PDA

View Full Version : Нови филми.Мнения и отзиви!



WesCraven
06-18-2011, 22:03
Здравейте..Открадвам идеята за новите албуми,защото ми хареса.Не я правя с цел да стане важна,а защото мисля,че ще бъде полезна и интересна.Би било хубаво ,ако тук напишете новите филми ,които ще излязат и примерно ги чакате с нетърпение :)Или кой нов филм сте гледали и ви е харесал или ви е разочаровал и т.н:).Може да слагате по едно кратко резюме.След малко ще напиша аз няколко (:

WesCraven
06-18-2011, 22:23
http://prikachi.com/images/31/3468031N.jpg


Резюме : Сюжетът на “Писък 4” се развива 10 години след случилото се в третата част. Сидни Прескът (Нийв Кембъл) се е превърнала в изключително успешна писателка след публикуването на книгата си “Out of the Darkness”, която разказва за нейния живот. Междувременно, Гейл Уедърс (Кортни Кокс) си има свое собствено предаване, а съпругът и Дюи (Дейвид Аркет) се е завърнал на старата си работа - в полицейското управление. Двамата са вече и родители на 10-годишната Тейтъм (носеща името на сестрата на Дюи, която бе убита в “Писък 1”).

Когато от издателството убеждават Сидни да се завърне в градчето Уудсбъро за да рекламира книгата си, тя с нежелание заминава, придружена от Гейл и Дюи. Там тя се среща с братовчедка си Джил (Ема Робъртс) и някои стари познати, които я карат да забрави за ужасните неща които са се случили в градчето.

Радостта обаче бързо преминава в отчаяна борба за оцеляване, когато убиецът с призрачната маска се завръща отново в Уудсбъро.

Според мен беше доста добър и както винаги с неочакван край.Един от малкото филми ,които не биват скапвани от продълженията.




Бих искал да гледам Карибски Пирати : В непознати води,но не знам как е,някой да го е гледал?

SorrowEyes
06-18-2011, 22:52
Очаквам Bad Teacher
За сега само за този се сещам, макар че са мноого 8-)

WesCraven
06-18-2011, 22:56
Очаквам Bad Teacher
За сега само за този се сещам, макар че са мноого 8-)


http://prikachi.com/images/113/3468113E.jpg

Резюме: Сюжетът на “Bad Teacher” разказва за преживяванията на устатата и обичаща парите начална учителка Елизабет Халси (Камерън Диас), чийто живот се срива след като бива изоставена от богатия си, и доста по-възрастен от нея, приятел. Но след като Елизабет разбира, че един от новите й колеги в училището (Тимбърлейк) скоро ще наследи цяло състояние, тя започва безмилостна кампания за привличане на вниманието му.

tanch3t093
06-20-2011, 00:19
Бих искал да гледам Карибски Пирати : В непознати води,но не знам как е,някой да го е гледал?
[/i] Аз го гледах, не е лош :) Заслужава си

А на мен много ми се гледа "Последният ергенски запой 2". Ето инфо:

Премиера:
Премиера в България: 03.06.2011
Жанр/Стил:
Комедия
Описание:
След събитията в първия филм Фил (Брадли Купър), Стю (Ед Хелмс), Алан (Зак Галафанакис) и Дъг (Джъстин Барта) заминават за екзотичния Тайланд, за да празнуват сватбата на Стю. След незабравимото ергенско парти във Вегас , Стю е решен да не поема рискове и се спира на лек пред-сватбен обяд. Както често става в такива случаи обаче, нещата не винаги протичат така, както са планирани. Каквото стане във Вегас, си остава във Вегас, но каквото става в Тайланд, просто не можете да си го представите.

http://www.prikachi.com/images/114/3472114d.jpg