PDA

View Full Version : Водолей-рак?



wasy
06-17-2011, 13:45
Какво мислите за комбинацията мъж водолей и жена рак? Има ли шанс една такава връзка да просъществува въпреки различията им? Ако някой има някакви наблюдения относно тази комбинация нека сподели ? .. :)

Josefinne
06-17-2011, 13:46
Абе, глупости.

Josefinne
06-17-2011, 13:49
Добре, айде да се изкажа по-подробно.
Имам наблюдения над подобна двойка, да. Изкараха 3 години и бяха от един клас. Тя беше супер влюбена в него в началото, направо летеше от щастие, като се събраха. Забрави всичко и всички, аз й бях най-добрата приятелка, яко ме отеба :D Обаче после не знам какво стана, размениха се. Тя не се кефеше, че той е любвеобилен, че й се гушка. Искаше постоянно да е някакъв мъжкар, той да я гушка, дори да е малко по-груб с нея. А той много си я обичаше и беше супер нежен с нея. В последствие тя започна да му изневерява и в един момент се разделиха. И досега са си приятели.

Lincheto
06-17-2011, 14:05
Омг. Такава тема отдавна е нямало.

w0sh
06-17-2011, 15:01
водолей-глупак е най-успешната зодийна комбинация

SmilezZz
06-17-2011, 15:03
И какво сега ? Ако "звездите" не одобряват тази връзка,няма да си с него/нея ли ? :? В една връзка не е важна кой каква зодия е,а дали ги има чувствата и доверието.. Другите са някакви измислици/суеверия и някои като тебе вярват в тях..

dreamwalker
06-17-2011, 15:14
Предполагам, че ще е по-добре за хората сами да контролират живота си отколкото да искат помощ от хороскопите...

ZooB
06-17-2011, 16:31
FACEPALM как изобщо мое да те ебе зодията :shock: да не говорим че тва са пълни тъпотии

Ssummerjam
06-17-2011, 16:45
:shock:

06-17-2011, 16:46
Yeah buddy! :-o

autumn666
06-17-2011, 16:56
Зодиите нямат никакво значение в една връзка. Как можете да вярвате в такива глупости?!
Всеки човек е различен от само себе си, не може един хороскоп да определи качествата на всеки от една и съща зодия. Мислиш ли, че всеки който е същата зодия като теб, има и същия характер и същите интереси като теб?! Познавам много хора от моята зодия и с много от тях нямаме почти нищо общо.
Второ, ако в тъпия измислен хороскоп пише, че две зодии не си съвпадат, ти ще отбягваш всеки от тая зодия ли? Като тръгнеш да се запознаваш с някой ще го питаш първо "Извинявай, коя зодия си"?
Вярвах на хороскопи и гадания с чаени листенца и още какви ли не простотии когато бях на около 9-10 годинки и нямаше какво да правя. Порастнете, за бога!

jghgh
06-17-2011, 17:34
Не е чак толкова странно че питаш, а и зодиите съвсем не са глупости, много, много често излизат верни нещата. Да, има шанс и да се разочароваш, въпреки че нещата са комплексни. 1во, в планетите някъде може да съвпадате, както и в градусите и т.н. Напр. знам за много успешна двойка от рак-козирог, обаче всички градуси на планети и домове им съвпадали и живяли в еб*ти хармонията 8-)
Е, зависи и от настройката ти за нещата. Ако не си някакъв прилепчив сопол, ще ти е Окей с всякакво момче.

Иначе и аз знам за едно момиче рак, което ходеше с водолей - само че не знам как вървеше връзката им. Ходеха 2 години, но нямам представа дали тея 2 години са били страхотни за тях, или глупави и изтерзани. Казвам това, защото имам съученичка, която ходи с едно момче 4 години вече, но си личи, че е нещастна с него и то не от малко време, ама явно на инат й се седи с него, и от страх че няма да си намери нещо по-добро. А уж са страхотна комбинация - риби и скорпион. Въпреки всичко изглежда много изтормозена и винаги се оплаква от него.

Нещата са доста според зависи.