PDA

View Full Version : Какво да правя?



JustForFun
06-16-2011, 17:42
Здравейте. Аз съм 7 клас и вече завърших. Харесвам едно момче от друг клас , но не сме се запознавали. По всичко,което знам за него, съдя, че си приличаме страшно много. Разбрах, че ще кандидатства в същото училище,където и аз, но ще е в друг клас. Казах си, че след като вляза в новото училище задължително ще се запознаем и даже си мисля, че имам шанс да изляза с него. Но как? Помогнете ми! Нямам никаква идея как да го заговоря или да се запознаем. Имам един приятел, който ще бъде в неговия клас сигурно, и си мислех, че сигурно ще ходя в класа през межучасията и така ще се запозная с него. Но все пак не съм сигурна в това. Иначе съм сигурна, че след като се запознаем, всичко ще потръгне. Дайте ми съвети как да се запозная с него. Знам, че има още много време до новата учебна година, но все пак ..

Luci
06-16-2011, 17:48
Ами приятелят ти, който може би ще е в неговия клас ще ви запознае... ти после може да се направиш на ударена и да кажеш "ама ти не учеше ли в (старото ти училище)" и от там ще ви тръгне разговора.

JustForFun
06-16-2011, 18:01
Да, и аз това точно възнамерявах да правя .. Просто.. страшно много го харесвам и .. имаме много общо,само дето не знам как да го заговоря.. Но идеята ,която ми даваш е много добра.. Само дано да се паднат в един клас, иначе няма да имам никаква идея как да го заговоря..

onestar
06-16-2011, 18:13
`Що винаги разчитате на чужда помощ? Било то от приятел или пък предпочитате скайп, фейсбук и подобни...

Можеш да му се усмихнеш, когато се засечете в новото даскало, и пак да използваш "О, ама ти не учеше ли в старото ми даскало?" и разговора пак да тръгне.

Плюс това този твой приятел може да оплеска нещата.

JustForFun
06-16-2011, 18:29
Съмнявам се да оплеска всичко, защото него много го бива в тези неща , а и е най-добрият ми приятел :)