PDA

View Full Version : Психология



MoonFang
06-17-2011, 06:30
имам 2 двоики а имаме само 1 път в седмица дали може ме остави на поправителен ? фр та ми викат че неможе понеже имаме 1 път в седмица но незнам дали е вярно ?

marin4itu
06-17-2011, 09:37
Може да те остави.. А ти как имаш 2 двойки бе и то по психология.. :shock:

П.п.: "Не може" се пише отделно, също като "не знам"!

MoonFang
06-17-2011, 17:48
Може да те остави.. А ти как имаш 2 двойки бе и то по психология.. :shock:

П.п.: "Не може" се пише отделно, също като "не знам"!


бе тя таз болна хем хапове пии ама пак даскалка.. винаги щом и фляза в часа започва даме убижда аз ко да стоя и да я гледам ли тегля и 1 ***** маина и да ходи да си гледа работата...

lisi4ety
06-17-2011, 18:00
имам 2 двоики а имаме само 1 път в седмица дали може ме остави на поправителен ? фр та ми викат че неможе понеже имаме 1 път в седмица но незнам дали е вярно ?

Първо - няма да коментирам правописа ти. :D
Второ - естествено, че може. +Ти сам/а казваш, че си излизаш от часовете, какво очакваш, да ти пише тройка по милост? :D

WishICouldForgetYou
06-18-2011, 00:38
Естествено, че ще те остави на изпит.

Fiction7577
06-18-2011, 09:42
Как ще имаш две двойки по психология бе? :shock:

Това си е толкова лесна, че и интересна наука за изучаване, че... :shock:

Що се отнася до поправителният изпит, искай да те изпита. Това е начина да избегнеш сесии през лятото.

Дори и да не се получи, види ли, че се стараеш, може да ти пише 3.

WishICouldForgetYou
06-18-2011, 11:22
Как ще имаш две двойки по психология бе? :shock:

Това си е толкова лесна, че и интересна наука за изучаване, че... :shock: Според мен това е напълно излишен предмет. Както и много други...
Това е супер тъпа реакция от ваша страна.. На много хора психологията не им е интересна и лесна и т.н. Има супер много понятия, които не се запомнят лесно. Моята учителка е няква супер .. не знам и аз каква. И едвам изкарвам 5-ци при нея, а уча стабилно.

MoonFang
06-18-2011, 12:11
просто психологията ми не е интерестна не виждам смисъл в нея...
ама тя ми писа вече 3 ка стига ми толкова :D