PDA

View Full Version : Как да му покажа , че го харесвам ?



Sahara1234
06-17-2011, 20:51
Как да му покажа , че го харесвам ? Как да се държа и какво да говоря когато той е там ? По какъв начин мога да рзабера ,че и той ме харесва ?

Blab
06-17-2011, 21:04
//хах, ще си маркирам темата, защото имам генерален проблем с откриването в този му вид, твърде сдържана и дръпната съм по природа, което оставя впечатление на незаинтересованост

съжалявам, че не мога да помогна, но да, да видим)

everythingisrelative
06-17-2011, 21:08
може да се лигавиш...отиваш казваш му кво става скъпи + усмивка може гушкане... на др ден пак така и >next Абе я си дай номерчето да се видим през седмицата

Chriiss
06-17-2011, 21:22
Ако сте в една компания поглеждай го по-често, задържай си погледа,говори повече с него и когато усетиш, че има симпатии към теб му предложи да излезете.

ThatsMe
06-17-2011, 21:50
Или действай гадно и прати шпионин който да разбере или просто намеквай леко,леко и ако не е тъп ще се досети и нещата ще станат . (това е мое мнение не е нужно да го взимаш присърце)
може да му изпееш - така ме кефиш лелелееко грешен лелелелеко верен , леко невъзпитан до мен xD

onestar
06-17-2011, 22:04
Предложи му да се разходите заедно в близкото бъдеще.
Започваш да му хвърляш предизвикателни погледи, чаровни усмивки, ако момента е удобен го хващаш за ръка (или пък го гушкаш) после целувка...
И по-очевадно от това накъде?

DiabolicalSoul
06-18-2011, 09:59
Как да му покажа , че го харесвам ? Как да се държа и какво да говоря когато той е там ? По какъв начин мога да рзабера ,че и той ме харесва ?еми, с момчетата се горови доста директно... не разбираме от намеци, щото жените сте лишени от всяква логика и тва дето става в главите ви, никой не може да го разбере. така че едно-две много ясни смс-чета и тва е 8)

cigarettekisses
06-18-2011, 10:41
то ще си проличи,не се притеснявай.
всеки го показва по различен начин..
той,ако те харесва,ще разбереш.(:

Niakoitam
06-18-2011, 10:45
Покажи му близост, контакт, желание за общуване и т.н. и ако усещаш същото и от негова страна може пък и да му признаеш директно. :)

lubomirky
06-18-2011, 12:07
Как да му покажа , че го харесвам ? Как да се държа и какво да говоря когато той е там ? По какъв начин мога да рзабера ,че и той ме харесва ?еми, с момчетата се горови доста директно... не разбираме от намеци, щото жените сте лишени от всяква логика и тва дето става в главите ви, никой не може да го разбере. така че едно-две много ясни смс-чета и тва е 8)

хахаха точно. на момчетата не се правят намеци, трябва да има ЗНАЦИ!

nepowtorima
06-18-2011, 15:08
може да му изпееш - така ме кефиш лелелееко грешен лелелелеко верен , леко невъзпитан до мен xD

Ако тя му го изпее.. представям си тоя ще тръгне да се хили като луд :lol: :lol: