PDA

View Full Version : Помогнете



meLanu
06-17-2011, 14:32
Много съм объркана не знам какво става преди по-малко от месец всичко беше окей сега някак си нещата се промениха много бързо не знам какво да правя винаги когато почна да говоря на тази тема той се отмята чувствам се много объркана а много го обичам и не мога без него искам просто нещата да се оправят и всичко да си е както преди моля ви дайте съвет Благодаря предварително :(

iiordanova
06-17-2011, 14:39
Какъв съвет искаш да ти дадем след като не си уточнила какви са ви проблемите..
"Нещата се промениха много" не може да ми даде представа за случващото се.
"Не мога без него" е поредната баналност. Не мога,та немога,глупости. Можеш.

meLanu
06-17-2011, 14:44
Какъв съвет искаш да ти дадем след като не си уточнила какви са ви проблемите..
"Нещата се промениха много" не може да ми даде представа за случващото се.
"Не мога без него" е поредната баналност. Не мога,та немога,глупости. Можеш. Исках да кажа че просто до преди по-малко от месец беше идеалното момче отнасяше се с мен много добре просто грешка нямаше а сега изведнъж тази промяна постоянно е изнервен изкарва си всичко на мен казва ми че ме обича но по нищо не личи и аз вече не знам какво да мисля :(

Josefinne
06-17-2011, 14:45
Е то ти нищо не казваш, к'ъв съвет очакваш. Говорете си на свещи.

iiordanova
06-17-2011, 14:46
От колко време сте заедно? Може би чувствата са ви охладнели.

meLanu
06-17-2011, 14:47
Е то ти нищо не казваш, к'ъв съвет очакваш. Говорете си на свещи. Какво повече да кажа уточних се достатъчно

meLanu
06-17-2011, 14:50
От колко време сте заедно? Може би чувствата са ви охладнели. 7 месеца сме заедно вече но не мисля че това е проблема опитвала съм да говоря с него няколко пъти и съм му казвала че предпочитам да ми каже истината отколкото да се самозалъгвам но той все казваше че няма такова нещо че си втълпявам и тем подобни

Josefinne
06-17-2011, 14:50
Е то ти нищо не казваш, к'ъв съвет очакваш. Говорете си на свещи. Какво повече да кажа уточних се достатъчно
Пак същия съвет.

Luci
06-17-2011, 15:03
Сподели му какво си забелязала в държанието му, което не ти харесва и се надявай да ти отговори искрено :)

meLanu
06-17-2011, 15:28
Сподели му какво си забелязала в държанието му, което не ти харесва и се надявай да ти отговори искрено :) Това е ще направя :)

SmilezZz
06-17-2011, 15:54
Сядаш и говориш с него сериозно.. Не му разрешавай да сменя темата,а да ти отговори ИСКРЕНО,ако е станало нещо..
- И да,наистина стига с това "Не мога".. Можеш.. Да не би да си била с него още от началото на живота си.. :?