PDA

View Full Version : Басейни в София..?!



myNameIsImmortal
06-16-2011, 21:39
Здравейте на всички :)
Интересува ме, или по-точно ако можете да ми предложите няколкой басейн в софия (открит), че нали го дават хубаво времето уикенда и мисля да идем на плаж..

Поразгледах из гугул за няколко басейна, там пързалки, малки, големи, топли, студени и какво ли още не, само че не знам кой е най-хубав...
Ако тук ме попитате директно ви казвам Амос и Витоша.. чисти, спокойни, минерални просто кеф.. ама ся за софия не знам, да не стане да случа на нещо което повече не искам да повторя..
В смисъл нали да не е някакъв супер известен басейн където цяла София ходи там да се плацика.. предпочитанията ми са да има повече място за уединение, малко по спокойно..
Предполагам, че сега понеже е и събота повечето жители на София ще са нанякъде и няма да е претъпкано..
А и друг критерий също ако може да е в близост до Центъра или около него.. понеже ми хареса 1 басейн ама се намира чакк в жк. Левски Г.. ии да се хвана с колата да бия път от Драгалевци до там няма да го бъде, а не ми се пътува с градския и докато стигна до басейна да съм излял толкова пот, че да няма толкова вода в самия басейн 8-) 8-)


Ще може ли някой да ми даде някаква насока, и ако може ориентир (нещо по известно намиращо се в радиус до 5 км примерно 8-) ) Име на комплекса или басейна.. адрес ще търся по името и да му намеря местонахождението..

iziskan88
06-17-2011, 16:39
вие бани немате ли да се къпете ?

abvgde93
06-17-2011, 19:01
Аре без тъпи отговори ако може.

И ния мислим да ходим с приятели в неделя на басейн.

Някой знае ли нещо за басейн Хиподрума в Банкя ? Работи ли ? Каква цена е входа? И базата като цяло как е ... ; )

iziskan88
06-17-2011, 19:31
пирани да има в басейна дано !

myNameIsImmortal
06-17-2011, 20:52
бахти.. аз пари за вода не давам и не се къпя на баня..
и се къпя само като е лято и ся трябва да наваксам за зимата..

сериозно някой може ли да помогне???

LambOfGod
06-17-2011, 23:47
'Диана' е твоето място.

myNameIsImmortal
06-20-2011, 21:30
Така..
Значи ходих в Дианабад.. много близо се намира до студентски град..
Цена 6 лева вход..
3 басейна:
- 1.80/2.20 метра
- 3 метра
- 5 метра с кула за скачане
единия е с олимпийски размери..
Доста приятно..
Препоръчвам..

Ако някой иска да ходи и не знае къде да иде или не е от София, това е едно от местата..
Водата е чиста.. има кафенце, място за хапване.. приятно е..



Това е по темата..

LambOfGod
06-20-2011, 22:30
Така..
Значи ходих в Дианабад.. много близо се намира до студентски град..
Цена 6 лева вход..
3 басейна:
- 1.80/2.20 метра
- 3 метра
- 5 метра с кула за скачане
единия е с олимпийски размери..
Доста приятно..
Препоръчвам..

Ако някой иска да ходи и не знае къде да иде или не е от София, това е едно от местата..
Водата е чиста.. има кафенце, място за хапване.. приятно е..



Това е по темата..


Казах ти...

sponge
07-12-2011, 13:33
Моля ви, кажете какви са цените в `Хиподрума` (Банкя) и `Restart` (Бившия Люлин Биич)