PDA

View Full Version : Фитнес..



tweettyy
06-18-2011, 16:01
Съжалявам ако има подобна тема , но не съм видяла .. ;д

Ще хода на фитнес , смисъл наще ще ме запишат .. Но майка ми е против , защото от фитнеса се правили мускули , а не се отслабвало .. според мен това са глупости ;д но искам да ви попитам .. Някой ходи ли на фитнес и вярно ли е , че се правят само мускули без да се отслабва ? .. Благодаря предварителноо ^^ :P

DownloadVirus
06-18-2011, 16:08
Съжалявам ако има подобна тема , но не съм видяла .. ;д

Ще хода на фитнес , смисъл наще ще ме запишат .. Но майка ми е против , защото от фитнеса се правили мускули , а не се отслабвало .. според мен това са глупости ;д но искам да ви попитам .. Някой ходи ли на фитнес и вярно ли е , че се правят само мускули без да се отслабва ? .. Благодаря предварителноо ^^ :P

Здравей!

Не,това не е вярно,всеки може да използва фитнес залата както си поиска и да не се забравя,че дали ще качиш въобще (независимо дали ще е мускулна маса или мазнини) е важен хранителният режим.

Милиони хора ходят точно , за да отслабнат,особенно лятото,най-големият процент от хората искат това.

ZipFail
06-18-2011, 16:10
Ако тренираш за мускули - ще качваш мускули, ако не тренираш за мускули - няма да качваш мускули. Майката ти е чула няква глупост отнякъде и я приела за чиста монета, 90% от родителите са така, да не те притеснява.

DownloadVirus
06-18-2011, 16:14
Сходен проблем си имам с добавките ;)

DA0Trooper
06-18-2011, 16:52
Сходен проблем си имам с добавките ;)
хах мани един път си бех занесал инжекциите в хладилника смятай :-o па съм и почти на 22 майка ти да ти се кара :D :D :D :razz: :razz:

DownloadVirus
06-18-2011, 17:19
Сходен проблем си имам с добавките ;)
хах мани един път си бех занесал инжекциите в хладилника смятай :-o па съм и почти на 22 майка ти да ти се кара :D :D :D :razz: :razz:

Много гадно е брато пффф,ако трябва си ги взема добавките трябва да ги взема с МОИ пари и най-добре е да не разбират наще,направо смешно става..Ама наще като почнат ми мелят на главата,че ще остане безплоден от протеин и аминокиселини и са им го казвали доктори учили в Германия,отатък Германия,кви са тия доктори :-x

Или като другият "много добър доктор" - ям ли повече от 2 яйца на ден до 20 ще умра :-x

Greennight
06-18-2011, 17:24
Ако тренираш с леки килограми и не прекаляваш с протеина,няма как да качиш мускул :)

SemperArdens
06-19-2011, 15:47
обръщаш повече внимание на кардиото..велоергометър, тичаш и лек хранителен режим; ограничи тренировките с тежести.

D3NG3rZ0N3
06-20-2011, 10:07
Ограничи въглехидратите, приемай повече белтъци- яйца без желтъка, риба, телешко, пилешко, свежи зеленчуци- богати са на витамини. Не прекалявай и с плодовете- ако умахаш 1кг. банани нищо няма да направиш, 'щото са богати на въглехидрати. Тичай, може да си вземеш и Fat burner 20лв. е опаковката. Режим и тренировка е майката на топенето на мазнини.

DownloadVirus
06-20-2011, 11:34
Ограничи въглехидратите, приемай повече белтъци- яйца без желтъка, риба, телешко, пилешко, свежи зеленчуци- богати са на витамини. Не прекалявай и с плодовете- ако умахаш 1кг. банани нищо няма да направиш, 'щото са богати на въглехидрати. Тичай, може да си вземеш и Fat burner 20лв. е опаковката. Режим и тренировка е майката на топенето на мазнини.

Защо без жълтъка??! :)

D3NG3rZ0N3
06-20-2011, 13:06
Защото е въглехидрат, пък и ако изядеш повече може да се натровиш.
И вечерята трябва да е най-късно в 19 часа. В по-късни часове може единствено белтъчини да се приемат

awerw
06-20-2011, 13:37
И аз съм чувал, че може да се натровиш, ама си ги ям с жълтъка ;д

DA0Trooper
06-20-2011, 13:41
Защото е въглехидрат, пък и ако изядеш повече може да се натровиш.
И вечерята трябва да е най-късно в 19 часа. В по-късни часове може единствено белтъчини да се приемат
вярваш ли си на глупостите дет ги наговори?

pencilwarrior
06-20-2011, 13:54
Защото е въглехидрат, пък и ако изядеш повече може да се натровиш.
И вечерята трябва да е най-късно в 19 часа. В по-късни часове може единствено белтъчини да се приемат
вярваш ли си на глупостите дет ги наговори?
Аз си ма'ам яйцата винаги с жълтъците, не съм пукнал още. Ако ям само белтъка ще го изповръщам най-вероятно. + тва един белтък съдържа 3-4 грама протеин, жълтъка също толкова. Практически за едно ядене трябва да опукаме около 8 белтъка, че да си набавим нужната доза, да не говорим, че в жълтъка има витамини и минерали, полезни за организма. Това че имало някакви си незначителни количества мазнини и въглехидрати, хич не трябва да ви бърка. :)

DA0Trooper
06-20-2011, 13:58
тва го знам ! Също така знам, че с добавки тип "20лева опаковката" изобщо няма да си помогнете, камоли на 15. Едно ,че са супер боклуци второ , че съизмеримо да речем с клен (който е 3-4 лева) от клен-а вредата е по малка(ако има такава) и ефекта е по-голям!

D3NG3rZ0N3
06-20-2011, 14:19
Доц. д-.р Донка Байкова: Въобще усложненията могат да възникнат, ако яйцата не са добре сварени и салмонела бакретиите не са унищожени. На второ място, може вторично заразяване да стане, защото яйцата са престояли при стайна температура. При неправилно съхранение могат да се развият бактерии. На трето място, разбира се, че количеството на консумираните яйца има значение за степента на инфекция или заразяване на човешкия организъм. Ако изям 12 яйца, например, за организма това може да е свръхдоза.

DA0Trooper
06-20-2011, 14:23
Таа доценка да ходи да си пика на дипломаата. Тва да си алергичен към яйца е вродено. От 3 години насам ям по 5-10 цели яйца на ден и още съм жив, даже дроба ми си работи перфе (въпреки ,че и др работи ползвам)

DownloadVirus
06-20-2011, 14:51
Доц. д-.р Донка Байкова: Въобще усложненията могат да възникнат, ако яйцата не са добре сварени и салмонела бакретиите не са унищожени. На второ място, може вторично заразяване да стане, защото яйцата са престояли при стайна температура. При неправилно съхранение могат да се развият бактерии. На трето място, разбира се, че количеството на консумираните яйца има значение за степента на инфекция или заразяване на човешкия организъм. Ако изям 12 яйца, например, за организма това може да е свръхдоза.

Тая д-р Донка Байкова е същата дето препоръчваше някви шибани диети с по 2 хранения на ден с лимони и чайове . Да бара меча и толкоз!