PDA

View Full Version : Объркан съм...



ROFLMAOOO
06-16-2011, 21:33
Здравейте, има едно момиче, с което не се получиха нещата и тя поиска да останем приятели, но аз не пожелах, тъй като продължавах и все още имам чувства към нея. Тя си хвана друг и все още са заедно. Аз и обясних, че приятели няма как да останем, защото ще я гледам с други очи, а и продължавам да я харесвам. Тя настояваше, но бях категоричен. От време на време се чуваме за по половин час и това е. Но в последните разговори ми говори някакви неща, които не са нормални в тази ситуация. Първо ми говореше, как като сме се прегърнали, нещо и се разтуптяло, стоплила се, не знам си какво още, след два дни ми вика пък, че след като съм си тръгнал (видяхме се в парка с отделни компании), си отворила нат. сок, и на капачката пишело "Ново начало" или нещо такова... Аз я питах за какво ще е това начало, тъй като приятели няма да бъдем, тя "не знае"... И всичко това при положение, че е обвързана с друг! Аз ако бях на негово място нямаше да се почувствам добре... Какво иска да каже с това? Приятелство няма да има, а за връзка абсурд, тъй като тя сама си хвана друг.

vakanciqta
06-16-2011, 22:33
Човеко заблуден , аз също съм момиче и тези неща са ми до болка познати .. Даже аз преди време бях в същото положение .. Тя просто си играе с теб , търси внимание .. А ако искаш да я спечелиш има една много ефективна формула просто спри да контактуваш с нея абсолютно нищо не прави и ако тя някога е изпитвала нещо към теб то тя ще иска ти да си нейният любим ...
А тва с новото начало си е чиста е'авка смис играе си с теб ! Вярно че любовта е сляпа ама чак до такава степен ?!
Успех все пак

onestar
06-16-2011, 23:22
Усети че я режеш от всякъде и ти тръгна зад задника. Типично.

Ако все още си на мнение, че не искаш да бъдете каквито и да било - бъди безкомпромисен. Дръж се студено, за да разбере, че не искаш да е част от живота ти.

GVG
06-16-2011, 23:22
Бе т'фа с капачката е ебаси ученическия номер... Явно и харесва да бъде желана (то коя ли жена не иска да бъде такава,).
Вземи се стегни, не е единствената :) пък и има един лаф много добре казан "Една жена е силна когато е обичана, и слаба когато обича!!"
Вади си поуките сам.

Mi6inka
06-17-2011, 06:09
Усети че я режеш от всякъде и ти тръгна зад задника. Типично.

Ако все още си на мнение, че не искаш да бъдете каквито и да било - бъди безкомпромисен. Дръж се студено, за да разбере, че не искаш да е част от живота ти.


+ !

BlindedAngel
06-17-2011, 06:19
Attention whore detected 8-) Не се занимавай.След време сама ще почне да ти се слага 8)

badsector
06-17-2011, 08:54
Докато ти си й приятел и й обръщаш внимание, ония другия я еве. Отвори си очите, за да не ревеш после.

RoSKo0o0
06-17-2011, 10:12
Attention whore detected 8-) Не се занимавай.След време сама ще почне да ти се слага 8)

:lol: :lol: :lol: :lol:
тииит тииит... please evacuate :D

Grommash
06-17-2011, 10:52
Може да се е осъзнала че ти си и по-скъп и да речем се родили чувства към теб освен приятески. :)

cinderella_gugutka
06-17-2011, 11:05
еми изчакай и ще видиш дали е осъзнала,че те обича и по другия начин или просто си играе с теб - още е рано да се каже със сигурност

eminemfenka
06-17-2011, 11:07
Аз незнам за к'ви се занимаваш .

Не може да си останете приятели, вързка не може.. тогава к'во ? ше ти се лигави цял живот ли?

Josefinne
06-17-2011, 12:18
Може нещата да не вървят с този друг човек и тя да е осъзнала чувствата си към теб. Това е само възможност. Предлагам да не избързваш със заключенията все пак, защото някой път момичетата са склонни да дават подобни фалшиви надежди на момче, за да го задържат около себе си, без намерението да пристъпват границите на приятелството.

Josefinne
06-17-2011, 12:21
... А ако искаш да я спечелиш има една много ефективна формула просто спри да контактуваш с нея абсолютно нищо не прави и ако тя някога е изпитвала нещо към теб то тя ще иска ти да си нейният любим ...

Е, така, дори и да има някакви чувства към теб, ще остане с приятеля си, защото ще реши, че ти явно вече нямаш и няма смисъл да се надява на нещо с теб.