PDA

View Full Version : много съм объркана ;хх



angel9
06-17-2011, 22:29
Здравейте искам да споделя на някой просто защото ми е много гадно а не знам какво да правя от тук нататък. Значи всичко запозна миналата година някъде ноември декември имах състезание по волейбол и бяхме училища от различни квартали.И тези от моя отбор видяха едно момче от друго училище и всички много го харесаха . Аз го видях но не ми хареса много.Но реших да ги дразня и на базик викам ще се запозная.Само че неговия отбор си тръгнаха.И така няколко седмици тия дет бяха от моя отбор се ме разпитваха какво става с него и аз нали казах че не съм му взела скайп нищо и след няколко седмици му намерих скайпа и му писах запознахме се всичко вършете много добре . Пишехме си постоянно смс на скайпа държеше се много добре. И така се минаха 2 - 3 месеца пишехме си постоянно.Няколко пъти викаше да излизаме но аз се го режех не защото не искам ама просто се чудех какво ще правим като излезнем и че няма за какво да си говорим.И ето че времето си минаваше и не знам какво стана , но се променихме и двамата много той почна да не сяда много на компа не си пишехме и като седнеше само се карахме за щяло и нещяло вобще не вървяха нещата но се опраиме уж се бяхме разбрали. Той започна вобще да не сяда като имахме ваканции отиваше се на село и със седмици не си пишехме през това време не знам какво е правил но много се промени.Беше ми казал веднъж че си харесва една от неговия глас и аз ок и след няколко месеца каза че вече не я и че аз съм единствена .. за това не му вярвам много но се 1 . Друго което искам да споделя е че тъкмо го забравя и нещо става че я ми споменават за училище му я нещо все се случва даже сега го няма пак сигурно е на село и цяла ваканция няма да го има не знам не искам да излизам или пък може би искам но нз объркана съм много нямам му много доверие пък ние все пак не ходим нямам право да му държа сметка за какво и да било .. ии нз сега за каква ме смята за приятелка или като нещо повече или ми пише само когато няма какво да прави .. няколко пъти се бях подпалила яко мн му се бях ядосала защото бях видяла че е коментирал разни снимки на момичета в фейсбук и със сърца и викам си отписа ме .. не пише коментира други снимки пише им сърца нз просто какво става и му писах в скайпа но после зацепих че ние не ходим коя съм че да му държа сметка какво прави ии бях му написала нещо тъпак такъв нещо такова и той ми беше написал какво пак съм направил и аз викам нищо обърках чата и казах че искат да ме бият и той каза ще викна хора бе уж се загрижи и не знам от къде ми хрумна да каже че имам гадже и за това ще ме бият и той веднага смени темата и сее 1 не се познаваме не знам какво да правя до някъде искам да съм с него кефи ме но ако продължава така да се държи и да не сяда на компа разбирам че не съм му никаква но поне ако не иска да има никакъв контакт с мен да ме махне от скайпа и да се разберем .. моля ви се кажете какво да правя ??

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ! :)

vakanciqta
06-17-2011, 22:44
Забрави го !
Не го виждай и т.н

Далече от очите-далече от сърцето ! :)

onestar
06-17-2011, 22:54
Не е истина колко необмислени, глупави и детски постъпки от твоя страна... и от негова, разбира се, но най-вече от твоя.

Хрумвало ли ти е, че не иска да сте двойка, а просто приятели (познати)? Държанието му го показва. Ако на теб не ти отърва, теглиш му майните и приключвате всякакви отношения.

LambOfGod
06-17-2011, 23:44
Еми, ти ли си? :shock:

angel9
06-18-2011, 10:49
Mерси много .. не кффа Еми те гони ;дд

Ssummerjam
06-18-2011, 11:57
Многократно е предлагал да излезете, но ти винаги си го рязала и той съвсем естествено е помислил, че не се интересуваш от него. Реакцията му си е нормална, не очаквай да ти тича по задните части.

tweettyy
06-18-2011, 12:50
За Бога ... Вижте се .. само скайп и facebook нищо няма да стане ... :shock: Според мен нямаш никакво право да му се ядосваш , че е писал коментари сърца и тем подобни на други момичета .. та вие дори не сте се виждали от това което разбрах о.О !

CanisDirus
06-18-2011, 12:55
Мисля, че трябва да направиш магия за любов!
Ако не хване дикиш директно го наеби!

angel9
06-18-2011, 14:28
абе няма смисъл вече .. той сега явно е на село така и да искам да се вийме няма да станее :) забравямм го ии тваа е явно сега не му е времето за такива неща ..

Neftochimic
06-18-2011, 15:23
ем чи ти уж гу харесфаш, а не искъш да излезити?
ти изобщу знаиш ли къкфо изкаш??
децки раути...

и вземи да пишеш по-грамотно, че направо... :shock:

peace95
06-18-2011, 15:25
абе няма смисъл вече .. той сега явно е на село така и да искам да се вийме няма да станее :) забравямм го ии тваа е явно сега не му е времето за такива неща ..
а к`во пусна темата след като не му било време за това , за което те съветват и след като сама си казваш , че ще го забравиш ?? :-o :-o

lisi4ety
06-18-2011, 16:35
Мне де обиждай, ама как по-точно може да е имало каквото и да било между вас, като не сте се виждали. :shock:
Какво прави интернета с хората 8-)
"еди кво си в skype", "еди кво си във facebook"

WOW. Излезте от мрежата! :-o