PDA

View Full Version : Не мога да го разбера?



faraway93
06-17-2011, 17:55
С гаджето ми(той е чужденец) скъсахме преди месец и нещо,като нещата не вървяха от много време.Той се промени,опитваше се да ме дразни,първо защото аз започнах да ревнувам и след това май му хареса това че се дразня.Но казваше че не му харесвало да ревнувам УЖ и ме дразнел само и само да ми омръзне и да престана.Скъсахме веднъж-той го направи,обаче много плака и се сдобрихме.След това пак скъсахме.Аз започнах да излизам с друг.Първо беше само като приятели и тогава се почна харесваше снимките ми във фейсбук,след това написа статус,който гласеше...уау сега съм с онова момиче вкъщи...Въпреки че беше направил нов фейсбук в който можеше да го постне.Говорихме по телефона след няколко дни,за дрехите ми които останаха в тях.Така стана на въпрос за прословутия статус,след което той каза че бил преуморен,защото бил по баровете и се смеел безпричинно(не пие) и затова го написал.Държеше се гадно по телефона,едно заядливо и се смееше,заради това момче с което се срещах...После мина време и започна да ме дразни като харесваше разни снимки на жени в един сайт (не момичета от фейсбук) Звъннах му пак след десетина дни за да го питам какво стана с дрехите ми дали най-накрая ще ги изпрати,тогава той ми даваше обяснение все едно сме заедно,къде е ходил и т.н.Питах го дали ме обича,каза не и че не му липсвам,че не иска да сме заедно отново.Каза да поздравя новият си.След което реших да му го върна тъпкано и сложих снимка в скайп,как се целувам с друг за да може неговият най-добър приятел да я види.И така и стана.Той я видя и просто ме попита как вървят нещата с новото ми гадже.Минаха 2-3 дни и той ми писа,започна да се заяжда и да го плюе все едно бившия ми беше там и му казваше какво да пише.Каза ми без да го питам че Х. си хваща момичета с много хубави дупета,въпреки че преди ме уверяваше че никоя не се навърта около него.Имам чувството че ревнува не знам дали греша,искам си го обратно.Какво да правя?(Голям инат е)

jghgh
06-17-2011, 18:07
Искаш обратно такъв задник?


Мисля, че отношенията ви са прекалено лоши, за да си ги подновявате.

faraway93
06-17-2011, 18:12
Ми какво да направя?Обичам го,смятам че това е временно явление при него и винаги когато се видим нещата се оправят,проблема е че сега няма как да се видим,нямам пари за билети.Просто знам колко добър може да бъде,сега е ужасен,но какво да се прави любов.Да,сега съм с друг,който се съмнявам да обикна някога.

0FIRE0in0HELL0
06-17-2011, 19:12
Не знам защо си мисля, че много бъркаш, като продължаваш да се интересуваш от това момче, любовта си е любов, а мазохизма е друга работа :) И все пак, ако толкова държиш на него просто си преглътни гордостта и му кажи какво чувстваш, без да споменаваш нищо за ревността му, за която се съмняваш, но не си мисли, че единствения изход от това може да е положителен. Най-болезнено е не да пълзиш пред някой, а да си очаквала да не ти го позволи, имай го предвид. Не съм най-вещата в любовта, но мнението ми е че ако риска е премерен, можеш да загубиш повече ако не го поемеш, отколкото ако го поемеш.

neeDaBosS
06-18-2011, 18:32
Нещо не върви между вас,наистина има разликато от мазохизъм и любов.Как ще ви харесва да се дразните един-друг? :-o

peace95
06-18-2011, 20:20
Объркани сте след раздялата , понеже не сте свикнали да сте един без друг , но с времето ще мине.След като вече 2 пъти сти късали - няма смисъл пак да пробвате.


Има един лаф ``Защо да даваш втори шанс на някой , след като може да дадеш първи на друг ?! `` , в твоя случай е трети шанс на предния.Та мисълта ми е - пробвай с новия , та току виж се обикнете :)

OnlyMeAndYou
06-19-2011, 09:12
И аз мисля, че няма смисъл щом си правите гадно, все едно сте на 5. Забрави за него, поне докато не си изясниш сама какво искаш.Според мен не го обичаш, щом след като сте скъсали си си сложила снимка как целуваш друг на скайпа, но може и да греша. Не знам как стоят нещата при вас, но на твое място щях да гледам напред.

marin4itu
06-19-2011, 09:18
Вашата работа е изчерпана...

faraway93
06-20-2011, 09:34
Да съм ви питала дали според вас го обичам или не?Не е мазохизъм и да обичам го!Това че си слагам снимка на скайпа е точно за да го дразня!Не знам колко сме се изчерпали...въпроса ми беше дали просто ревнува?(защото все още ме обича)

badsector
06-20-2011, 10:07
И двамата сте мноооого зле. Жалко за пича, дето излизаш с него в момента.