PDA

View Full Version : Загуба на форма



musicinmyveins
06-16-2011, 19:03
След колко време губиш форма.Примерно си направил бицепс 40 и плочки.Ако спреш да тренираш редовно ами например 2 пъти в седмицата и то междудругото колкото да не е рязко спирането на тренировките след колко време губим постигнатия резултат?Ще съм благодарен ако не се гаврите с мене и получа нормален отговор на тъпия си въпрос :)

pencilwarrior
06-16-2011, 19:06
След колко време губиш форма.Примерно си направил бицепс 40 и плочки.Ако спреш да тренираш редовно ами например 2 пъти в седмицата и то междудругото колкото да не е рязко спирането на тренировките след колко време губим постигнатия резултат?Ще съм благодарен ако не се гаврите с мене и получа нормален отговор на тъпия си въпрос :)
Зависи си от хранене, начин на живот, физическа активност. Ако заседнеш пред компа, почнеш да пушиш и пиеш и само по дискотеки - няма да е далече :D

DA0Trooper
06-16-2011, 19:12
направи бицки 50 тогава спри да тренираш!

musicinmyveins
06-16-2011, 19:24
Няма да спирам ;д;д Просто 2 седмици тука мисля малко да разредя тренировките които досега бяха всеки ден на 3 в седмицата,за да почина преди ваканцията,че почне ли тя почвам с бясна скорост ;д;д Та се чудех няма да ми стане нищо за 2 седмици предполагам ;д;д

DA0Trooper
06-16-2011, 19:29
3 седмици болил те кура. Тва мускулната артрофия не е толкова бърза както я бичат налево надесно по форумите! Доста трябва да се разгради мускула!
аре пийс
http://www.youtube.com/watch?v=HMjyS4Wv9PM&list=PL508A4086152F6202

musicinmyveins
06-16-2011, 19:42
Мерси :D

ZipFail
06-16-2011, 20:16
За 2 седмици нищо няма да ти стане, освен ако не спреш да се храниш примерно..

redbul2
06-16-2011, 20:21
В книга на Стюарт Мак Роберт е писано,че можеш да направиш следващата тренировка чак след 72 часа (3 дни) и дори след 96 часа. Едва след 4 дни започва бавно спадане на формата. За някои слаби ектоморфи тук е по-подходящо да тренират през 2 дни,вместо през ден.Така ще натрупат бързо обща маса и ще увеличат бързо и лесно теглото си. :)

DownloadVirus
06-16-2011, 20:27
Чакай сега! Да тренират по 2-3 пъти в седмицата една и съща мускулна група ли ?!

redbul2
06-17-2011, 05:06
Ммне,могат да си тренират различни неща по сплит. Например по схемата гърди-бицепс,гръб-трицепс,рамо-крака в 1 ден се тренират гърдите и бицепса,но на лежанките се товари и трицепса. В ден 2 имаме гръб и трицепс,но в тренировката за гръб се натоварва значително и бицепса. В ден 3 освен рамото се натоварва допълнително трицепса. Така,че имаме на практика по няколко тренировки седмично за някои от мускулите. По тоя тридневен сплит по-слабите ектоморфи могат да разредят тренировките си през два или три дни.Така ще имат пълно възстановяване и бърз растеж. :)