PDA

View Full Version : скапана ситуация.



bebety2
06-17-2011, 22:41
Имам сериозен приятел от 2 години.Напоследък се държи някак различно с мен,не гадно а сякаш му е все едно,абе не е безразличен просто не е като преди ... Казва ми че си въобразявам,както и да е.Сдърпахме се,защото вече се вбесих наистина и си му казах няколко истинки относно държанието ми..та сега сме сърдити.
Това не е всичко..
От около 4 месеца забелязвам едно момче в заведенията,в които ходя..Усмихваме си се и до тук.Не го бях виждала от месец сигурно и преди 3 дни го видях отново,седеше зад мен..гледахме се,усмихвахме си се..както всеки път,но сега беше различно,преди го смятах за готин просто а сега имам чувството, че почвам да си го харесвам.От моя приятелка разбрах,че на него му пречи един вид това че съм обвързана.Не спирам да мисля за това момче,но не бих тръгнала с него.Проблема обаче е, че моето момче ме кара да сложа край чрез поведението си,още повече и сега като мисля за другия...не бих искала да си развалям връзката, но точно в тази ситуация моя би трябвало да си оправи държанието иначе ще има дъ енд...
Какво да правя,искам няква закачка с другото момче,но до тук...без да се стига до изневяра.
От друга страна пък искам с приятеля ми всичко да си е по старому.. Искам някакъв съвет,мнение и тн. :)

vakanciqta
06-17-2011, 22:47
Защо просто не го зарежеш тоз ?
И почни с закачки , хем е по--яко хем не се влюбваш и не страдаш .
Пък и толкова време хората си писват да не говорим за нашето поколение ...

onestar
06-17-2011, 23:15
^ Ти пък от къде знаеш, че от едни безобидни закачки няма да се стигне до истинска любов?
Толкова много връзки са започвали така, че... излишно е да се коментира.

Бебе, и ти не знаеш какво искаш. Нещо си се отегчила щом си взела да се захласваш по чуждо.
Имаш вариант да изгониш тия твой желания за другото момче, да седнеш с приятеля си и сериозно да поговорите за държанието му. Ако има промяна - окей, всички ще са доволни.

Другия вариант е да тръшнеш вратата на твоя и да започнеш да флиртуваш с... набелязания. Пък дали ще си остане просто авантюра или ще прерасне в нещо повече - времето ще покаже.

GD
06-18-2011, 05:45
Две години от както сте заедно не е никак малко.Просто седнете и поговорете като голями хора.Ще бъде ли няма ли да бъде по натам и какво ще правите.Относно другото момче излизайте си на кафе като приятели пък каквото стане.Съдбата си знае работата, дали си с него или със сегашния ти приятел не се знае.И хайде успех ;)

0FIRE0in0HELL0
06-18-2011, 05:53
Обикновено така се развиват нещата. Някой се променя, другия губи интерес, заглежда се по трети, първия се променя повече, от яд, втория губи интерес повече, а третия става все по-привлекателен... ясно е накъде отиват нещата нали?!

balu4ka
06-18-2011, 10:51
Да не се пръскаш през кръста, после.

Тръгнала си да гониш дивото и ще изтървеш опитоменото,заради едната тръпка ....Просто за това време трябва да се научавате да разнообразявате връзката си ,да не се губят чувствата и интереса с времето.Ти не обичаш ли ,не държиш ли на това момче?Нима,една среща и няколко погледа могат да заменят една 2 годишна връзка >.>

Просто обмисли нещата...Говори с приятеля си, и не се чуди какво да правиш от скука . -.-"

Ssummerjam
06-18-2011, 12:05
Сигурно приятелят ти усеща, че изпитваш симпатии към друг и затова е охладнял и нещата не са както в началото. Разбери към кого те тегли повече. :)

Princessani
06-18-2011, 12:17
Не е лесно да захвърлиш две години на вятъра ,но и няма голям смисъл да си във връзка в която не се чувстваш пълноценна и достатъчно обичана.Поговори с него,намери начин да разнообразявате нещата ,отидете някъде на почивка за 2-3 дена ,ако това не помогне и няма какво повече да направиш .. според мен е по -добре да спреш да се измъчваш и да го оставиш за известно време. А колкото до другото момче
, не пребързвай ,не винаги първото впечатление остава до край. Излез с него ,опознай го и чак тогава прецени дали си заслужава,може да не е това ,което си мислиш.Но в крайна сметка много двойки изневеряват ,защото човека отсреща не дава това ,което трябва. Няма смисъл да си с човек ,които е безразличен.