PDA

View Full Version : защо така се случи бе ?! момчета..



NIIKII
06-18-2011, 00:51
с приятелката ми ходиме от няма и месец.. харесваме се - тя мен ужасно много.. аз нея достатъчно. вчера решихме да го направиме .. дойде в нас с 1 кутия презервативи .. аз не го бях правил от 10 месеца.. и двамата не сме девствени .. и 2та имаме известен опит, тя по голям от моя по простата причина че е имала доста дълга връзка.. иии дойде момента да започнем .. сичко точно ! Тръгнах да си слагам презерватива , но ми стягаше страшно много и тръгна да ми омеква,махнах го и почнахме .. свърших бързо и тръгнахме отново .. пак тръгнах да слагам презрватив и пак ми омекна много и махнах го ,но не успях да го дигна достатъчно за да влезне.. тя е страхотна , харесва ми много далеч причината не е в нея .. Попринцнип си знам че свършвам бързо но не е било проблем защото свършвам по няколко пъти (2-4) .. докато сложих 2рия път кондома кура ми стоеше полу твърд полу мек.. преди да го сложа беше ОК .. след като го свалих вече от притеснението че не става падна съвсем.. аз се сдухах .. след 25-30 мин бях готов отново но вече беше съвсем различно.. обяснихме си го че е заради презрвативите .. не ми понася латекса,стягат ми .. вие как мислите ? Случвало ли ви се е , мислите ли че ще отмине ?! ...мога ли да направя нещо по въпроса.. ? за първи път ми се случва да свърша и да не мога да продължа.. ;с

CSKAMen1
06-18-2011, 01:12
Случвало се е на почти всеки в живота му да не му стане,това е нормално,проблема е,че ако следващия път като правите секс,ти вместо да имаш приятно усещане,само мислиш дали няма да ти падне...тогава секса става неприятен,защото се губи удоволствието,а притесненеието пак прави така че да не ти стане.Тъй като сте гаджета моето мнение е,че ще се оправи с времето това.Ако не ти е гадже и имаш притеснения,че може да се повтори,да речем отидеш на море и там изникне нещо..и всичко се прецака по тоя начин-за да не стане това-решението е едно хапче виагра в джобчето.Но в твоя случаи е по0благоприятно.Дано всичко се оправи

NIIKII
06-18-2011, 01:14
Армеец.. не е точно да не ми е станало.. стана си перфектно , ебах я (кратко , защотот просто е мнг тясна а аз не бях ебал отдавна.. и свърших бързо) , но принципно свършвам 2-3 пъти , мислех че ще продължа но 4-5 часа по рано бях си набил 1 чикия и сървших 2 пъти .. може би и тва е повлияло..

CSKAMen1
06-18-2011, 01:17
Е,нищо не е повлияло,според мен това е нормално нещо да се случи,ние не сме машини,всички сме хора.Лошото е,че сега тука всички на по 14-15- години ще почнат да ти казват ,че е срамно,че на тях не би им се случило,че са много добри любовници,че трябва да ходиш на лекар.
Просто и такива неща се случват-ако следващия път всичко е наред..това ще отмине

BGMilan
06-18-2011, 01:45
Мисля че е от презервативите, другия път вземи спортекс, те са по-широки.

NIIKII
06-18-2011, 02:15
и аз мисля че е от презервативите.. дано е от тях! Доста ме депресира..

CSKAMen1
06-18-2011, 02:24
Ако момичето има редовен цикъл и го правите само по между си-ползвайте календарния метод вместо презервативите-според него при 28 дневен цикъл-опасно е от 9 до 17 ден,в другите дни може да не се ползва презерватив

0FIRE0in0HELL0
06-18-2011, 05:21
Според мен всичко опира до презервативите, повечето момчета с които съм говорила, по този въпрос, казват че в много от случаите, те им действат така.
Това за календарния метод е наистина добре познат вариант, но истината е че не е много ефективен, защото сигурността му е едва около 60-70%. Според мен можеш и изобщо да не ползваш презерватив ако можеш да се контролираш добре и си сигурен в здравето на теб и партньорката ти, друг вариант са хапчетата. Има начини, а има и начини да свикнеш с презервативите.

Успех!!!

OnlyMeAndYou
06-18-2011, 05:55
^ Дам...Това за контролирането може да не го четеш. Дори и да не свършиш в нея, пак може да забременее, защото при възбуда мъжа отделя предеякулационна течност /не съм сигурна така ли се пише./ която служи за овлажняване и пречистване. В нея има сперматозоиди и има дори жени във форума, които са забременявали от нея. Ти си решавай дали да рискуваш. Ако момичето има възможност /години,пари,подкрепа от страна на родители.../ може да си вземе противозачатъчни. Ако няма как да стане това просто купете различни видове презервативи и пробвайте с кои ти е най-удобно. Може да е защото отдавна не си правил секс. Не се притеснявай, все пак си човек, а не компютър. Случва се. Ако преди това не си имал такива проблеми, значи е моментно. Следващия път не мисли за това и всичко ще е 6. Ако все пак се притесняваш, говори с нея, обясни и как стоят нещата. Тя ще те разбере. Сигурна съм, че когато ти каже нещо за успокоение, ще ти мине малко. Горе главата, ще стане. :wink:

0FIRE0in0HELL0
06-18-2011, 06:10
^ Дам...Това за контролирането може да не го четеш. Дори и да не свършиш в нея, пак може да забременее, защото при възбуда мъжа отделя предеякулационна течност /не съм сигурна така ли се пише./ която служи за овлажняване и пречистване. В нея има сперматозоиди и има дори жени във форума, които са забременявали от нея. Ти си решавай дали да рискуваш. Ако момичето има възможност /години,пари,подкрепа от страна на родители.../ може да си вземе противозачатъчни. Ако няма как да стане това просто купете различни видове презервативи и пробвайте с кои ти е най-удобно. Може да е защото отдавна не си правил секс. Не се притеснявай, все пак си човек, а не компютър. Случва се. Ако преди това не си имал такива проблеми, значи е моментно. Следващия път не мисли за това и всичко ще е 6. Ако все пак се притесняваш, говори с нея, обясни и как стоят нещата. Тя ще те разбере. Сигурна съм, че когато ти каже нещо за успокоение, ще ти мине малко. Горе главата, ще стане. :wink:

Може и да е така, за това с контролирането съдя по себе си и може би не съм права, предвид че нещата може би са индивидуални, но аз правя секс от вече 7 години, алергична съм към латекс и не ползвам презервативи, а противозачатачни никога не съм пила и до сега нямам нито един случай да прибегна до средства, като Ескапел, нямам и аборти, но всеки си носи сам отговорността и не съм много права да съветвам подобни неща.

Извинявам се!

NIIKII
06-18-2011, 06:42
да за първи път аз за тва .. тя ме разбира каза ми доста мили неща.. и тя видя че проблема най вероятно е в тъпите гумички.. глупава работа следващия път трябва да се реванширам .. ще гледам да не мисля за тва ,да щото е здухващо :D

OnlyMeAndYou
06-18-2011, 07:00
[/quote]Може и да е така, за това с контролирането съдя по себе си и може би не съм права, предвид че нещата може би са индивидуални, но аз правя секс от вече 7 години, алергична съм към латекс и не ползвам презервативи, а противозачатачни никога не съм пила и до сега нямам нито един случай да прибегна до средства, като Ескапел, нямам и аборти, но всеки си носи сам отговорността и не съм много права да съветвам подобни неща.

Извинявам се![/quote]

И аз се извинявам, ако нещо съм те обидила, но вероятност има. При теб не е станало, но съм сигурна, че по време на овулация и общо взето опасните дни не правиш секс. Казах така, просто защото има много теми във форума, в които хора без грам сексуална култура дават така акъл. Пък и щом 7 години водиш полов живот явно и цикъла ти е редовен и можеш да сметнеш кога да правиш секс и кога не. Автора не споменава на колко е и дали цъкала на приятелката му е редовен или прескача по ден-два-пет. Просто да се пазиш с прекъсване на акта е много голяма отговорност. Пък и ако момчето е карък и се окаже, че приятелката му лесно "хваща", после може да съжалява.

NIIKII
06-18-2011, 07:16
е аз съм на 18 .. цикъла на приятелката не ми е много ясен , знам само че и е свършило преди ден-2 ма май си е редовен..
както и да е няма значение тва с забременяването и свършването , то ако продължава така да умеква от тия презервативи определено тва няма да ни тревожи :oops: :D

OnlyMeAndYou
06-18-2011, 08:48
Ами сега точно няма шанс да забременее, щом и е свършило преди 2 дни. Въпроса е да се избягват опасните дни.

BiGBaDWolF
06-18-2011, 10:35
Взимай си по големи ...

badsector
06-18-2011, 20:05
Напълно нормално е да ти става така. Гумите дразнят много и аз не ги използвам. Пробвал съм само няколко пъти, но нито удоволствие, нито можеш да го надървиш максимално и отгоре на всичкото стяга и спира кръвотечението. Пробвах и Спортекс, нали уж са по-широки, ами те са толкова дебели, че все едно съм сложил гумени ръкавици. За т'ва без гума е най-добре :)

...мъжа отделя предеякулационна течност...
Не всички.

Alekssandyr
06-18-2011, 22:31
Нe ми дреме особено кво са писали тия преди мене, ама DUREX имат едни НЕлатексови капути - Real Feel, мега добрите са, най-добрите за мен ! Не са от латекс, а от неква синтетична материя, не са лоши, чуството е по-различно и по-реално, а мацката ше и е повече кеф - следователно ВСИЧКИ ПЕЧЕЛЯТ! УРА! 8)

NIIKII
06-19-2011, 07:19
ние ползвахме черните на дюрекс .. Ще зема да пробвам с тия Real feel ..
Щото без презерватив като свърша първия път малко ми е сдухано да го вкарвам пак .. нали остава по каналчето ...

badsector
06-19-2011, 10:05
...нали остава по каналчето ...
Правите почивка, през която го измиваш и тя ти прави свирки, за да изсмуче останалото по каналчето. Така и тя ще се възбуди отново, само й теглиш един бърз език и го пъхаш на топло :)

NIIKII
06-20-2011, 17:05
тя неще да прай свирки , рано билo о.О не й разбирам логиката тука,както и да е.. ще пробваме пак, мисля да взема тия Риъл Фийл презервативите ли ддз :/ ще гледам да не се притеснявам и да не мисля за предишния път..

Alekssandyr
06-20-2011, 20:42
Пич, аз съм по-преебан, мойта не иска 69 .. :o (щот било рано) а тея Real Feel са мега добрите :D

anonymous708973
06-21-2011, 05:53
...нали остава по каналчето ...
Правите почивка, през която го измиваш и тя ти прави свирки, за да изсмуче останалото по каналчето. Така и тя ще се възбуди отново, само й теглиш един бърз език и го пъхаш на топло :)

Да го изсмуче ли?! Чуваш ли се? Тя да не е прахосмукачка?
Човекът трябва да се изпикае, за да си изчисти каналчето.

А и горният ти пост ме хвърли в оркестъра. Добре че всички мъже, които чукат с гума, не изпитват удоволствие.

Devil69
06-21-2011, 08:13
...нали остава по каналчето ...
Правите почивка, през която го измиваш и тя ти прави свирки, за да изсмуче останалото по каналчето. Така и тя ще се възбуди отново, само й теглиш един бърз език и го пъхаш на топло :)

Да го изсмуче ли?! Чуваш ли се? Тя да не е прахосмукачка?
Човекът трябва да се изпикае, за да си изчисти каналчето.

А и горният ти пост ме хвърли в оркестъра. Добре че всички мъже, които чукат с гума, не изпитват удоволствие.
Дали? 8)