PDA

View Full Version : Автобронзант на Avon?



SorrowEyes
06-18-2011, 13:37
Някой ползвал ли е този автобонзант?
Ако да, какво е мнението ви?

Може ли да ми дадете малко инфо за автобронзаните като цяло, имат ли ефект, опасни ли са за кожата по някакъв начин, на какъв принцип действат и ако на Avon не е хубав, може ли да ми препоръчате друга марка.
:)

Благодаря :)

Sisxx
06-18-2011, 14:25
Ами точно за автобронзанта на Ейвън нищо не мога да кажа, но преди 1-2 години си бях купила някакъв бронзант на Гарниер и кожата ми стана на оранжеви петна 8-)

inSane_baby
06-18-2011, 15:44
НЕДЕЙ! Ужасен е, ще станеш на петна! Вземи си на Орифлейм, има и за лице и за тяло. Този за тяло е страшно добър. Ексфолираш си кожата, нанасяш някакъв овлажняващ лосион и пръскаш с автобронзант. Ако го направиш вечер на сутринта имаш приятен лек загар. На 4-тия ден ексфолираш и повтаряш процедурата. (иначе ще почнеш да се белиш) Този за лице не съм го ползвала и не мога да ти кажа. Цената е 9.90 и на 2та.

mimsSss96
06-18-2011, 17:25
^Не е вярно, че ще стане на петна! Аз го използвам и съм много доволна, но задължително трябва да ексфолираш кожата си през няколко дена :)

SorrowEyes
06-18-2011, 20:03
Колко време издържа автобронзанта след като спра да го използвам ?

И според вас кое е по-добре да се мажа или да хвана тен по естествен начин ?

GLaDOS
06-18-2011, 20:57
Не мога да разбера защо ви е да се цапате с боя ? Какво ще стане ако нямате "приятен лек загар" ? :)

MissInd3p3nd3nt
06-18-2011, 22:01
Този на Avon две мои приятелки си го купиха и двете станаха на петна.

Goddess
06-18-2011, 22:07
Чудя се как е възможно все още да има хора, които ги употребяват тия автобронзанти...ужасни са, без значение на коя марка са. Ставаш оранжев и на петна. А дори и при намазването да не станеш на петна, след къпане със сигурност и пада ужасно, седи като кир..Отвратително и безсмислено е. Лятото дойде, има си слънце, има си плажове...за какво ви е да се мажете с такива идиотии.

SorrowEyes
06-19-2011, 07:38
Чудя се как е възможно все още да има хора, които ги употребяват тия автобронзанти...ужасни са, без значение на коя марка са. Ставаш оранжев и на петна. А дори и при намазването да не станеш на петна, след къпане със сигурност и пада ужасно, седи като кир..Отвратително и безсмислено е. Лятото дойде, има си слънце, има си плажове...за какво ви е да се мажете с такива идиотии.

Аз не съм се мазала и за това питам. Е, това мнение ми даде г-д ясна представа за какво става въпрос и изглежда, че не си струва.

vampire_girl_
06-19-2011, 07:44
толкова гадно,като стане на петна..и как цапа дрехите ;х вземай една хавлия и отивай на плаж.