PDA

View Full Version : Поредната тъпотия!



Roxie
06-17-2011, 08:25
Здравейте!
Четох някакви теми в отдела за любов та се сетих за едно нещо. Имам приятели момчета и се чудя винаги ли в това приятелство трябва да се намесват чувства. Ясно, че към приятеля винаги има чувства, но те винаги прерастват. Според вас приятелството с момче (ако сте от женски пол) може ли да продължи дълго? Изобщо какво мислите по темата приятелство с противоположния пол?
Има ли ли сте случай, в който с приятеля/приятелката ви прекарвате не само много време заедно, но и не можете един ден без да се чуете или ходите заедно на планина или на плаж? Това ще доведе ли до другата част на приятелството, в която тя се превръща в "буря"?

Благодаря за вниманието!

justinlove
06-17-2011, 17:10
не е задължително това да препаства в нещо повече от приятелство .. но почти винаги става така .. аа ако не можеш и ден без да го чуеш то значи доста си се привързала към този човек и може би имаш по сериозни чувства към него ..

lisi4ety
06-17-2011, 18:09
Да, определено може да продължи дълго.
Доколкото знам не съществува някакъв закон всяко приятелство между момче и момиче да се превръща в нещо повече. Напротив, мисля че това се случва супер рядко. (;
Прекалено много се изговаря по тази тема. Очевидно е, че всеки има различно мнение и няма да стигнем до някакво общо решение.

Fiction7577
06-18-2011, 10:02
Аз имах един приятел, най-близък, който беше момче. Излизахме всеки ден, от сутрин до вечер, забавлявахме се. И така в продължение на 5 години.

Много близки бяхме, но си останахме само приятели. Имали сме "залитания" но не е било нищо сериозно.

В момента обаче, той пое по един път, аз по друг, и не се виждаме често. Все пак, когато се засечем, си говорим, питаме се един друг за това какво става... но до там.

Според мен всичко зависи от човека.

Roxie
06-18-2011, 10:53
Аз наистина съм се привързала към него. От една страна е хубаво, че сме приятели, но от друга страна понякога усещам, че започвам да изпитвам други чувства.. Понякога ми се е искало да го питам той как се чувства, но не знам как ще реагира, дали ще се отдалечи или нещо такова..