PDA

View Full Version : ОИТ и секс .



NomNomNom
06-17-2011, 10:17
http://indigota.com/index.php?topic=865.0

Чела съм трите книги преди много време, била съм мъничка - 7ми клас .
Когато човек се отделя от тялото му го настига един невероятен нагон и той почва да се чука с астралното си тяло с всичко , което е наоколо .

Идеята ми е - дали ако мъж и жена се чукат с астралните си тела и мъжа свърши в нея - ще забременее мацката непорочно ?
Или ще се залепи за нея някакво дете , примерно с астралното си тяло да е бременна и да носи някакъв кармичен товар.

Според мен астралният секс е една много добра алтернатива на риъл секса, но не знам до колко е безопасен . Още нямам 18 и не смея да пробвам , че ако забременея непорочно - после не знам как ще го обясня на родителите ми.

Вие какво мнение имате по въпроса, освен , че съм изперкала, че заради мен лудниците фалират, защото не прибират хората като мен , имам странна форма на шизофрения , трол , тъпа съм и т.н. Туй го знам .
Може и темата да ми е за философия и религия, но не е фейк и не заслужава да бъде локната ;д.[/url]

ymca
06-17-2011, 10:19
Странен човек си ти...

xxxReNkAxxx
06-17-2011, 11:11
и аз бих искала да науча отговора на този въпрос

Alekssandyr
06-17-2011, 12:48
Я шибнете 2-3 (доста повече) реда с информация относно тва чудо, и не ми зяйте ;)

redfox0111
06-17-2011, 12:49
what the..

Josefinne
06-17-2011, 13:08
:lol:
Брех тая иконка колко е изразителна :razz:

Extremescream
06-17-2011, 13:27
#-o < за мен тая е по-изразителна в случая.

Kinghood
06-17-2011, 17:34
Я обясни по-подробно, как става това астрално зачеване и въобще целия астрален акт. Можеш да дадеш ход на нов вид зачеване и инвитрото да стане излишно. :-o

ForzaFelipe
06-17-2011, 17:37
Извини ме за невежеството,не знам какво е това,но до колкото разбрах е секс между душите на хората и без физичен контакт така ли?Щото дори и силно преживяване и да е нещо много вълнуващо и т.н. без контакт няма как да се пусне тока...Не виждам как спермата може да се телепортира...

tennis
06-17-2011, 18:24
Девственото зачатие или още партеногенезата е възможна за по-нисши организми - насекоми (търтеите при пчелите са резултат от такова зачатие) и всъщтност за всички класове животни ,но не и за бозайниците.Такова е невъзможно.Ако се случи нещо подобно зародишът умира още в ранните етапи на ембрионалното развитие - преди да се имплантира в матката. При това зачатие новият организъм ще е с хаплоиден брой хромозоми - т.е. няма да има достатъчно хромозоми за да се развие нормално.Представете си 2 диска на филм и ако гледаш само 1-ния няма да ти е напълно ясна картинката ,затова е нужно да има хромозоми както от бащата , така и от майката. От биологична гледна точка - невъзможное е :) Така ,че спокойно момиче , прави си такъв извънземен секс , няма начин да забременееш :D :-D :)

SpOrTs_GiRl
06-17-2011, 18:51
А аз искам да попитам - днес пътувала ли си с 204? :D

NomNomNom
06-17-2011, 19:06
@tennis - Спокойно, в природоматематическа гимназия съм , минала съм 10ти клас , очаква се да го знам това ;д
@SpOrTs_GiRl - не , ако си видяла луди , спокойно , на мен не ми личи . Всъщност се обличам нормално , ходя на училище, работя си , мълча си , не ми личи , не можеш да ме разобличиш ( всъщност ние с теб се познаваме , но надали помниш . Даже още в скайп те имам, както и във фб ;д )

Инак, идеята беше следната .

Знаете, на човек му се налага в критични ситуации да си излиза от тялото и да го гледа отгоре. Това може и съзнателно да се предизвика, трудно, но факт. ( сега , без спам, че не е доказано, просто не му се дава гласност , както на всичко , което може да всее анархия, все пак трябва големите чичковци да лапат парички , а ние да не съзряваме и т.н.)
Принципно, има рандом енергии , които тогава стават осезаеми и се усещат - на разни същества, някакви умрели хора, изгубени души , нечии фантазии , каквото се сетите . И всичките тези енергии имат някакъв нагон , щом все още киснат на това ниско ниво , а като цяло , ако човек няма опит в тези неща - и той трябва да се бори с този нагон .
Има ситуации , в които се материализират ощипвания , удари , има . Ако се материализира спермата + яйцеклетката , това ще е много шит .
Идеята ми е - дали е възможно.
Забавното е , че никой не може да ми даде отговор.
Явно трябва да пробвам, ясно .

Но това си е един много добър алтернативен поглед, на когото реших да дам шанс и много се забавлявам ;д

SpOrTs_GiRl
06-17-2011, 19:17
О, помня, но видях момиче, което много приличаше на теб, зяпах го сума ти време и ми стана тъпо, че "ти" не ме помниш и не ме заговори.. А аз се притеснявах да "те" заговоря!! :D .. Колко тъжно.. :(
По темата: Разбирам какво искаш да кажеш и ако изчакаш няколко дни, ще се опитам да дам отговор на въпроса ти. Познавам хора, които се занимават с подобен тип.. енергии и ако поговоря с тях и се опитам да пресъздам въпроса ти.......

tennis
06-17-2011, 19:47
Е,вероятно го знаеш , но от гледна точка на това дали е възможно - ако е станало дори един единствен път , някога , някъде , не мислиш ли ,че щеше да промени биологията изцяло.Щяха да се пишат хиляди научни статии и да се правят още повече разработки.Има много хора страдащи от безплодие и ако имаше дори малък шанс да заченат така нямаше да се пръскат толкова пари по зачеване in vitro. Моето мнение е че от научна гледна точка е невъзможно :)

0FIRE0in0HELL0
06-17-2011, 19:53
@tennis - Спокойно, в природоматематическа гимназия съм , минала съм 10ти клас , очаква се да го знам това ;д
@SpOrTs_GiRl - не , ако си видяла луди , спокойно , на мен не ми личи . Всъщност се обличам нормално , ходя на училище, работя си , мълча си , не ми личи , не можеш да ме разобличиш ( всъщност ние с теб се познаваме , но надали помниш . Даже още в скайп те имам, както и във фб ;д )

Инак, идеята беше следната .

Знаете, на човек му се налага в критични ситуации да си излиза от тялото и да го гледа отгоре. Това може и съзнателно да се предизвика, трудно, но факт. ( сега , без спам, че не е доказано, просто не му се дава гласност , както на всичко , което може да всее анархия, все пак трябва големите чичковци да лапат парички , а ние да не съзряваме и т.н.)
Принципно, има рандом енергии , които тогава стават осезаеми и се усещат - на разни същества, някакви умрели хора, изгубени души , нечии фантазии , каквото се сетите . И всичките тези енергии имат някакъв нагон , щом все още киснат на това ниско ниво , а като цяло , ако човек няма опит в тези неща - и той трябва да се бори с този нагон .
Има ситуации , в които се материализират ощипвания , удари , има . Ако се материализира спермата + яйцеклетката , това ще е много шит .
Идеята ми е - дали е възможно.
Забавното е , че никой не може да ми даде отговор.
Явно трябва да пробвам, ясно .

Но това си е един много добър алтернативен поглед, на когото реших да дам шанс и много се забавлявам ;д

Как не се сетих че си от природо-математическата...
Така ще ти взема въпроса на сериозно, защото след второто пояснение вече не е толкова безумно колкото звучеше в началото. По едно време много се занимавах да чета за такива неща. Никога не съм се вкарвала много в тях, но всичко което се отнася до съзнанието, подсъзнанието и онова, което някои автори наричат свръхсъзнание може да предизвика много аномалии и това е факт. Те обикновено, обаче се ограничават до собственото тяло. Има случаи на поява на рани, удари, белези, дори разкъсвания, без видима причина, но няма нито един случай на материализиране на нещо извън тялото на човека който практикува този тип игри със съзнанието. Причината според мен е че все пак мозъка ни контролира всичко в тялото ни и при достатъчна концентрация бихме могли да правим това на съзнателно ниво, а не както става обикновено на подсъзнателно. Относно бременността, би могло след подобно нещо жена да развие, така наречената мнима или истерична бременност, но тя не е истинска. При нея жените имат симптоми, коремът им расте, но плод няма. Обикновено се случва с жени които много искат дете а не могат или мислят, че не могат да имат.
Надявам се да ти отговорих на въпроса.

xBadxApple
06-17-2011, 20:26
Аз се харесвам да се гледам от високопространствена камера, като съм насъбрал достатъчно много простотии и то само си става.

Сходен секс би бил интересен. :д

Но толкова реална метафизична астралност да се появи - едва ли, да ти кажа. Ако те гепвам отвъд секс тролинга, който стана смислен.

anonymous768631
06-17-2011, 20:28
Извини ме за невежеството,не знам какво е това,но до колкото разбрах е секс между душите на хората и без физичен контакт така ли?Щото дори и силно преживяване и да е нещо много вълнуващо и т.н. без контакт няма как да се пусне тока...Не виждам как спермата може да се телепортира...
Много буквално го приемаш.

Loooooser
06-17-2011, 20:30
WTF ?!

anonymous768631
06-17-2011, 20:36
WTF ?!
Loooooser, май звучи парадоксално, ама имаш описание на този тип секс на аватара си... И по-скоро изнасилване от този тип...

NomNomNom
06-18-2011, 00:48
@tennis
То много неща са се случвали на този свят, милиони, за които не се дава гласност и си има достая ясни причини защо.

@0FIRE0in0HELL0 , имаш много хубава идея, всъщност мнението ти ми даде много хубава тема за размисъл, за мнимата бременност.

@SpOrTs_GiRl - смених 3 ника , как ми хващаш нишката ! ;д Ще се радвам ако споделиш и ти нещо по въпроса :)))

@Ябълка , от теб чакам астралният сладолед.

@kartacha - мерси , че слагаш ред ;д

notlike
06-18-2011, 12:16
NomNom, представи си, че знам малко за астралните излизания. Искам да те предупредя само, че подобно излизане от тялото е изключително рисково и в опита си да правиш "странен" секс можеш да не се върнеш повече, нали ти е ясно? Отделно, тоя автор Монро е толкова критикуван, че просто няма накъде. Прочети малко повече за тези "астрални пътувания".. навярно имаш някаква представа, но когато си в беззащитно положения (в подобно "пътуване"), всякакви ниско пространствени гадини могат да "влязат" в теб. Като изключим това, може яко да започне да ти хлопа дъската. С тези си десетина неразбираеми реда (предполагам, за повечето) исках да кажа само, че с такива неща ШЕГА НЕ БИВА!

NomNomNom
06-18-2011, 12:58
Нотлайк, представи си , че това , което си ми казал го знам, пределно ми ясно , и съм чела всичко , което успях да намеря в нета. Тез гадинки много лесно се лепят.
И да не се върна, това не ме плаши . Случва се , сега , какво мога да направя ;д
Не се страхувам за себе си . Не ме притесняват и реакциите на другите . Казала съм им, че обичам да си правя експерименти и да си чупя главата, като на тях не искам да им навличам неприятности. Имам достатъчно лично изкарани пари за да ми платят с тях ковчег и погребалните простотии , преди да бъда обявена за безразсъдна и безотговорна, всъщност ситуацията с умирането ( евентуално) , при каквито и да са обстоятелства , е преценена така, че да не страдат много хора .

Та, имам и морално , и реално право да се гавря , не ме е шубе .
Знам, че мога да бъда полезна , ако развия това .
Проблема е , че още не съм почнала, това е един от плановете, сега работя по изпълняването на другите .

А темата беше по-скоро с шеговит характер , поне на мен ми беше/ и все още ми е приятно да чета интересни гледни точки , и твоята си е доста основателна :)

Felicityy
06-18-2011, 14:03
някой може ли да обясни по-подробно цялата работа с излизането от тялот, че ми стана интересно 8-) как става и такива глупости..