PDA

View Full Version : Човешки Папилома вирус ,кондиломи,генетални брадавици



bubaskorpion
06-17-2011, 20:46
Откриха ми папилома вирус.Бързо се разпространи при мен около ануса и генеталната област с какво ли не се мажех гентамицин ,клотримазол и накрая като се появиха много отидох на генеколог направи ми всички изследвания за цит.маска и за вируса (това изследване е около 80лв)да се установи дали има от номер 16,18..,които са злокачествени слава богу резултатите бяха добри!И с местна упойка на няколко места ме обгаря (направо ме пърлиха като прасенце).Няколко дни много ми пареше ,болеше и имах черни петна от изгорена кожа за това колкото по навреме и по малки са засегнатите участъци е по добре премахването им!И така няколко седмици се възтановявах и се мажех с 95% спирт и с топоцин-пудра с антибиотик докато зараснат и паднат коричките,и ми изсписа хапчета изопринозин три пъти на ден по схема 2седмици пия 2 почивка до 3 месеца.Сега съм на втория прием на изопринозин и от скоро ми се появяват обриви само около ануса като пудутинки са зачервени и посърбяват и не се махат вече със седмици и ме плаши мисълта че отново ми избиват но повече почнах да се мажа с бочко но не минава значи е по-сериозно :(.Много е гадна цялата тая история дано всичко се оправи дори и на плаж не е препоръчително да се ходи да не се разпространяват и задължително голяма хигиена без полови контакти известно време....Ако има някой минал през този ад нека пише за кораш:( много съм отчаена...