PDA

View Full Version : Мъже Близнаци...



essential919
06-18-2011, 17:11
Ако може да споделите мненията си за тази зодия МОМЧЕТА ще ви бъда мноого благодарна :))

notlike
06-18-2011, 17:19
Стига с тея зодии, не се вманиачавайте бе, хора! Имам приятели близнаци, различни са, но като че ли общото между всичките е, че си менят настроенията. Могат да те псуват и да си правят майтап с теб, а след 5 минути да не можеш да ги познаеш. Ама и обратното не е невъзможно.

EllaD
06-18-2011, 17:21
Най-добрия ми приятел е момче близнаци и се разбираме страхотно :) :) Много рядко се караме и винаги е за нещо глупаво и незначително независимо дали аз съм виновна, или той...

horacio
06-18-2011, 17:32
Приятелят ми е близнаци :lol:
И да много се променят... в началото като се запознахме/тръгнахме беше друг човек... сега е съвсем различен :D
амаа
Аз съм свикнала с близнаците
доста ясни са ми
и не ми прави впечатление

Ама ако искаш някакво постоянно внимание от човекът до теб... по добре не се занимавай.
Давам ти пример с мен и него:
Не се бяхме чували и виждали от 4 дни... после 3 дни само си писахме по 2-3 думи в скайп... не сме се виждали от една седмица вече.
Ако не можеш да изтърпиш нещо такова не се занимавай. :D
А друг път всеки ден/през ден се виждаме.
И моите настроения са променливи, така че сме си екстра така :lol:

Ssummerjam
06-18-2011, 17:43
Пхах, помислих, че става въпрос не за зодия :lol:

Greennight
06-18-2011, 18:03
Абе стига с тия зодии :? Запрете се.Всеки е различен.Въпреки,че аз повечето момчета близнаци дето познавам са лигльовци.

cigarettekisses
06-18-2011, 18:17
http://www.public-republic.com/magazine/2007/05/454.php

Taam
06-18-2011, 19:17
Ахах, не си е работа общо взето.
Зависи си и от това как ги възпремаш, ама повечето са супер забързани хора и едновременно за елементарни неща са напълно неорганизирани.И в началото е сладко, обаче с времето се превръща повече в битка с несериозността им и абсолютното нежелание да се заемат с отговорности. Тоест- въздухари- ако си държиш на душевния мир, по-добре не се захващай. : D

badsector
06-18-2011, 20:47
Бааате Бойкооо, тииии си мъж :D
Не обръщай внимание на зодиите.

d3viL
06-19-2011, 06:27
Забавни са, с променливи настроения, спор няма.
Обаче пък не е вярно, че са несериозни. Имам близнак до себе си, който е повече от сериозен като стане въпроса за нас двамата. Тъй че според мен при всеки човек въпроса е строго относителен.
Всъщност аз съм свикнала да съм заобиколена от близнаци. Цял живот са навсякъде около мен. И слава Богу, иначе щеше да е удивително скучно... ;D А и мой минус е това, че е трудно да ми задържат вниманието, което пък е вродена сила на близнака и го прави перфектния партньор. ;}}}

Josefinne
06-19-2011, 11:21
Обожавам ги :oops: Аз съм Овен.

anonymous708973
06-19-2011, 13:01
Познавам бая близнаци и самата аз съм близнак.
Характерни особености: приказливи, абсолютно НЕскромни (но в никакъв случай егоисти), широкопръсти, лесно се заинтригуваме и лесно изгубваме интерес, непостоянни сме.

kalpazanka
06-19-2011, 13:27
Подпалвам си подметките моментално. Това достатъчно ли ти беше? 8-)

kokosety
06-19-2011, 16:36
Момичетата близнаци много ги тачим,ама момчетата в последната година с момчетата близнаци с който се запознах са ужасни а иначе най-добрият ми приятел е близанци и е мнг печен и секи път е мнг забавно а др момчета близнаци са ужасни и ме дразнят и аз съм овен ккато Josefinne обаче в никъв случай не ги обожавам..

iiordanova
06-19-2011, 16:40
Като цяло са много добродушни,отзитчиви,мили, риказливи,обиждат се лесно, когато говориш с близнак внимавай какво казваш. Също са и хамелеони. Т.е. могат да плачат,а след 1 минута вече да се смеят.

Wwwooow
06-19-2011, 17:26
с две лица...едно казват друго мислят,лицемерчета си падат малко,иначе са много общителни и забавни,винаги има за какво да си говориш с тях...няма скука!

toretto03
06-19-2011, 18:43
Е аз съм близнаци,амиа нито се обиждам лесно -напратив нося много на майтапи с мене даже и на мене си ми е забавно :D ,не съм и лицемер ,ама не съм от най-забавните и приказливите ама то зависи от компанията...
Иначи съм си добрадушен и отзитчив ако мога да помогна с нещо на някой приятел го правя ... :)

GossipGirl89
06-19-2011, 19:32
За мен това е най-отвратителната зодия, без да се обижда никой :D

Бившо гадже беше близнак и няма да ви разправям какво чудо беше... Баща ми също е близнак, а имам и доста приятели близнаци. Като цяло са с много променливи настроения - сега ще ти каже така, но след 1 час вече има друго мнение по въпроса... лесно се засягат и обиждат, обичат да ги хвалят и да им правят комплименти и понякога са големи инати. Аз поне с такива впечатления съм останала от тези, които познавам :)

xBadxApple
06-19-2011, 20:16
^ Подкрепям.

Много антипатична зодия са ми, патил съм си много от тях и малко такива, които познавам са лишени точно от тази двуличност на близначието. :р

Wwwooow
06-19-2011, 20:32
с две лица...едно казват друго мислят,лицемерчета си падат малко,иначе са много общителни и забавни,винаги има за какво да си говориш с тях...няма скука!
+ много добре могат да се подмазват,добри комплименти правят идеално си пасват с зодиите Овен и Лъв (те обичат да им се възхищават)

6mateto
06-19-2011, 20:39
Приятелят ми е близнаци :lol:
И да много се променят... в началото като се запознахме/тръгнахме беше друг човек... сега е съвсем различен :D

:lol:
Определено...аз до сега с 3ма близнаци съм се занимавала...сега ходя с близнак...двулични са и са големи женкари, покрай тях винаги има момичета, нещо като магнити са ( и повечето само секс искат :o )

Blab
06-19-2011, 20:48
идеално си пасват с зодиите Овен и Лъв (те обичат да им се възхищават)
хахаха, да, много добре си уцелила съвместимите знаци, бих добавила и везни към списъка.

близнаците са интелигентни хора, с широк мироглед, отворени към света и хората, любопитни, любознателни, с бърз ум и чувство за хумор. абсолютен развей-прах са, вятърничави до немай къде, непостоянни, на настроения/периоди/мании. предпочитат неангажиращи взаимоотношения, разнообразието, всичко ново, непознато, забранено, неприемливо, прочее...
смятам, че това е най-свободният знак от зодиака. те знаят как да се забавляват, нямат никакви задръжки и заразяват с настроение.

близнакът трудно споделя. игровата му природа (като при овена, макар при втория да е основно изразно средство) не му позволява да изразява настроенията си - той просто отива на друго място, с други хора и прочее... изключително трудно е да спечелиш доверието му дотолкова, че да си позволи да се разкрива пред теб. тези хора в живота му са малко и той ги цени.

според мен близнакът не е подходящ за каквито и да е трайни отношения(в земния им вариант), ОСВЕН АКО не си готов да преглъщаш свободолюбивата му, вятърничава природа.

мъжете-близнаци са сигурно най-големите мачовци - сладкодумни са, чаровни, убедителни, несериозни. това е.

//мен ме привличат хора от тази зодия, но не бих си позволила любовни взаимоотношения с близнак. за мое здраве:Д

p3tinc3t0
06-20-2011, 17:55
И трите гаджета, които съм имала до сега бяха близнаци ..е, това не е ли късмет :-D Ужасно влюбчиви са, бързо се привързват, менят си настроенията постоянно, като цяло всичко може да се очаква от тях... и да не забравя НЕПОНОСИМО ревниви са .. Вече мисля да стоя по-надалеч от близнаци ! 8-)

Audiophile
06-20-2011, 18:04
Палавници сме, кво да се прави.. 8) и женските представители на знака са огън отвсякъде. 8)

3oPuTy
06-20-2011, 18:28
Съгласна съм с 99% от написаното в линка,който е даден на първа страница :)
В момента съм с момче от тази зодия (е по-скоро сме на някакъв етап между флирта и по-сериозните взаимоотношения) и определено е доста странен понякога и точно за това вече близо 2 месеца сме на този преходен етап :-D Наистина има гадния навик да каже нещо и след час-два/ден-два да се отметне от думите си,но в повечето случаи го прави от несигурност (поне с такова впечатление съм останала).
Аз съм зодия Водолей и съм с много труден характер,а в комбинация с неговото държание съм като бомба със закъснител :-D
Доста често му се изнервям,когато си пишем в интернет,защото тогава най-силно си личат промените в настроението му,но за сметка на това като се видим и сме в повече от отлични отношения.
За моята зодия пише,че идеалния партньор за мен е от тази зодия - и в секса,и в любовен план.Е надявам се да се окаже вярно :-D

kokosety
06-20-2011, 18:41
Какво мислите за Овните в специалност момичетата (момчета вашите мнения са за препочитане но ще се радвам и момичета да споделят абе говорете там) :Д:Д:Д

Audiophile
06-21-2011, 08:46
Какво мислите за Овните в специалност момичетата (момчета вашите мнения са за препочитане но ще се радвам и момичета да споделят абе говорете там) :Д:Д:Д


За жената овен - хм, определено са доста инатливи, но ми е направило впечатление, че са предани партньорки. Пък и са добра партия за компания, за по-сериозни взаимоотношения също. Абе лоялни са към половинката си, а и са доста ревниви, ама няма нищо ;р

FeelMyPain
09-29-2011, 17:11
И трите гаджета, които съм имала до сега бяха близнаци ..е, това не е ли късмет :-D Ужасно влюбчиви са, бързо се привързват, менят си настроенията постоянно, като цяло всичко може да се очаква от тях... и да не забравя НЕПОНОСИМО ревниви са .. Вече мисля да стоя по-надалеч от близнаци ! 8-)


Не ми пука, че темата е стара.

ТИ МЕ ОПИСА ВСЕ ЕДНО МЕ ПОЗНАВАШ ОТ ЦЯЛ ЖИВОТ... :ОО

fenasf
09-30-2011, 18:16
Отвратителна зодия

ledenakrasota
09-30-2011, 18:19
Могат да бъдат много пресметливи и гадни. Но са чудесни приятели и много талантливи хора. Аз самата съм на границата с Рак и като малка мислих, че съм близнаци, но се оказа, че не е така. :)

anonymous708973
09-30-2011, 18:44
Дано написаното се отнася само за мъжете, че за мен половината неща са абсолютно неверни.

На мен ми дай отговорности, отговорности и повече отговорности, трудно си меня мнението, споделям много.
Но си е вярно, че важните хора в живота ми са малко и си ги ценя, обичам си свободата, разнообразието, с широк мироглед съм и съм отворена към света.

А за вниманието... да, малко хора успяват да го задържат. :)
Но много от чертите в характера ми са формирани от момче Овен.

Fiction7577
09-30-2011, 19:20
Като цяло не се разбирам особено с близнаците, стрелец съм.

И все пак всичко си е до човека, тия зодии са доста относително нещо.

SheDevil
09-30-2011, 19:32
Тъй аз и приятелят ми сме близнаци, въпреки че майка ми е също с нея не се понасяме и сме на война всеки ден, а връзката ми е почти идеална с това момче.

Иначе имам наблюдение повече върху юнските близнаци...тъй:
-егоисти
-инатливи
-знаят какво искат, знаят как да го постигнат и не се спират по пътя към целта
-големи лигльовци са
-като приятели са по-добри , от колкото като гаджета
-когато се ядосат, минават като буря и след 5мин вече са тихи
-смеят се и в следващ момент плачат и обратното
-непостоянни са, често сменят мнението си
-прекалено емоционални са - емоциите ги владеят а не обратното
-манипулират лесно
-обичат силно, намразват бързо
-обичат животните
-свободолюбиви са


..... сигурно има и много други...ама да не се разкривам хехехехе


:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :D 8)

anonymous708973
10-01-2011, 10:23
Иначе имам наблюдение повече върху юнските близнаци...тъй:
-егоисти
-големи лигльовци са
-като приятели са по-добри , от колкото като гаджета
-непостоянни са, често сменят мнението си
-прекалено емоционални са - емоциите ги владеят а не обратното

Съдейки по тези, определено не съм типичен юнски близнак :Д [/code]

NoMore
10-01-2011, 10:48
Бившият ми приятел беше близнаци. Като цяло не мога да се оплача, слушаше ме винаги ставаше каквото кажа аз ( аз съм лъв) иии абе супер беше. Стараеше се да избегне всякакви скандали, а когато беше виновен правеше всичко възможно за да ми покаже колко съжалява. Дразнеше ме в него това, че нямаше мнение. Много приказваше ама винаги се съгласяваше с мен и не само с мен и с другите и общо взето го правеше за да не спорим или да не се скараме. Друго, което ме дразни е постоянната смяна на настроенията... както е уникално щастлив и весел след 5 минути вече ще зареве... абеееееееее ако искаш момче, което да те слуша и прави каквото кажеш близнаците са супер 8-) ( разбира се съдя по хората, които познавам... все пак не мога да слагам всички под един знаменател :) ). И да не забравя страхотни кавалери са! :)

SheDevil
10-01-2011, 12:45
Иначе имам наблюдение повече върху юнските близнаци...тъй:
-егоисти
-големи лигльовци са
-като приятели са по-добри , от колкото като гаджета
-непостоянни са, често сменят мнението си
-прекалено емоционални са - емоциите ги владеят а не обратното

Съдейки по тези, определено не съм типичен юнски близнак :Д [/code]

защото хората са с различен асцендент.....но повечето са такива.... имам доста наблюденя над близнаците, както от женски , така и от мъжки род... :razz:

ledenakrasota
10-01-2011, 12:57
SheDevil, така е и аз съм го забелязала. :) А как лъжат и ти завъртат главата. Големи актьори. :-D Но са страхотни приятели! :)

martito2
10-01-2011, 14:00
Охх, защо отделяте такова внимание на зодиите?! Всеки си е различен! Единствено мога да ти кажа, че има 2 зодий (близнаци и лъв), които много бързо си сменят настроенията .. весел е, ама след 5 мин. някой нещо му е накривил шапката или се е сетил за нещо гадно и почва да се цупи.. Мислят, че всеки друг е виновен, само не и те... :x

SheDevil
10-01-2011, 14:04
e защо пък да си признаваме, че сме виновни...много ясно че сме (аngel)
Пък за лъвовете не съм чувала, че си сменят настроението...по-скоро са много амбициозни ...знаят кога е време за веселба и кога за работа... :) Една от най-добрите ми приятелка е лъвче...малкото голямо коте

NoMore
10-01-2011, 17:11
Еми аз съм лъв... не си меня настроението постоянно. Имам и приятели лъвове... и при тях не съм го виждала това! Единствено мога да си сменя настроението ако нещо ме дразни или някой... но рядко се случва!

Chacho
10-01-2011, 17:18
Зодиякът може да ми яде овньовия рог. Ето мнението ми:

http://www.youtube.com/watch?v=w59boLMnrbU

awerw
10-01-2011, 17:28
всички са различни, има някои общи неща, но при всеки близнак е коренно различно, аз съм близнак и знам

SladyYyrka
10-01-2011, 18:47
с две лица...едно казват друго мислят,лицемерчета си падат малко,иначе са много общителни и забавни,винаги има за какво да си говориш с тях...няма скука!

+1