PDA

View Full Version : Какво стана с истинските приятели? Отношението на приятелите



joannaantova
06-16-2011, 17:35
Оставам ужасно учудена как един ден приятелите ти се правят на мили а после се оказва че през същото време ти говорят зад гърба...иии не само това случвали са се и много други неща а отношението изобщо между приятелите е ужасно ;х...да не говорим че имам повече приятели от противоположния пол :?

aleks98
06-16-2011, 17:39
Всички приятели си говорят зад гърба, поне според мен, де, но пък има хора, на които примерно аз не съм им говорил зад гърба, но просто в 21-ви век са толкова комплексирани хората, че просто нямам думи.. :shock:

joannaantova
06-16-2011, 17:42
Ем не точно всички и особено такива неща чак ;ддд ама то просто вече не се търпи ;д

aleks98
06-16-2011, 17:44
ДА.!! >.< Ужас просто.

PhilT
06-16-2011, 18:38
Явно не сте случили на приятели...не знам.
Имам 5-6има близки приятели, с които си излизаме по цял ден, от време на време се караме, ама знам, че ако стане нещо, винаги ше ми помогнат.Звъняли са ми в 7 сутринта да ми искат спешно около 200 лева и винаги съм готов, защото знам, че и те ще го направят за мене.
Зад гърба си говориме, после и в лицето си го казваме.Никой не се сърди, само спориме и се караме.

xoxi
06-16-2011, 18:42
Hell yeah!
Единственият истински приятел го виждам в лицето на едно момче! Супер много се радвам, че познавам такъв човек. Другите стават само за запълване на времето!

webmast3rche
06-17-2011, 07:18
Заглавието ми харесва! :( :(

aleks98
06-17-2011, 12:09
Явно не сте случили на приятели...не знам.
Имам 5-6има близки приятели, с които си излизаме по цял ден, от време на време се караме, ама знам, че ако стане нещо, винаги ше ми помогнат.Звъняли са ми в 7 сутринта да ми искат спешно около 200 лева и винаги съм готов, защото знам, че и те ще го направят за мене.
Зад гърба си говориме, после и в лицето си го казваме.Никой не се сърди, само спориме и се караме.

И на двамата проблема не е, че не сме случили на приятели и ние си имаме няколко по-близки приятели, авторката на темата има в предвид, че
отношенията с приятелите са станали ужасни, един ден са мили, друг ден ти говорят зад гърба и тя казва, че има повече приятели момчета .. та имам в предвид, как ПОООЧТИ всички започнаха да си говорят зад гърба.. ;хх Истински приятели трудно се намират. :?

Bonbonchencetyy
06-17-2011, 12:13
Имам само трима-четирима верни приятеля.Останалите са такива-един ден ,,Ау,миличката ми,как си,какво правиш?,, ,а на следващия даже не ме познават.

aleks98
06-17-2011, 12:15
Имам само трима-четирима верни приятеля.Останалите са такива-един ден ,,Ау,миличката ми,как си,какво правиш?,, ,а на следващия даже не ме познават.

+1 !

Абсолютно същата история, един ден са с теб през целия ден, подмазват ти се, най-добрите приятели са ти, друг ден се подминавате ей така и чуваш как ти говорят зад гърба.. Много жалко, но факт.

bet3to
06-17-2011, 14:57
ПРИЯТЕЛИ НЯМА!

evilGirL97
06-17-2011, 17:40
Съгласна с bet3to!!

Няма приятели има само общи интереси., Всеки вече гледа само себе си и не му пука за другите. Обедила съм се ! :(

Mirage3
06-17-2011, 17:50
Истински приятели няма! Има хора, които могат да се нарекат такива, защото имате общи интереси, не се карате често или имате едно мнение за всичко. Но истината е, че ако стане нещо лошо, не всеки би ви протегнал ръка. (Говоря за нещо наистина лошо, а не от типа "дай малко пари за цигари")

evilGirL97
06-17-2011, 20:39
Истински приятели няма! Има хора, които могат да се нарекат такива, защото имате общи интереси, не се карате често или имате едно мнение за всичко. Но истината е, че ако стане нещо лошо, но всеки би ви протегнал ръка. (Говоря за нещо наистина лошо, а не от типа "дай малко пари за цигари")

+1 :)

slicky
06-17-2011, 21:56
Съгласна с bet3to!!

Няма приятели има само общи интереси., Всеки вече гледа само себе си и не му пука за другите. Обедила съм се ! :( +1

Chacho
06-17-2011, 22:08
Убедили сте се в гъза ми! Спрете всеки път като се скарате с някой да пускате такива теми, половината раздел "Училище и приятели" напълнихте!

mrtn
06-18-2011, 08:11
Вие казвате няма приятели, ама аз имам.
В период от 4-5 години вече, така че като не знаете не говорете. Това, че не умеете да си подбирате хората, е друг въпрос. :)

Mirage3
06-19-2011, 20:12
Вие казвате няма приятели, ама аз имам.
В период от 4-5 години вече, така че като не знаете не говорете. Това, че не умеете да си подбирате хората, е друг въпрос. :)
Така е, просто ти имаш късмет. Не можем да опознаем целия град и да казваме "Този става за приятел, този не". Убедили сме се от наша гледна точка. А и точно това имам предвид - че ако някой има нужда, другия ще му помогне. Истинските приятели са прекалено малко, а ако има такива със сигурност не са на по 12-13 години.

Pamaa
06-19-2011, 20:51
Не разбирам какво странно намираш в това, че имаш доста приятели от противоположния пол. Имам си 2 прителки, с които джиткам ( :lol: :lol: ) навсякъде, но никога не бих отказала компанията на някое момче. Обичам да се глезя, а те определено ми го предлагат ( естествено не всички, има си и темерути :? ) :twisted: .

Вече перфектно съм отсеяла приятелите от двуличниците и пиклите, които постоянно си менят мнението. Има едно момиче от бившия ми клас, което преди всяка лятна ваканция се кара жестоко с мен. Ето и тази година стана така! Прави ми се на много интересна, не ми отговаря в скайп/ФБ/съобщения/мобилния, лъже ме и ме подминава по улиците :) . Преди два дена тотално я отсвирих, защото пак ми прави тези мизерии! Патица. . опита се да ме настрои с/у 5-6 човека от класа, а това беше само началото :o .

ccdesigns
06-19-2011, 21:18
Аз лично знам, че има някои хора, на които винаги мога да разчитам, останалото - познати.

gabity93
06-22-2011, 19:37
Аз съм тотално на мнение, че, ако я карате с предразсъдъците за различни половен, вероизповедания и т.н., никога няма да си намерите приятели. С малко повече всеотдайност, толерантност и малко късмет ще намерите много бързо приятели. А хора, които притежават тези качества са и по-уважавани от околните и вероятността някой да тръгне да ви говори зад гърба намалява значително!
Какво ви пука, че повечето ви приятели са от противоположния пол??? Моят най-добър приятел е момче (аз съм момиче) и изобщо мога да ви кажа, че той ме разбира по-добре от 100 приятелки - момичета :grin: . Много си зависи от човека и от това, дали той е точният за вас. А дали е възможно вече да го имате и да не сте забелязали? Успех в търсенето на истинските приятели - те са в състояние да направят живота ви наистина вечно слънчев! :) :) :)

SilverRain
06-22-2011, 19:39
ПРИЯТЕЛИ НЯМА!

^.^

aleks98
06-22-2011, 19:43
Както каза bet3to, приятели НЯМА, ИМА само познати. :))

shnitzel
06-22-2011, 19:46
Alex, взе ми думите от устата. :D
Помнете, че винаги ще имате един верен приятел - майка ви! :wink:

joannaantova
06-22-2011, 19:50
Истински късмет е наистина да намериш някой който ти е истински приятел...такива 1 на милион...
Аз лично никога не съм подбирала приятели по интереси(каквито и да са)...а просто по начина по който някой се държи с мен, но осъзнах, че се държат добре с мене само когато имат полза...НЕ КАЗВАМ, че нямам приятели...просто отношението им много често е доста лошо

joannaantova
06-22-2011, 19:51
Alex, взе ми думите от устата. :D
Помнете, че винаги ще имате един верен приятел - майка ви! :wink:

по принцип роднините никога няма да откажат помощ в труден момент така е... : ) но останалите...

aleks98
06-22-2011, 19:54
Alex, взе ми думите от устата. :D
Помнете, че винаги ще имате един верен приятел - майка ви! :wink:

Не само майка ви, семейството ви е най-истинския приятел. :)


Истински късмет е наистина да намериш някой който ти е истински приятел...такива 1 на милион...
Аз лично никога не съм подбирала приятели по интереси(каквито и да са)...а просто по начина по който някой се държи с мен, но осъзнах, че се държат добре с мене само когато имат полза...НЕ КАЗВАМ, че нямам приятели...просто отношението им много често е доста лошо

Ние с joannaantova нямаме в предвид, че нямаме приятели, и ние си имаме приятели, спокойно, но просто НЯКОЙ "приятели" се държат ужасно, един ден са ти приятели, друг ден си говорите зад гърба, абе общо взето аз си имам уж 3-ма истински приятели, колко са истински и аз не знам, но все пак. 8-)

sp33der
06-22-2011, 20:10
Обаче като го напишеш тва се замисли първо ти колкпо пъти си го направил/а същото.

joannaantova
06-23-2011, 06:43
Обаче като го напишеш тва се замисли първо ти колкпо пъти си го направил/а същото.

еми само когато някой го направи на мене...защото иначе не виждам какъв е смисъла да се карам с някой ако нищо не ми е направил, но явно на някой им е кеф

aleks98
06-23-2011, 07:36
Обаче като го напишеш тва се замисли първо ти колкпо пъти си го направил/а същото.

Аз по принцип не съм отмъстителен човек, но го правя само когато някой го направи на мен, не е много приятно да го чуваш от всеки срещнат, как човек, който е бил важен за теб ти е говорил зад гърба, още повече лъжи. ;) И на бас, че не знаеш какви хора има в моето училище, колко са злобни и комплексирани, говорят зад гърба на всеки, ама като стане нещо да му трябвам се мазни яко. Така, че не говори, като не знаеш.

aleks98
06-23-2011, 07:40
Обаче като го напишеш тва се замисли първо ти колкпо пъти си го направил/а същото.

еми само когато някой го направи на мене...защото иначе не виждам какъв е смисъла да се карам с някой ако нищо не ми е направил, но явно на някой им е кеф
Дааааа.! Все едно като се караш с някой си много готин и като обиждаш си много велик, а всъщност не си, но като пък толкова им харесва... (:

joannaantova
06-23-2011, 07:42
Обаче като го напишеш тва се замисли първо ти колкпо пъти си го направил/а същото.

Аз по принцип не съм отмъстителен човек, но го правя само когато някой го направи на мен, не е много приятно да го чуваш от всеки срещнат, как човек, който е бил важен за теб ти е говорил зад гърба, още повече лъжи. ;) И на бас, че не знаеш какви хора има в моето училище, колко са злобни и комплексирани, говорят зад гърба на всеки, ама като стане нещо да му трябвам се мазни яко. Така, че не говори, като не знаеш.


+1 !!! :!: :!:

zlatity99
06-24-2011, 15:30
Приятеле имам МНОГО л Но често се чудя дали са истински . Ами малко са истински . Първия ден О,миличка дай пари че нямам .. Обичам те ..... Втнорияден не те поднават :( :( Така са вече хората на 21 век

horacio
06-24-2011, 18:06
Приятели имам много.
Близки приятели имам 5-6.
ИСТИНСКИ приятели имам 2.
Просто с тях няма нещо, което да не сме преживяли заедно и да не сме се подкрепяли. 4 вече почти 5 години общуваме непрекъснато (въпреки, че от 2 години не сме в един клас) И няма хора, които да ме познават по-добре от тях. Не са ми обръщали гръб за каквото и да било и във всеки труден момент сме заедно. Караме се естествено и то доста често, но винаги ни минава на другия ден, независимо колко сериозно е било. Просто такова приятелство за някаква си караница не трябва да се прекъсва :) Заедно се изградихме като личности и продължаваме да се изграждаме и да си помагаме. :)

joannaantova
06-25-2011, 07:12
Приятели имам много.
Близки приятели имам 5-6.
ИСТИНСКИ приятели имам 2.
Просто с тях няма нещо, което да не сме преживяли заедно и да не сме се подкрепяли. 4 вече почти 5 години общуваме непрекъснато (въпреки, че от 2 години не сме в един клас) И няма хора, които да ме познават по-добре от тях. Не са ми обръщали гръб за каквото и да било и във всеки труден момент сме заедно. Караме се естествено и то доста често, но винаги ни минава на другия ден, независимо колко сериозно е било. Просто такова приятелство за някаква си караница не трябва да се прекъсва :) Заедно се изградихме като личности и продължаваме да се изграждаме и да си помагаме. :)

Ами късмет е, че си открил такива приятели, защото предполагам те правят живота доста по хубав : ) радвам се, че наистина има хора, които са намерили истинското приятелство

AstroGirl
07-05-2011, 13:16
Имам една истинска приятелка, за която бих направила много! За съжаление имах една която мислех за приятелка, но тя просто се държи ужасно с мен... мъчи се да ме командва, и никога не ме е подкрепяла, и все иска да излизаме, защото от целия град само с мен се има :cry: Явно за да имаш приятел, трябва и ти да бъдеш такъв, но това е дарба, която малко хора притежават!!!

Different97
07-06-2011, 15:02
Приятели има! Истински също. Има много хора на които може да се разчита и които може наистина да наречеш приятели, стига да ги намерите! Вярно е, че приятелите си говорим зад гърба, но по - важно ее да намериш човекът, който ще те подкрепя във всяко едно твое решение и ще те приема такъв какъвто си и тогава вече можеш да го наречеш истински приятел. Има ги! ;-)

4o4ina
07-06-2011, 15:07
Истинските приятелства се срещат много рядко!В днешно време лицемерието и злобата владеят света!

advensve
07-06-2011, 18:00
Имам чувството, че не знам какво са истинските приятели. Още от малка колкото пъти се сприятеля, толкова ме изоставят. Обаче се намери една, която да ми изтърпи характера. :grin:
Нищо че си има гадже и мнооого изпити, та не й остава много време за мен... особено когато ни дели рзстоянието от някакви си 70км. Иначе HAPPY TIME