PDA

View Full Version : Стрии .. !



Viksyyy1995
06-16-2011, 20:02
Стрии .. Ужас .. някой знае ли дали има някакво козметично средство за заличаване или поне да не си личат толкова много .. :( Много ще съм ви благодарна ако ми помогнете . Благодаря, предварително :)) :-)

mArMaLaDkA
06-16-2011, 21:38
E*ала съм ги и аз имам. Много се тровех по едно време, то не бяха мазила, то не бяха масажи, мрънкане... Едни се позаличиха, други съвсем изчезнаха, трети непомръднаха.

Най-изпитаното средство уж е свинската мас. Аз не съм ползвала, пробвах с разни масла на Икаров, то даже май сега има и някакво специално за стрии, и по-мазни кремове. Хубаво е, когато си под душа да разтриваш проблемните места с гъба, помага доста.

За себе си реших, че ще е най-добре да спортувам, да пия повече вода(нещо, което не изпълнявам особено), пък кремовете са за някакво успокоение на съвестта.

tanch3t093
06-16-2011, 21:54
Ако стрийте са от белите - почти няма отърване от тях. С каквото и да ги мажеш, каквото и да правиш .. Докато червените се махат по-лесно, с търкане с гъбата в банята, както споменаха преди мен :)

Rebirthing
06-16-2011, 21:58
Растителни масла.

Shizaya
06-16-2011, 22:20
Растителни масла.
Или свинска мас. :)

Stefani27
06-17-2011, 15:53
Охх ужасно нещо са това стриите...преди около година свалих много бързо /за около месец/ 15кг. освен че си докарах болки в стомаха ми се появиха и стрии...на доста места по тялото...мазах се с какви ли не мазила,бях станала като опитно зайче,но резултат почти нямаше.Една приятелка ми каза да си взема бебешко олио /без значение на коя марка,но аз си взех на Джонсън/ и ако трябва да съм честна стриите видимо намаляха...дано и на вас ви помогне :) :) :)

evilGirL97
06-17-2011, 17:19
Една приятелка имаше и си купи някакъв лосион на "Дева"., Имаше ефект,.. :-D Аз попринцип съм против такива лосиончета и глупости :D Свинската мас му е майката! :-D

SorrowEyes
06-17-2011, 21:14
Една приятелка имаше и си купи някакъв лосион на "Дева"., Имаше ефект,.. :-D :-D

Аз точно този крем си взех и ми харесва, поне е богат на витамини и ми хидратира кожата, не знам дали наистина помага. На мен ми се срува, че помага, но и други фактори на намесени, така че не мога да кажа със сиг.

А дали бягането или спортуването като цяло помагат да се махнат или поне намалят точно белите стрии ? :-o

Stefani27
06-18-2011, 10:02
Една приятелка имаше и си купи някакъв лосион на "Дева"., Имаше ефект,.. :-D :-D

Аз точно този крем си взех и ми харесва, поне е богат на витамини и ми хидратира кожата, не знам дали наистина помага. На мен ми се срува, че помага, но и други фактори на намесени, така че не мога да кажа със сиг.

А дали бягането или спортуването като цяло помагат да се махнат или поне намалят точно белите стрии ? :-o

Това с бягането съм го пробвала...не знам дали ми изчезнаха стриите,но поне си стегнах тялото...не знам,при всеки е различно,пробвай-ако не помогне поне няма да ти навреди :)

Viksyyy1995
06-18-2011, 16:36
Благодаря ви за съветите .. :))

RainbowGirl
06-18-2011, 18:29
Някой, който го е ползвал, да изкаже мнение за маслото на Икаров.

cigarettekisses
06-18-2011, 18:31
каквото и да правиш,няма да се махнат.

Biskfitka
06-18-2011, 22:10
Някой, който го е ползвал, да изкаже мнение за маслото на Икаров.Лосиона на Икаров върши някаква работа...но мирише УЖАСНО...ползвах го като малка преди лягане..пижамите ги прах сигурно 4-5 пъти и пак си миришеха... :shock:

cookie_master
06-19-2011, 06:34
ох и аз имам такова чудо и ужас направо :/
моите са станали бели и сега не знам какво да ги правя :(
дали мога да ги оправя,смисъл още не са станали дълбоки и дали крема на Дева ще помогне?

mimsssssss
06-19-2011, 06:56
Помага свинска мас. Още след 3 път и са намалели значително. За един месец се заличават до към 80% :grin: Просто повечето жени маста им е гнусна и мирише на гадно и дават десетки левове за кремове. А и попива трудно в кожата. Аз спя с един клин, а на сутринта се мия със сапун.

lovehurts95
06-19-2011, 09:07
добре, откъде се купува тая свинска мас

cookie_master
06-19-2011, 09:48
добре, откъде се купува тая свинска масда и аз искам да попитам :)