PDA

View Full Version : Имам проблем с едно момиче.



everythingisrelative
06-17-2011, 19:07
и така мацката е много яка излизахме два пъти, всичко си беше супер целувки а/у ... след това е изпратих. по късно се чухме по телефона :-o и ми каза че ще се чуем после ама не... кам 22:30 и пратих sms ама нямаше отговор и така цял ден днес несъм и се обаждал и тя неми е пратила отговор на sms


кажете кво да права мацката е много здрава 8)

feelo
06-17-2011, 19:09
Откажи се, било е просто моментно увлечение.. не я кефиш

ymca
06-17-2011, 19:12
Ако е имало някаква причина да не ти отговори (и има интерес), тя ще ти се обади. Не ставай досадна лепка.

TheBeliever
06-17-2011, 19:14
Играе го "недостъпна" или, както казаха, не я кефиш. Звънни й утре, предложи да се видите, ако откаже с глуповато оправдание не се занимавай повече.

everythingisrelative
06-17-2011, 19:17
Играе го "недостъпна" или, както казаха, не я кефиш. Звънни й утре, предложи да се видите, ако откаже с глуповато оправдание не се занимавай повече.

мисля че забравих да кажа че няма да е има цяла седмица ... а чесно казано много ме кефи че да се отказвам :)

TheBeliever
06-17-2011, 19:22
Тогава изчакай до датата, на която се връща и я потърси тогава. Не бързай да си вадиш генерални изводи обаче.

everythingisrelative
06-17-2011, 19:25
Тогава изчакай до датата, на която се връща и я потърси тогава. Не бързай да си вадиш генерални изводи обаче.

значи да не е търся докато не се прибере :-o попринцип съм свикнал да ги преслушвам от време на време нества ли да и се обаждам през ден два да е чувам кво става :-o :)

TheBeliever
06-17-2011, 19:31
Тогава изчакай до датата, на която се връща и я потърси тогава. Не бързай да си вадиш генерални изводи обаче.

значи да не е търся докато не се прибере :-o попринцип съм свикнал да ги преслушвам от време на време нества ли да и се обаждам през ден два да е чувам кво става :-o :)

Вие нямате връзка, че да я "преслушваш". Ако тоооолкова не можеш да се сдържиш й звънни и според това как ви протече разговора си прецени дали да се обадиш повторно. Но недей да я търсиш всеки ден - ще изглеждаш прекалено... отчаян.

everythingisrelative
06-17-2011, 19:35
Тогава изчакай до датата, на която се връща и я потърси тогава. Не бързай да си вадиш генерални изводи обаче.

значи да не е търся докато не се прибере :-o попринцип съм свикнал да ги преслушвам от време на време нества ли да и се обаждам през ден два да е чувам кво става :-o :)

Вие нямате връзка, че да я "преслушваш". Ако тоооолкова не можеш да се сдържиш й звънни и според това как ви протече разговора си прецени дали да се обадиш повторно. Но недей да я търсиш всеки ден - ще изглеждаш прекалено... отчаян.

мерси ще и звънна неделя пък ще видим кво ще ства ...Бллагодаря ти за съвета :)

DiabolicalSoul
06-18-2011, 10:01
и така мацката е много яка излизахме два пъти, всичко си беше супер целувки а/у ... след това е изпратих. по късно се чухме по телефона :-o и ми каза че ще се чуем после ама не... кам 22:30 и пратих sms ама нямаше отговор и така цял ден днес несъм и се обаждал и тя неми е пратила отговор на sms


кажете кво да права мацката е много здрава 8)да се научиш да пишеш, през това време тя или ще ти е писала, или не - което значи, че не ще да те вижда 8)

Findtheway
06-18-2011, 12:44
и така мацката е много яка излизахме два пъти, всичко си беше супер целувки а/у ... след това е изпратих. по късно се чухме по телефона :-o и ми каза че ще се чуем после ама не... кам 22:30 и пратих sms ама нямаше отговор и така цял ден днес несъм и се обаждал и тя неми е пратила отговор на sms


кажете кво да права мацката е много здрава 8)

Виж сега не й звани повече.Ставаш "досада",а това не е добре.Може например да си е забравила телефона или както казват отгоре да играе ролята на "недостъпна",но не се тревожи звънни й след 3,4 дена и я питай,ако ти вдигне защо не се е обаждала,а ако не ти вдигне и тогава като се върне ;) Айде късмет! :)

peace95
06-18-2011, 16:01
Ако те харесва , дори и да се прави на недостъпна , ще се обади най - късно , когато се върне или на следващия ден :)

Inthedark
06-18-2011, 18:02
Ми според мен, щом те кефи и си мислиш за нея доста често, а тя не те търси трябва да опиташ последен път. Примерно звънни и 1 път, а ако не вдигне и прати смс. Според мен дай по същество и директно я питай дали е заинтересувана. Ако стане - стане, ако ли пък не, поне си опитал. И споко, 1 път ако я потърсиш няма да си "досадна лепка".

everythingisrelative
06-18-2011, 20:45
Ми според мен, щом те кефи и си мислиш за нея доста често, а тя не те търси трябва да опиташ последен път. Примерно звънни и 1 път, а ако не вдигне и прати смс. Според мен дай по същество и директно я питай дали е заинтересувана. Ако стане - стане, ако ли пък не, поне си опитал. И споко, 1 път ако я потърсиш няма да си "досадна лепка".

+1 :)

xxKiFlAx
06-19-2011, 01:26
тя с глупаци няма да се занимава беееееееееее смешник
идиот!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GLaDOS
06-19-2011, 02:51
тя с глупаци няма да се занимава беееееееееее смешник
идиот!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Този път няма да се заяждам с теб , трол гаден !

GuitarGuy
06-19-2011, 05:40
тя с глупаци няма да се занимава беееееееееее смешник
идиот!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Този път няма да се заяждам с теб , трол гаден !

http://forum.arenabg.com/public/style_emoticons/default/troll_face.gif

everythingisrelative
06-19-2011, 07:04
тя с глупаци няма да се занимава беееееееееее смешник
идиот!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Моля КИФЛИ да не пишат :razz:

OnlyMeAndYou
06-19-2011, 07:18
Ако е имала работа, щом е заминавала, може за това. Или просто се прави на недостъпна. :-o Наистина не се превръщай в лепка. Звънни и след няколко дни уж да я чуеш за набързо какво прави или и кажи, че си срещнал ваши приятели и има поздрави. Нещо измисли. После я питай кога се прибира и я питай дали и се излиза.

everythingisrelative
06-20-2011, 16:15
оправих се