PDA

View Full Version : Момиче в гр. Плевен - театър



tchovek
06-18-2011, 10:31
Млад, работещ и образован мъж, живущ от три месеца, в град Плевен търси грозно, дебело и мълчаливо момиче с цел посещаване на постановка "Срещи в сряда" ( комедия ) с участието на Йоана Буковска и Геро ( Герасим Георгиев ) и други ( 21 юни, 19 часа )

Не! Наистина търся момиче за придружител за въпросната постановка! Преди два месеца купих два билета, но към настоящия момент се очертава да ходя Аз и багажа ми на две места, тоест имам един свободен билет. Моля, при заинтересованност, пишете ми на лично съобщение, за да обменим кординати за връзка. Ще отговарям на личните съобщения, ако изобщо получа такива, по ред на получаване. В момента, в който имам уговорка, ще напиша в темата, с цел закриването и. Благодаря!

П.С. Може и жени! ( Само да не ми се налага да браня живота си от съпрузите им! ;) )

П.С.2. Това е третият форум, в който пиша и все още не получавам отговори. Пред компютрите не седят само серийни изнасилвачи и дебели и плешиви чичковци. Все пак, ако не дойде никой, няма да настъпи края на света, което ми напомни за следният виц:
Мъж се обажда на свой приятел:
- Ще дойдеш ли да се видим по обяд?
- Не мога, имам работа.
- Какво имаш да вършиш?
- Нищо!
- Е, нали и вчера върши "нищо"?
- Е, да, ама вчера не оспях да приключа и ми остана за днес!

:)

tchovek
06-18-2011, 19:10
Билета е вече взет!