PDA

View Full Version : Bihte li trugnali s momche/momiche ako toi/q nqma pari



bonbonenoizkushenie
06-18-2011, 17:03
parite ot zna4enie li sa ? kak bihte se po4uvstvali ako momi4eto ili mom4eto e mnogo bedno

MojoJojo88
06-18-2011, 17:07
Не искам да звучи меркантилно, но ще кажа следното нещо.
Ако става въпрос, докато си малка да излизаш с такова момче-не е проблем. Не си зависима финансово от него.
Когато обаче стигнеш възраст, в която да се гради семейство, или сериозна връзка със съжителство-просто е трудно.
А и, какво ще си помислиш, ако мъж на 25 години да речем, по никакъв начин не се опитва да се подпомогне финансово-тогава вече цъ.

lina15
06-18-2011, 17:24
тя: ква кола караш?
аз: Фиеста.
тя: Еееее...
аз: Е какво, не те ли впечатлява?
тя: По щеше да ме впечатлиш ако караше BMW.
аз: Че на Фиестата какво и е?
тя: Фиестата кола ли е БЕ!

:-x

horacio
06-18-2011, 17:32
Не искам да звучи меркантилно, но ще кажа следното нещо.
Ако става въпрос, докато си малка да излизаш с такова момче-не е проблем. Не си зависима финансово от него.
Когато обаче стигнеш възраст, в която да се гради семейство, или сериозна връзка със съжителство-просто е трудно.
А и, какво ще си помислиш, ако мъж на 25 години да речем, по никакъв начин не се опитва да се подпомогне финансово-тогава вече цъ.

Напълно съм съгласна с това!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ThatsMe
06-18-2011, 17:38
Парите не са важни ! + ще се радва и на малкото
и най вече бедните хора обичат истински, защото не искат да са богати, а да оцелеят !

MojoJojo88
06-18-2011, 17:42
Парите не са важни ! + ще се радва и на малкото
и най вече бедните хора обичат истински, защото не искат да са богати, а да оцелеят !
ХАХАХАХАХАХ.
Душко златна, не мисля, че автора/авторката на темата говори за някакъв супер богат субект.
Става въпрос за много беден. Ми да ти кажа и много бедните не обичат истински. Освен това, за съжаление съм виждала точно случая, в който много беден мъж ходеше със жена, която сама се издържа...ами жалка история беше, не щото той нямаше пари, а защото й завиждаше ужасно на това, че тя изкарва пари. В същото време изискваше от нея да му дава, защото той не работи. Наясно съм, че в момента е криза и работа трудно се намира, но повярвай ми-ако искаш, намираш желание, ако не искаш-разчиташ на някой друг да те гледа. Това не е мъж и не може да обича истински.
А бедно семейство-там любовта отлита, когато нещата опрат до деца. Ти като говориш толкова смело, имаш ли представа изобщо какво значи да изкарваш пари, колкото да оцеляваш? Защото ако не знаеш-недей да говориш.

ThatsMe
06-18-2011, 17:47
ЛОЛ
1 Този форум е за да изказваме мнение, а не да се страхувам, че някой ще каже, че съм идиот !
+ образованието не зависи толкова от парите и ако си работлив и се държиш на ниво, няма да те режат и да казвам смели коментари щото не ми дреме кво ще кажеш !

MojoJojo88
06-18-2011, 17:50
ЛОЛ
1 Този форум е за да изказваме мнение, а не да се страхувам, че някой ще каже, че съм идиот !
+ образованието не зависи толкова от парите и ако си работлив и се държиш на ниво, няма да те режат и да казвам смели коментари щото не ми дреме кво ще кажеш !
Точно, защото изказваш мнение, което не е меродавно.
Никой не ти е говорил за образование.
Аз ти зададох въпрос, ти не ми отговори...тогава какво мнение изказваш?
Не е нужно да се страхуваш дали някой ще ти каже, че си идот или не, въпреки че не видях някой да те нарича по този начин.
Това е форум, и както ти имаш право да си изкажеш мнението, така имам и аз да изкажа мнение по твоето.

cigarettekisses
06-18-2011, 18:07
стига да не е клошар.
трябва да има достатъчно,за да има добра хигиена,да не е анорексик и тнт..абе,достатъчно да има..може да не е богат.
не ме интересуват парите честно казано.

neeDaBosS
06-18-2011, 18:18
Парите попрницип нямат значение,но няма да ми стане твърде приятно ако няма пари за едно кафе,да ме заведе някъде и прочие..предпочитам момче с пари от колкото такова с което..как да кажа просто си е кофти работа.

NomNomNom
06-18-2011, 19:34
Зависи защо няма пари .
Ако е малък - окей.
Ако е студент - окей.
Ако ги харчи за да издържа семейство - окей.
Ако работи за да се издържа , окей .
Всички тези горе причини са ми окей , в сми , не е моя работа какви пари има , не ща от него пари .

Ама ако бездейства и не учи - не е извинен, а е тъпанар.

peace95
06-18-2011, 19:56
Ми кофти е по много причини , дори по-гадно му е на този човек , че няма възможност например да плати кафето на приятелката си .. :(

SorrowEyes
06-18-2011, 20:04
Да, да, да. Парите не ме интересуват, ако човека е готин.

ShtrudeL
06-18-2011, 20:51
Не! Такива теми с лопатата да ги ринеш.
Кирилицата е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА.