PDA

View Full Version : момичета...



radioaktivnaXbanichka
06-18-2011, 21:03
Момичета, па ако има и момчета кажете бихте ли тръгнали с много грозно момче ама наистина много грозно? Работата е такава, че има момичета които харесвам обаче ме е страх да им кажа щото не приличам грам на човек. Знам ,че всичко е относително обаче все пак да чуя и друго мнение.

SweetKiss1234
06-18-2011, 21:12
Не нужно да приличаш на Брат Пит за да те хареса някое момиче . Да външността е важна , но не чак толкова . Има много по важни неща от това как изглеждаш . Ако не изглеждаш перфектно можеш да компенсираш с добро държание към момичетата . Аз съм момиче и не винаги харесвам дадено момче заради външността му , а заради качествата му , характера и поведението му спрямо мен . Надявам се да съм ти помогнала поне малко . И не забравяй на света няма грозни хора просто има различни мнения !

TheNewReligion
06-18-2011, 21:20
Ама ти колко момичета харесваш?
Ако си достатъчно уверен в себе си, имаш добра хигиена и не си комплексар, тъпанар или педал, значи има хляб у тебе.

Grommash
06-18-2011, 21:25
Физическата красота винаги си е била важна. :)

w0sh
06-18-2011, 21:28
Ама какъв тип грозен си?

дебело-грозен?

грозно-грозен?

нечистоплътно-грозен?

WesCraven
06-18-2011, 21:48
Хора,как може така да нямате никакво самочувствие значи..не може да си толкова грозен..ЧАК ТОЛКОВА....МНОГО АМА МНОГО..е какво..3 очи ли имаш,зъби ли нямаш,с половин глава ли си..

ShtrudeL
06-18-2011, 21:58
Не бих.

s0b1esk1
06-18-2011, 22:16
аз съм от мъжкия пол
но външния вид за мене е винаги на първо място

everythingisrelative
06-19-2011, 07:09
се някаде трябва да има свясно момиче което да не се привързва към това как изглеждаш, така че почвай да търсиш :)

OnlyMeAndYou
06-19-2011, 07:25
Бих, ако компенсира с нещо. Не всичко е до външния вид, въпреки, че и той е важен.

FuCKkK13
06-19-2011, 08:00
аз съм от мъжкия пол
но външния вид за мене е винаги на първо място това доказва, че повечето мъже са комплексари :? .. а колкото до автора..спокойно бе човек..за всеки влак си има пътници..и извинявай ама ако някоя е с тебе само заради външността и се държи надуто и гадно - за какво ти е.. външността не е най-важното в човека..и няма грозни хора - всеки си има своя чар :)

w0sh
06-19-2011, 08:03
аз съм от мъжкия пол
но външния вид за мене е винаги на първо място това доказва, че повечето мъже са комплексари :? .. а колкото до автора..спокойно бе човек..за всеки влак си има пътници..и извинявай ама ако някоя е с тебе само заради външността и се държи надуто и гадно - за какво ти е.. външността не е най-важното в човека..и няма грозни хора - всеки си има своя чар :)

А защо си слагаш снимка тогава за аватар?
Какво искаш да ни покажеш?

xxxReNkAxxx
06-19-2011, 08:45
се някаде трябва да има свясно момиче което да не се привързва към това как изглеждаш, така че почвай да търсиш :)


аз не отделям особено внимание на външната красота ... за мен е важно как е отвътре

TheBeliever
06-19-2011, 08:51
Първото, което се забелязва е външността. Точно тя те кара да си кажеш "Искам да го видя що за човек е". Без физическо привличане няма как да има връзка. Всички други приказки от типа на "гледам само вътрешната красота" за просто заучени фрази.



По темата - кое ти е грозното? Покажи/опиши се. Всеки има различни критерии за красота.

radioaktivnaXbanichka
06-19-2011, 09:15
аз съм нещо средно между грозно-грозен и дебело-грозен. Немога да кажа ,че съм нечистоплътен по 1 път на ден минимум се къпя. Гледам да съм винаги чист ама то не помага много много :? Един път съм имал гадже преди 3-4 години, обаче подозирам,че просто щото искаше да си върне на бившия и се хвана с мене.
Иначе как да ви кажа то май при мене не важи максимата "Бог-дал,Бог-взел" т.е не съм и от най-разговорливите, немога да разказвам смешки и да накарам някой да се смее. Изкарвам си оценките, г/д 5-тици обаче това е на суха материя и задачи :( .

badsector
06-19-2011, 09:21
Имам един познат, който е кривоглед, носи голям диоптър, цялата физиономия му е крива, заеква, но пък още навремето си клатеше яки пички. Така че ако има някой в главата, външният вид не е толкова важен.

Josefinne
06-19-2011, 11:18
Не.

Violenza
06-19-2011, 11:23
Не знам. Случвало ми се е първоначално като съм се запознавала с някого, да съм го намирала за доста непривлекателен, а после като го опозная и ми допадне като човек, започвам да го виждам по съвсем различен начин. Относително е.

s0b1esk1
06-19-2011, 23:05
аз съм от мъжкия пол
но външния вид за мене е винаги на първо място това доказва, че повечето мъже са комплексари :? .. а колкото до автора..спокойно бе човек..за всеки влак си има пътници..и извинявай ама ако някоя е с тебе само заради външността и се държи надуто и гадно - за какво ти е.. външността не е най-важното в човека..и няма грозни хора - всеки си има своя чар :)

кво да направя че такива като тебе не ми подхождат. сърди се на създателите ми.