PDA

View Full Version : Петна от солариум



g0resht0mace
06-18-2011, 18:33
Здравейте.. извинявам се ако има и друга такава тема, но просто не намерих.. Преди 2 месеца ходих на солариум пуснах се 1 път 5 минутки после 1 път 7 и 2 3 пъти по 10.. предпоследния път се намазах с някакъв лосион от солариума за по-бързо почерняване и след като излязох кожата ми беше станала червена, някакво като обрив ми се беше появило и като се прибрах в нас кожата, най - вече по краката ми беше станала на петна.. помислих си, че не съм размазала добре лосиона,.. отидох следващия път и казах на жената, тя каза да се пусна на солариума, те щяли да се махнат, но станаха още по-зле.. още по-червени и още по личащи се.. като се прибрах в нас кожата ми беше станала много груба.. и на петна... ходих на дерматолог, каза ми че ще се оправи бавно и нищо не може да се направи.. преди 1 месец ходих при друг дерматолог и ми изписа Индовазин за 20 дни, мажа се, но още не ми минава ;x някой знае ли дали ще се оправи и как по-бързо.. и дали не съм получила някаква алергия от слънцето :cry: :cry: :cry:

xSANYAx
06-18-2011, 19:16
Има вероятност да си получила алергия,но не от слънцето,а от солариума,както е казал дерматологът,ще се оправи,но ще мине време! :)

sladkish_14
06-18-2011, 19:19
Аз като говорех, че солариума вреди, тука имаше няколко пикли, които ми се правеха на всезнайковци и ми казваха как слънцето било също толкова вредно, дано видят темата ти, та да им дойде акъла в иначе безмозъчните глави.

По темата: Щом дерматолозите не могат да ти помогнат, ние сме безсилни.Ще търпиш и ще чакаш. Ще се лишиш може би от море и плаж това лято, но това е за да разберете най-накрая, че солариума вреди. ;)

g0resht0mace
06-19-2011, 21:29
ох аз повече никога на солариум няма да отида :cry: съсипа ми всичките планове .. вместо сега аз да си ходя на плаж, по къси панталонки, аз не мога... просто ужас... дерматологът каза, че за 20 дни с мехлема трябвало да се оправи и много се надявам, каза ми, че като минат 20 дни трябва да отида пак и преди море ми изписа някакви други лекарства, които трябва да пия.. надявам се всичко да се оправи..
излязох в двора един път да се попека на слънце, обаче ми станаха червени ;s (http://imageshack.us/photo/my-images/828/29052011182.jpg/)
ето снимка как ми стават петната на слънце.... :cry: