PDA

View Full Version : Сгафих, как да я спечеля??



HopeOrRope
06-18-2011, 18:03
Влюбен съм в една съученичка... От доста време ми беше симпатична и чувствата напираха. Бяхме много добри приятели и дори имах чувството че и тя ме харесва. Мои съученици и съученички също мислиха така ии ме надъхаха да и се обясня в любов. Проблемът се оказа че е в това че го направих по скайп. По сериозната реакция от нейна страна беше "Защо по скайп??". Каза също че не съм и безразличен .. аз след това пък я поканих на среща и тя каза "Е искаш от приятели да минем на нещо като ... среща?!?!?". Направо ще се побъркам! Моля кажете какво да правя :smt021

EllaD
06-18-2011, 18:07
Не че нещо ама... защо по скайп :D :D На живо е по-добре, защото виждаш първичната реакция, а не редактирано съобщение мислено 5 минути

cigarettekisses
06-18-2011, 18:15
не ми казвай,че си й казал 'обичам те/влюбен съм в теб.'
дано не.:D
а тая е много тъпа иначе..
еми да..от приятели може да 'минете' на среща..
просто явно не иска да сте гаджета или е много сдухана.

neeDaBosS
06-18-2011, 18:27
Ох,аман от безмозъчието на момчетата в пубера..много по-романтично щеше да бъде,ако и беше казал всичко в очите :)) какви са тия скайпове,глупости..Дай и време.

peace95
06-18-2011, 20:09
Ох,аман от безмозъчието на момчетата в пубера..много по-романтично щеше да бъде,ако и беше казал всичко в очите :)) какви са тия скайпове,глупости..Дай и време.
Извинявай , ама к`во време ? Като се притеснява човека го е написал по skype - голямa драма ! Присмелил се е да се обясни , а тя ще се прави на интересна ?! .. ПФФФ ! :-o :smt021

neeDaBosS
06-18-2011, 20:12
Еми както виждаш го е одрязала,след няколко дни ще и е минало и може да се пробва пак.

peace95
06-19-2011, 06:43
Еми както виждаш го е одрязала,след няколко дни ще и е минало и може да се пробва пак.
Отде знаеш дали ще й е минало ? За нея той сигурно е поредния , който й се кефи ..

OnlyMeAndYou
06-19-2011, 07:08
Може да не иска да излезете, защото сте от един клас и може да се получи кофти. Щом толкова много искаш да си с нея и го кажи в очите, но не отивай да и викаш "Обичам те! Аре да ходим?" повярвай ми много е кофти (личен опит). :-o

neeDaBosS
06-19-2011, 07:30
Еми както виждаш го е одрязала,след няколко дни ще и е минало и може да се пробва пак.
Отде знаеш дали ще й е минало ? За нея той сигурно е поредния , който й се кефи ..
ОТДЕТ си искам знам,момиче съм.Научете се,че има разлика от мъжката и женската психика.Бати неподготвения

badsector
06-19-2011, 09:45
След ден-два ще й мине от глупостта ти да й се обясниш в скайп и може да се пробваш пак. Но спри като цяло с тия глупости с обяснявания. Обясни се физически, не с думи. Иначе можеш да се извиниш, че си прекалено срамежлив, неопитен и не знаеш как да се държиш с момичетата, за това си го направил през скайп.

Josefinne
06-19-2011, 11:12
А, защо на тоя въпрос просто не отговори на " да ".
Явно и тя се притеснява не по-малко от теб. Покани я на... буалиг, билярд, нещо, с което ще имате с какво да се знимавате, без да има нужда да говорите за отношенията помежду ви постоянно. Просто да се позабавлявате двамата с нещо и в същия момент да се сближавате, да се опознаете. Ако пак те попита същия , според мен странен, въпрос, кажи й, че искаш да я опознаеш.

antifashionshit
06-19-2011, 19:10
обясненията в любов нищо не ти печелят. целувка > излияния.

Madi037
06-19-2011, 19:16
Попитай я отново дали те харесва.. или иска да си
останете само приятели.. но нека е насаме и не по скайп! :)
УСПЕХ!