PDA

View Full Version : какво е любовта ?



Princessani
06-18-2011, 09:56
Възможно ли е да мислиш ,че обичаш някой само защото секса е добър и само защото те глези и ти купува някакви неща и това по специално отношение да заблуждава ,че е любов :( :( :( много съм объркана понякога имам чувство ,че той е човека за мен ,а друг път незнам :( :( може би заради дадена стабилност :( какво да правя ,не съм материална (не съм искала всичко това ) ,но не съм с неговото положение да си позволявам много неща ,но и понякога си мисля ,че с момиче на неговото ниво ще е по -добре :( :( :( :(

MojoJojo88
06-18-2011, 10:09
Ами така поставен въпроса ти-не мисля, че ние можем да ти отговорим със сигурност какво изпитваш. По-скоро можем да гадаем.
Постави се в мислена ситуация, че той не ти купува нищо и не те глези. И се замисли какво ти харесва в него, освен това. Ако няма друго-то със сигурност не си влюбена в него, а в подаръците му.
Ако обаче намериш за какво да се хванеш, като например факта, че когато не е до теб чувстваш празнина, че когато сте заедно усещаш едни пеперуди в стомаха, че всеки път като те целуне, все едно преминава ток през теб и прочие-тогава най-вероятно си влюбена в него, а подаръците и глезенето му са просто един бонус.

TheBeliever
06-18-2011, 10:12
Никой не може да ти каже какво чувстваш и дали се заблуждаваш. Сама трябва да си изясниш тези неща.

Но според мен дали чувствата са истински си проличава само при възникнал проблем. Лесно е да обичаш когато всичко е розово, но не малко хора забравят за "любовта" си първата по-сериозна пречка.

Princessani
06-18-2011, 10:15
Ами така поставен въпроса ти-не мисля, че ние можем да ти отговорим със сигурност какво изпитваш. По-скоро можем да гадаем.
Постави се в мислена ситуация, че той не ти купува нищо и не те глези. И се замисли какво ти харесва в него, освен това. Ако няма друго-то със сигурност не си влюбена в него, а в подаръците му.
Ако обаче намериш за какво да се хванеш, като например факта, че когато не е до теб чувстваш празнина, че когато сте заедно усещаш едни пеперуди в стомаха, че всеки път като те целуне, все едно преминава ток през теб и прочие-тогава най-вероятно си влюбена в него, а подаръците и глезенето му са просто един бонус. ми да речем ,че ми харесва да ме гушка много ,за целувките 100 процента ги обожавам ... и това ,че си говорим за всичко .. за друго не съм сигурна ... няма време да ми липсва ,за да знам какво чувствам ....

Princessani
06-18-2011, 10:17
Никой не може да ти каже какво чувстваш и дали се заблуждаваш. Сама трябва да си изясниш тези неща.

Но според мен дали чувствата са истински си проличава само при възникнал проблем. Лесно е да обичаш когато всичко е розово, но не малко хора забравят за "любовта" си първата по-сериозна пречка. може би има нещо такова :(

cigarettekisses
06-18-2011, 10:26
не всичко е пари.
за пореден път се убеждавам,че хората в днешно време са адски зле..

Ssummerjam
06-18-2011, 12:12
Обичта се основава на душевна близост, колкото и изтъркано и банално да звучи. Ти за такова нещо не споменаваш, просто ти харесва секса с него и това, че ти купува неща, които ти не можеш да си позволиш. Връзката ви е изградена повече на базата на взаимни интереси, отколкото на нещо друго. 8)

peace95
06-18-2011, 15:17
Материална и физическа връзка ? Ако го обичаше щеше да разбереш , нямаше да питаш по форумите .. А и нормално ли е да обиаш човек , само защото ти харесват целувките и прегръдките му .. :-o :?

Princessani
07-10-2011, 20:26
Материална и физическа връзка ? Ако го обичаше щеше да разбереш , нямаше да питаш по форумите .. А и нормално ли е да обиаш човек , само защото ти харесват целувките и прегръдките му .. :-o :? Ми може би ми е за първи път и за това не бях сигурна..а сега може да се каже ,че съм почти сигурна какво чувствам :D

onestar
07-10-2011, 22:39
^ Иии, какво чувстваш? :-o

stefko1996
07-11-2011, 06:58
Как се чувстваш когато си с него,ако се чувстваш на "7дмото небе"значи е любов ако е просто заради секса не знам дали ще се получи колкото и да е добър секса все някога ще ви омръзне и тогава ....

Mojito0
07-11-2011, 10:44
То и на "7-то небе" омръзва доста често.Тогава остава секса, като си тръгне и той - другото е ясно.

Princessani
07-11-2011, 14:36
То и на "7-то небе" омръзва доста често.Тогава остава секса, като си тръгне и той - другото е ясно.Определено не е само секса ,а начина по които се чувствам желана и обичана,начина по-които ме гледа ме разтапя и мисля,че е любов.Макар и не чак до такава степен да не мога да дишам без него :D

Grommash
07-11-2011, 15:32
При любовта не трябва да има съмнения. Като гледам си дала само 2 причини които те задържат при него, а любовта се крепи на много. :)

alice13
07-11-2011, 19:01
8) ^^ съгласна съм...

sasha_90
07-11-2011, 19:12
Не си материалистка,но ти харесва материалната стабилност,която ти предлага.Ако аз се изразя по този начин,би ли ми повярвала,че не се интересувам от материалните неща?
Няма проблем,продължавай по същия начин,но един ден ще се събудиш и ще осъзнаеш,че щастието не се измерва в пари,хубави подаръци.Това,което изпитваш не е любов.

Princessani
07-12-2011, 09:52
Не си материалистка,но ти харесва материалната стабилност,която ти предлага.Ако аз се изразя по този начин,би ли ми повярвала,че не се интересувам от материалните неща?
Няма проблем,продължавай по същия начин,но един ден ще се събудиш и ще осъзнаеш,че щастието не се измерва в пари,хубави подаръци.Това,което изпитваш не е любов.може би :-D

Josefinne
07-12-2011, 09:55
Според мен е доста трудно човек да се заблуди. За да се убедиш , направи си един простичък тест - представи си, че нещата, които харесваш и заради, които се съмняваш, ги прави за теб друг човек, а не той. Ако в този случай, ти е все тая кой ги прави тези неща ( глезене, подаръци, внимание и т.н. ), то тогава чувствата ти не са към човека, а към вниманието, което ти отделя.

Princessani
07-13-2011, 09:43
Според мен е доста трудно човек да се заблуди. За да се убедиш , направи си един простичък тест - представи си, че нещата, които харесваш и заради, които се съмняваш, ги прави за теб друг човек, а не той. Ако в този случай, ти е все тая кой ги прави тези неща ( глезене, подаръци, внимание и т.н. ), то тогава чувствата ти не са към човека, а към вниманието, което ти отделя.може би няма да е същото ,ако е някой друг незнам,но немисля да разбера :D

Princessani
07-13-2011, 14:53
Според мен е доста трудно човек да се заблуди. За да се убедиш , направи си един простичък тест - представи си, че нещата, които харесваш и заради, които се съмняваш, ги прави за теб друг човек, а не той. Ако в този случай, ти е все тая кой ги прави тези неща ( глезене, подаръци, внимание и т.н. ), то тогава чувствата ти не са към човека, а към вниманието, което ти отделя.може би няма да е същото ,ако е някой друг незнам,но немисля да разбера :D :( :( :( :( :(

Princessani
07-14-2011, 14:45
Според мен е доста трудно човек да се заблуди. За да се убедиш , направи си един простичък тест - представи си, че нещата, които харесваш и заради, които се съмняваш, ги прави за теб друг човек, а не той. Ако в този случай, ти е все тая кой ги прави тези неща ( глезене, подаръци, внимание и т.н. ), то тогава чувствата ти не са към човека, а към вниманието, което ти отделя.може би няма да е същото ,ако е някой друг незнам,но немисля да разбера :D :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Princessani
07-15-2011, 14:26
Според мен е доста трудно човек да се заблуди. За да се убедиш , направи си един простичък тест - представи си, че нещата, които харесваш и заради, които се съмняваш, ги прави за теб друг човек, а не той. Ако в този случай, ти е все тая кой ги прави тези неща ( глезене, подаръци, внимание и т.н. ), то тогава чувствата ти не са към човека, а към вниманието, което ти отделя.може би няма да е същото ,ако е някой друг незнам,но немисля да разбера :D :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :o :o :o :o :o :o

anichka12345678
07-17-2011, 16:02
Според мен е доста трудно човек да се заблуди. За да се убедиш , направи си един простичък тест - представи си, че нещата, които харесваш и заради, които се съмняваш, ги прави за теб друг човек, а не той. Ако в този случай, ти е все тая кой ги прави тези неща ( глезене, подаръци, внимание и т.н. ), то тогава чувствата ти не са към човека, а към вниманието, което ти отделя.може би няма да е същото ,ако е някой друг незнам,но немисля да разбера :D :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :o :o :o :o :o :o :o :o