PDA

View Full Version : Plesio?



b0nb0n4et0
06-18-2011, 17:12
Здравейте,искам да попитам какво е мнението ви за магазините Plesio? Тъй като съм си харесала лаптоп HP Pavilion dv6-6001ev,а го има само там.Проблема,е че на няколко места прочетох,че продуктите,които предлагат не са качествени.За това,ако някои може да помогне ще съм много благодарна. :)

straus
06-18-2011, 18:02
Значи ти като си избереш марка и модел, от където и да го вземеш, едно и също е, на едно място ги правят. А иначе в Плесио нямат много добро отношение според мен.
Също да ти кажа да не се хвърляш на HP, особенно серията pavillion, хвърли едно око на Dell, Аsus, Lenovo ;) Хиляда лева не се дават всеки ден

b0nb0n4et0
06-18-2011, 18:52
Благодаря,но според мен HP не е лоша марка доста мой приятели имат лаптопи от тази марка и казват,че са доволни.Брат ми ползва неговият от 3год.,но всеки си има мнение :) Доколкото за Dell,Asus и Lenovo не съм чувала добри отзиви.И както каза хиляда лева не се дават вски ден и за това искам като ги дам поне да знам за какво съм ги дала. :)

straus
06-19-2011, 11:20
Мой близък приятел си изкарва хляба с HP :D Дори ако пуснеш едно търсене за "продавам лаптоп" половината резултати са HP, а колко счупени се продават за части идея си нямаш... :razz: