PDA

View Full Version : Елате на протест срещу осъдената Мануела



iziskan88
06-18-2011, 08:24
И за какво по-точно отивате на протест ?
Заради 1 момиче,което е пострадало в катастрофа,чиито баща е проиграл даренията за нейното лечение в казината ?
Максим си каза,човека,не е искал да става така,не го е направил нарочно.Вие тука му се нахвърляте на човека...Той даде огромна сума за лечението на момичето,за да може баща и да разцъква по казината ли ?



Защо не направихте протест за това,а ?



едит : кви са тия изруди на тая снимка бе ?

LadyDi
06-18-2011, 08:33
Ако Максим "човека" си беше спазвал правилата за движение, ограничението на скоростта и правилото, че зад волана не се сяда пил, надали щеше да му се налага на горкичкия сега да дава пари за лечението на някакво момиче, нито бащата щеше да проиграе парите, нито нищо.
Ма тва е една друга тема. Айде...

iziskan88
06-18-2011, 08:43
но човека даде парите нали,не се скри като мишка


друг въпрос е, че преди катастрофата той е бил спрян от полицаите и те са го пуснали,нищо че са го видяли че е пиян...


това как ше го коментираме

daq96
06-18-2011, 09:42
но човека даде парите нали,не се скри като мишка


друг въпрос е, че преди катастрофата той е бил спрян от полицаите и те са го пуснали,нищо че са го видяли че е пиян...


това как ше го коментираме

ама вие не разбрахте ли че винаги е било така и винаги ще бъде така. Щом си известен когато стане нещо такова ще променят всички закони ( особено ако е политик) само за да не влезе в затвора. Защото ако беше някой друг. Обикновен човек, който работи по 10 часа на ден и взима минимална заплата щяха да го разпънат на кръст.
Максим съсипа живота на момичето.
И само не ми казвайте той не го е направил нарочно. Защото никой не е катастрофирал нарочно. Важното е всеки да си носи последствията от действията. Момичето никога повече няма да бъде същото както преди.

А и плюс това Максим каза че не иска парите. http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2714215

Rorschach
06-18-2011, 09:48
Абе, човешки и журналистически полуграмотни фейлове...

Делото е срещу застрахователната компания "Дженерали", а не срещу Ставийски, а също и за цялото това нещо е виновен адвоката на семейството, който е завел малоумен иск.


Бива неграмотност, ама това вашето вече е опасно.

iziskan88
06-18-2011, 10:00
мене тва ми беше ясно,но всички говорят все едно Ставийски сам си е наредил да му платят парите...

Rorschach
06-18-2011, 10:08
Който загуби дело - плаща разноските по него

SuNsEt
06-18-2011, 10:15
Който загуби дело - плаща разноските по него толкова ли е скъпо това дело? :shock:

bloodyF
06-18-2011, 11:58
^Сънсет, то вече не знам колко години минаха..ТОЛКОВА е скъпо...адвокатите взимат парите на хората и очевидно са на принципа колкото повече,толкова повече.



а иначе Максим е боклук. Убил е човек, осакатил е младо, красиво момиче, ако ще и милиарди да плаща, нищо няма да се върне..и не забравяйте за Петър, който почина при катастрофата.
+ че на Мануела животът, какъв живот е всъщност?!
Ходене по мъките, неспособна да се възстанови към нормалния си живот и т.н.

не ми го хвалете Максим, не искал така да стане?! да бе да. те всичките така казват. а и един ден не е лежал в затвора..

iziskan88
06-18-2011, 12:04
блъдиеф,бате от тебе кипи идиотщина


Максим е бил спрян от ушанките преди катастрофата и те са видели,че е пиян,но все пак са го пуснали ?

кой викаш е за затвора

абе кво да ти разправям ушевска работа

cherinka
06-18-2011, 12:18
И след катастрофата, Маским в Москва пред една видна дискотека, зад волана, стабилно нальокан???
Иначе бил много разкаян и съсипан от случката. Мдда..

Много го защитаваш нещо???

Rorschach
06-18-2011, 12:24
^Сънсет, то вече не знам колко години минаха..ТОЛКОВА е скъпо...адвокатите взимат парите на хората и очевидно са на принципа колкото повече,толкова повече.


това е друго дело...

абе вие всичките май сте от the special Olympics team

iziskan88
06-18-2011, 12:36
И след катастрофата, Маским в Москва пред една видна дискотека, зад волана, стабилно нальокан???
Иначе бил много разкаян и съсипан от случката. Мдда..

Много го защитаваш нещо??? да,плати ми да го защитавам по форумите,ех черинке,черинкеее

bloodyF
06-18-2011, 12:59
блъдиеф,бате от тебе кипи идиотщина


Максим е бил спрян от ушанките преди катастрофата и те са видели,че е пиян,но все пак са го пуснали ?

кой викаш е за затвора

абе кво да ти разправям ушевска работа

БАТЕ, как каеш.. ;)
а ушевите са виновни (ако наистина е било така, в бг слуховете са твърде много), не оспорвам факта, ама тоя убавец, няма ли глава на раменете? и не може ли да прецени (+ че е бил за каузата не сядай пил зад волана) че е нередно, че може да причини инцидент и т.н.? а?


Много го защитаваш нещо???

и на мен ми изглежда така..



стига ни го набутваш Стависки, видно е че никой не го ще в тоя форум ; )
(а и не само тук....)

amk933
06-18-2011, 16:14
абе вие всичките май сте от the special Olympics team

:lol: :lol:

Точно това си помосилих.