и не знам :o
Няма такъв мъж.... :razz:

Luci
06-16-2011, 20:13
А защо просто не поговориш с него и не изкажеш притесненията си ? Ако наистина те обича ще те разбере :) А и после може да го направите без да се притесняваш. Просто говорете...

badsector
06-16-2011, 20:18
Прецени си добре ситуацията. От една страна ти не си готова съвсем. Ако пречката ти е мисълта, че няма да се получи от първия път, то и аз ще те успокоя, че е нормално да не се получи и няма от какво да се притесняваш. Това не е изпит. Но ако не си сигурна в човека, вече няма как да ти помогнем ние. Вероятно и това го има в зара, щом досега не сте го направили. Обаче е сигурно, че ако не вкарате секс във връзката ви, тя ще загине. От една страна не е добре връзка да се поддържа само от секс, но от друга, за следващата ти връзка ще се страхуваш да не се развият нещата по същия начин и ще се пуснеш прекалено рано, а човекът може да се окаже някой кретен, да те нарани и после да съжаляваш. Затова мисли с главата :)

iveetyy
06-16-2011, 20:30
Съгласна съм с нещата , които казаха за секса.Също така няма да е излишно и да поговорите.
Само още едно нещо.. - Убедена ли си , че цялата страст я няма или просто не е чак както преди ? Защото след време връзката малко или много се променя , което не я прави лоша.Просто когато нещо е ново има една еуфория , която засилва страста и т.н. и по-натам отминава отчасти , но за сметка на това се появяват много други нови неща . ^^

JekoV
06-17-2011, 04:47
Ами започнете да правите секс...
То в една връзка ако това липсва, рано или късно и страстта умира, а и връзката след това.

Мнооогоо праввв!!!

mackataa
06-17-2011, 07:43
Ами не е както преди,просто миналия път беше супер но не всеки път е тъка,а и когато аз съм му на гости почти винаги има някой в тях,а когато е у нас и родителитеи ми са си в къщии някак си се притеснявам някой да не влезе.Ние се виждаме 2,3 в мес.
Може да ходим в края на месеца някъде на почвивка ,и той миналия път мепопита и там ли няма да има нищо и аз :D ще има

badsector
06-17-2011, 08:37
...Ние се виждаме 2,3 в мес...
Ъ? Два-три пъти месечно го наричате "връзка"? Тоя твоя, или е импотентен, или клати други.

mackataa
06-17-2011, 08:41
Той още в началото ми каза,че няма да се виждаме много често,знаеш ли колко много младежи са тъка..Виж темата Любов от разстояние нещо такова беше и после ми говори.А и аз познавам родителите му ляля му ,чичо му за сега толко..и той познава моята рода и да връзка е!

mrazqkindergarten
06-17-2011, 08:42
...Ние се виждаме 2,3 в мес...
Ъ? Два-три пъти месечно го наричате "връзка"? Тоя твоя, или е импотентен, или клати други.

И кво, може да е връзка от разстояние.Има хора, които и всеки ден да се виждат, не са заедно в истниския смисъл на думата. ;)

MojoJojo88
06-17-2011, 09:09
Той още в началото ми каза,че няма да се виждаме много често,знаеш ли колко много младежи са тъка..Виж темата Любов от разстояние нещо такова беше и после ми говори.А и аз познавам родителите му ляля му ,чичо му за сега толко..и той познава моята рода и да връзка е!
Мацко, пише се тАка, а не тЪка :? :? :?

Grommash
06-17-2011, 11:01
да благодаря ,ами аз все мисля,че той не иска и не знам :o

:razz:

Еми пусни му ако си мислиш че си готова, на 18 си не виждам проблем, но от теб зависи. Ако пък не искаш приключвай връзката щом страста е изчезнала.

Josefinne
06-17-2011, 12:27
М, да, или правите секс и нещата напълно умират след това и късате. На мен това ми се случи. Но пак не съжалявам честно казано. При всички положения сексът е едно прекрасно изживяване , но човек трябва да се чувства подготвен психически за него. Хората са прави, че няма момче, на което да не му се иска секс. Това не го мисли. Дори и сега да не иска, веднъж започнете ли, няма да ти откаже. Помисли си дали ТИ лично искаш и си готова. Няма значение на колко си готини. Това, че останалите са били готови на 18г , не означава, че и ти трябва да си.
Друг съвет, който бих ти дала и да започнете ново начинание заедно. Например имах една приятелка, която заедно с гаджето си тренираха салса. Освен , че танцът им се получаваше супер добре, двамата редовно си тренираха, а в същото време си бяха заедно. Това задълбочава общуването и ви дава чувство на удоволетвореност. Може да не е салса , разбира се, а всякакво друго начинание, което да изпълнявате заедно.
Почивките и екскурзиите помагат също.

bybit0o0
06-17-2011, 18:38
СЕКС!!! (;

TheBeliever
06-17-2011, 19:08
gerilovedani с друг акаунт?


По темата - секс. Сексът е другарчето на страстта. Като го няма едното рано или късно изчезва и другото.

mackataa
06-17-2011, 19:32
какъв др акаунт те тресе :D

peace95
06-18-2011, 15:23
Не е рано да пробвате да правите секс :) Явно разликата в годините не е проблем , явно е сериозен и верен , а една година не е малко.Ако можеш да му се довериш , време е да направите и тази крачка. С правенето на секс връзката ви ще си поднови , страстта ще се върне :)