PDA

View Full Version : Нудизъм на плажа



alpha123
06-16-2011, 21:15
Правили ли сте го? Ако сте - как се чувствахте? Ако не сте - бихте ли го пробвали? Какво е мнението ви за нудизма като цяло? Нудистки плажове в България? Въобще всичко по темата.

Едит: Нов съм тук, ако има по-подходящ раздел за темата, кажете.

titinkaa
06-17-2011, 09:54
Не бих го пробвала.Не го приемам.

gabri3lla
06-17-2011, 11:27
ами,виж сега,ако тука говорим за нудизъм в буквалния смисъл(ЧИСТО гол) не съм пробвала, но пък без горнище си се попеквам и то често. разбира се,ако излезна на басейн не бих го свалила,не знам защо, но на плажа не ми пука особено 8-)

LoveChocolate
06-17-2011, 13:06
Не бих го пробвала.Не го приемам.

Djuff
06-17-2011, 13:53
Не бих и не го одобрявам.Какъв е смисъла да се разхождаш гол?Ама щом им харесва да се мандахерцат голи.

xfakexsmilex
06-17-2011, 13:55
Не бих и не го одобрявам.Какъв е смисъла да се разхождаш гол?Ама щом им харесва да се мандахерцат голи.

shisharka
06-17-2011, 14:43
Според мен няма нищо лошо , ако човек се чувства добре . Разбира се трябва да се прави само на нудистки плаж . Бих пробвала , не мисля че има нещо лошо или толкова страшно . Иначе нудистки плажове има на много места , но тези който съм виждала са по-скоро отделна част от плажа има в Китен , Приморско ... за други не се сещам .

psych0
06-17-2011, 14:47
Не бих и не го одобрявам.Какъв е смисъла да се разхождаш гол?Ама щом им харесва да се мандахерцат голи.

DeHu
06-17-2011, 15:26
Зависи от много неща,но с удоволствие бих отишла някой път на нудистки плаж,не виждам нищо нередно.А иначе на плажа ако съм с момичета си ходя без горнище,защото много почернявам и стои супер грозно ако имам разлика.
ПП:Ако може някой дето е против да обясни защо :)

xSANYAx
06-17-2011, 15:55
Аз лично бих си съблякла само горнището,обаче това да видиш чисто гол мъж или жена вече е прекалено. Другото,което е,че нудистите трябва да се съобразяват с килограмите и външният си вид..

MaLkaTa_LaDy
06-17-2011, 16:02
Според мен няма нищо лошо , ако човек се чувства добре . Разбира се трябва да се прави само на нудистки плаж . Бих пробвала , не мисля че има нещо лошо или толкова страшно.
Съгласна съм. Стига да не съм сама, бих отишла.

DeHu
06-17-2011, 16:38
Аз лично бих си съблякла само горнището,обаче това да видиш чисто гол мъж или жена вече е прекалено. Другото,което е,че нудистите трябва да се съобразяват с килограмите и външният си вид..
:D Извинявай,не искам да се заяждам,но по твоята хора дебелите и грозни хора изобщо не трябва да ходят на плаж.Все едно с бански или без,все си си дебел и хората го виждат...

breathless
06-17-2011, 16:38
Другото,което е,че нудистите трябва да се съобразяват с килограмите и външният си вид..

Защо? Не са ли нудисти, точно защото не им пука от вида им и не се притесняват да се покажат голи, заедно с недостатъците си? :-o + това килограмите се виждат със и без бански, so ..

По темата - би ме било срам.

evilGirL97
06-17-2011, 17:14
Не бих и не го одобрявам.Какъв е смисъла да се разхождаш гол.

wikktoriyaa28
06-17-2011, 18:16
не не бих го провбвала освен това съм чувала че така се получава рак!

dream1707
06-17-2011, 18:32
Може би само горнището.. и то не на басейн, а на плажа... и зависи с кого ще съм... Иначе чисто гол.. не ми харесва.. Но пък щом на някой хора им харесва, нека си го практикуват ;р

Goddess
06-17-2011, 20:15
По принцип си се пека без горнище, а на нудитски плаж...иска ми се от една страна, за да нямам разлика в тена, но от друга - едва ли заобикалящата ме гледка ще е особено приятна...

Minerva
06-17-2011, 20:29
Аз не бих, защото лично на мен не ми е приятно да зяпам на някоя си трътката или нещо друго, не бих го направила и аз.
Отделно, че някой хора на нормален плаж ми става зле да ги гледам, камо ли още сланина и косми на показ на нудистки...

gabri3lla
07-11-2011, 12:49
Аз не бих, защото лично на мен не ми е приятно да зяпам на някоя си трътката или нещо друго, не бих го направила и аз.
Отделно, че някой хора на нормален плаж ми става зле да ги гледам, камо ли още сланина и косми на показ на нудистки...

е,хайде,космите са си въпрос на личен избор,ама тва,че някой си имал повече "сланина",нали знаеш,че не всеки може да е слаб и да ти се хареса :wink:

TheNewReligion
07-11-2011, 12:59
Другото,което е,че нудистите трябва да се съобразяват с килограмите и външният си вид..

Защо? Не са ли нудисти, точно защото не им пука от вида им и не се притесняват да се покажат голи, заедно с недостатъците си? :-o + това килограмите се виждат със и без бански, so ..

+1

Нямам против нудистите. Какво лошо има в т'ва да си освободен? Щом се чувстват добре, супер.
Аз си ходя с бански, най-малкото 'щото е супер як. 8-)

Josefinne
07-11-2011, 13:30
Всеки е свободен да си избира как да ходи на плажа и какво да прави. не съм против нудистките плажове, само че да са си обозначени и отделени, а не както си се разхождаш по плажа и ОП - то в края се водело нудистки и се озоваваш сред дебели старци по членове :-o Аз лично не съм се разголвала до толкова и не смятам да го правя.

Josefinne
07-11-2011, 13:33
не не бих го провбвала освен това съм чувала че така се получава рак!

То и банският няма да ти помогне :D

eminemfenka
07-11-2011, 13:37
ами,виж сега,ако тука говорим за нудизъм в буквалния смисъл(ЧИСТО гол) не съм пробвала, но пък без горнище си се попеквам и то често. разбира се,ако излезна на басейн не бих го свалила,не знам защо, но на плажа не ми пука особено 8-)

aбсолютно

FuckingFreak
07-11-2011, 13:38
Всеки е свободен да си избира как да ходи на плажа и какво да прави. не съм против нудистките плажове, само че да са си обозначени и отделени, а не както си се разхождаш по плажа и ОП - то в края се водело нудистки и се озоваваш сред дебели старци по членове :-o Аз лично не съм се разголвала до толкова и не смятам да го правя.


+1
И аз съм против този тип нудистки плажове, защото и аз съм попадала хей така на тях. На морето си свалям горнището понякога, но на басейн не, тъй като не знам, ама сред толкова познати ме е срам, а на морето да познавам само хора от компанията, другите ме виждат за първи и последен път. А долнището не мисля да го свалям, особено ако в морето има водорасли - иъллл :-o

sexa_na_kompleksa
07-11-2011, 13:49
Не съм ходила никога гола на плажа и не бих го направила. Но пък не ми пречи другите да го правят.

marilyn
07-11-2011, 14:02
Бих пробвала, принципно ми се иска, но зависи с кой съм де. Иначе те май не са останали много нудистки плажове по родното ни черноморие..

titinkaa
07-11-2011, 14:32
не не бих го провбвала освен това съм чувала че така се получава рак!

Защо да се получава рак,че то и с бански да си пак може да развиеш рак?!

CupcakeMonster
07-11-2011, 16:05
грозно е ;] да си ходят голи във тях,нямам намерение да гледам путки,к***ве и цици..

naviacha
07-17-2011, 15:36
Нямам нищо против нудистите, стига да са от женски пол, под 40 години и под 60 кг 8-)

C0okieMonster
07-17-2011, 15:59
Не бих пробвала. :?

Wanderer1
07-17-2011, 16:31
Не бих го пробвала.Не го приемам.

ScarlettS
07-17-2011, 17:05
Аз нямам нищо против тях стига да са на отделен плаж :D иначе аз не бих..

MegiBoOm
07-17-2011, 17:09
Не ми пречат хората дето го правят, нека си показват прелестите където искат, щом не ги е срам. Но за мен изключено! 8-)

XxXforeverXxX
07-27-2011, 10:05
За малките деца разбирам :D Но иначе е мноого гнусно за тийнейджъри ;д Аз като се пека си свалям само презрамките и тва е ;д

Psycho0
07-27-2011, 10:15
Не бих пробвала, но ми е много грозно някакви 50 + или 100 кила, да ми се мандахерцат чисто голи ...

xpuct0wa
07-27-2011, 10:22
Аз лично бих си съблякла само горнището,обаче това да видиш чисто гол мъж или жена вече е прекалено. Другото,което е,че нудистите трябва да се съобразяват с килограмите и външният си вид..
напълно съм съгласна.. :)

SummerDream
07-27-2011, 10:44
Аз лично бих си съблякла само горнището,обаче това да видиш чисто гол мъж или жена вече е прекалено. Другото,което е,че нудистите трябва да се съобразяват с килограмите и външният си вид..

Хах, леко е глупаво т`ва изказване.
Нудизмът все пак се изразява именно в това да не се притесняваш от себе си, да се чувстваш в хармония с тялото си и да не те е срам да се покажеш по този начин.Плюс тва не всеки може да бъде супер красив и слаб само за да ходи на плаж, нали се сещаш? ;)

pressiana
07-27-2011, 11:01
Аз лично бих си съблякла само горнището,обаче това да видиш чисто гол мъж или жена вече е прекалено. Другото,което е,че нудистите трябва да се съобразяват с килограмите и външният си вид..

Хах, леко е глупаво т`ва изказване.
Нудизмът все пак се изразява именно в това да не се притесняваш от себе си, да се чувстваш в хармония с тялото си и да не те е срам да се покажеш по този начин.Плюс тва не всеки може да бъде супер красив и слаб само за да ходи на плаж, нали се сещаш? ;)

Съгласна съм с теб.
Обаче все пак нека си има отделни плажове, както в чужбина, и нека глобяват тези, които си ходят голи. В крайна сметка на мен ме ми пречи, но има малки деца и съм сигурна, че на родителите им не им е приятно децата им да гледат разни възрастни голи хора.. Пък и не само за това, така че който иска да ходи на специално обозначен за това плаж.

SuNsEt
07-27-2011, 11:24
Аз няма да имам нищо против ако Брад Пит,Анджелина Джоли,Адриана Лима или някой подобен се съблече чисто гол. 8-)

Иначе-не,не ми харесва и стига да не попадам на такива плажове е окей.

Бих си свалила горнището само ако се пека по корем-за да не ми остават следи по гърба,но иначе не.

Въпреки това съм на мнение,че ако има нудисти в България и са си общност,заслужават плажовете им да са поддържани и хубави. :)

peti123
07-27-2011, 12:27
Нямам нищо против тях , всеки избира какво да прави , но да ми се разхожда гол НЕ на нудитски плаж и всички да го гледат умно това не го одобрявам !

Bonbonchencetyy
07-27-2011, 12:35
Не бих го пробвала.Не го приемам.

Lonsdale.
12-29-2013, 10:40
На нудистки плаж не бих ходила, на нормален не ми е най-приятното нещо да видя някоя бабка по дини, но всеки с правото си на избор :D:D

kaRamella
12-30-2013, 13:13
Дядки с увиснали пишоци чак до коляното, аааааааааааа не.

Madlenita
12-30-2013, 19:54
Да бе....да се разхождам както майка ме е родила!Айде няма нужда!

пAteNцЕ
01-01-2014, 09:16
Нямам против тях. Но аз не съм толкова смела да го направя...