PDA

View Full Version : Красиво тяло



sh0c0ladch3ee
06-17-2011, 12:22
Здравейте! Това е първата тема, която поствам :D надявам се идеята да ви хареса.
Бих искала в тази тема да споделяме и обменяме опит относно поддържането на фигурата си.. какви диети или режими спазваме, какво как и колко спортуваме, информация за сегашното ни тегло и ръст, какви са биле най-големите промени в теглото. Ако добавим и снимков материал ще бъде чудесно :)
~ Ето информация от мен:
На 18 съм но съм доста нисичка 1.58-1.60, тежа 48 кг. Откакто се помня пазя диети но вече разбрах, че наистина резултат няма от тях, или по-скоро има но временен. Сега просто се ограничавам до някаква степен от сладкото, газираното, напълно спрях хляба. От около месец правя коремни преси по 100 на ден, но ми казват, че трябва да се правят през ден. Спрях да използвам асансьора и вече от 4 дни ходя да бягам на стадиона за около час и половина и въпреки жегите си слагам термоколан, който наистина много помага за изпотяването, и отгоре обличам горнище :D :D става наистина топличко... отделно използвам розовия крем на ДЕВА за отслабване който наистина стяга кожата.
По принцип не съм дебела но си имам паласки, коремче, бедрата ми са доста закръглени и ОТПУСНАТИ най-вече.
Чела съм много по темата с отслабването, затова ако някой има въпроси бих помогнала с радост :)

FuckingFreak
06-17-2011, 12:26
Има такава тема - "Диети дневник" или нещо от сорта беше..

sh0c0ladch3ee
06-17-2011, 12:29
Има такава тема - "Диети дневник" или нещо от сорта беше..
Сравнително нова съм, не съм я срещала извинявам се :)

koshtramba
06-17-2011, 12:33
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=338778&postdays=0&postorder=asc&start=1215

sh0c0ladch3ee
06-17-2011, 12:38
е ясно.. жалко, че се получи така точно с първата ми тема.. ако може нека модераторите я изтрият, наистина се надавах да се хареса, дори ми стана тъжно :D :D както и да е :)